Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nurettin ucar hangi dizilerde oynadı

  1 ziyaretçi

  nurettin ucar hangi dizilerde oynadı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nurettin Uçar kimdir ve aslen nerelidir? Nurettin Uçar oynadığı diziler ve hayatı hakkında bilgiler

  Nurettin Uçar kimdir ve aslen nerelidir? Nurettin Uçar oynadığı diziler ve hayatı hakkında bilgiler

  Nurettin Uçar, 1965'te Zonguldak'a bağlı Karadeniz Ereğli Köyleri semtindeki Aydın Köyü'nde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı'dır. Şimdilerde 57 yaşındadır. 

  Eğitim hayatının ardından medya sektöründe çalışmaya başladı. Yaklaşık 20 yıl boyunca müzik programları yaptı. Ayrıca çok sayıda dizide de boy gösterdi. 

  Nurettin Uçar, aynı zamanda Karaelmas Kalkındırma Platformu Kurucu Üyesidir. Bu platform bünyesinde de aktif olarak çalışmaktadır. 

  Nurettin Uçar

  NURETTİN UÇAR OYNADIĞI DİZİLER

  İSTİKLAL CADDESİ'NDEKİ PATLAMADA KIZINI KAYBETTİ

  13 Kasım 2022'de İstiklal Caddesi'nde gerçekleşen terör saldırısında, 15 yaşındaki kızı Nur Uçar'ı kaybetti. Patlamada Nur Uçar'ın annesi Arzu Özsoy da hayatını kaybetti. 

  Nurettin Uçar'ın kızı Nur Uçar

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Nurettin Uçar kimdir, eşi kim, kaç çocuğu var? Diriliş oyuncusu Nurettin Uçar kızı Yağmur Uçar kimdir?

  Nurettin Uçar kimdir, eşi kim, kaç çocuğu var? Diriliş oyuncusu Nurettin Uçar kızı Yağmur Uçar kimdir?

  Diriliş Ertuğrul oyuncusu Nurettin Uçar kimdir, kaç çocuğu var? Taksim’deki patlamada ölen Yağmur Uçar kimdir? İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Yağmur Uçar’ın babasının, Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan ünlü oyuncu Nurettin Uçar olduğu ortaya çıktı. Anne Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar hayatını kaybetmişti.

  BABADAN YÜREK YAKAN PAYLAŞIM

  Taksim’de yaşanan patlamada hayatını kaybeden Yağmur Uçar’ın fotoğrafı ortaya çıktı. Uçarın babasının da oyuncu olduğu öğrenildi.

  Taksim İstiklal Caddesi’nde dün yaşanan terör saldırısında 6 kişi hayatını kaybederken, 81 kişi de yaralanmıştı. Anne Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar da saldırıda hayatını kaybetmişti. Yağmur Uçar’ın fotoğrafı ortaya çıktı. Uçar’ın babası Nurettin Uçar'ın oyuncu olduğu öğrenildi.

  Patlamada eşi Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar'ı kaybeden Nurettin Uçar da sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Kızının fotoğrafını paylaşan Uçar; "Kabrin nur, mekânın cennet olsun datlu kızım. Taksim'deki hain saldırıda hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile birlikte ikindi namazına mutakip Şirinevler Ulu Camii'nde" ifadelerini paylaştı.

  NURETTİN UÇAR KİMDİR?

  Nurettin Uçar’ın zaman zaman dizilerde oyunculuk yaptığı öğrenildi. Nurettin Uçar’ın Diriliş Ertuğrul, Arka Sokaklar gibi yapımlarda oynadığı belirlendi.

  CENAZELER AİLELERE TESLİM EDİLİYOR

  Taksim'de meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden Ecrin Meydan ve Yusuf Meydan'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndan yakınları tarafından teslim alındı. Yusuf Meydan'ın dayısının oğlu İbrahim Ünal, "İstanbul'a kardeşinin nişanı için gelmişlerdi. Adana'ya dönüş yapacağı saatlerde tesadüfen Ecrin acıkıyor. Yemek yemek için yer arıyorlar. Biletlerini almışlardı" dedi.

  Taksim'de dün meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden baba kız Ecrin Meydan ve Yusuf Meydan'ın cenazeleri Adli Tıp Kurumu'ndan teslim alındı. Cenazeler defnedilmek üzere Adana'ya yola çıktı. Ecrin Meydan'ın anneannesi Meryem Karataş, cenazeyi teslim almaya geldiğinde göz yaşlarını tutamadı. Yakınları anneanneyi sakinleştirmeye çalıştı.

  "Kardeşinin nişanı için İstanbul'a geldi"

  Cenazeyi teslim almaya gelen Yusuf Meydan'ın dayısının oğlu İbrahim Ünal, Adana'dan İstanbul'a 3 günlüğüne geldiklerini ve kardeşinin nişanı için geldiklerini söyledi. Ünal, patlamanın olduğu o akşam ise Adana'ya bilet aldıklarını ve geri döneceklerini belirtti.

  "Ecrin'e yemek yedirmek için yürüyorlardı"

  İbrahim Ünal, İstiklal Caddesi'nde yürürken Baba Yusuf Meydan kızı Ecrin Meydan'a yemek yedirmek için yer aradığını o esnada patlamanın yaşandığını söyledi. O anları anlatan İbrahim Ünal, "Cenaze Adana'da olacak. Zaten uçakla gideceğiz. İstanbul'a kardeşinin nişanı için gelmişlerdi. 3 günlüğüne. Bu terör laneti yüzünden hayatını kaybetti. Vatanımız milletimiz sağ olsun. Allah devletimize zeval vermesin. Herkesin başı sağ olsun. Adana'ya gideceklerdi. Son günleriydi. Adana'ya dönüş yapacağı saatlerde tesadüfen Ecrin acıkıyor. Yemek yemek için yer arıyorlar. Biletlerini almışlardı" diye konuştu.

  Yazı kaynağı : www.turkiyegazetesi.com.tr

  Nurettin Uçar kimdir, aslen nereli? Nurettin Uçar'ın filmleri ve dizileri nelerdir?

  Nurettin Uçar kimdir, aslen nereli? Nurettin Uçar'ın filmleri ve dizileri nelerdir?

  Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde yaşanan 6 kişinin hayatını kaybedenler arasında Nurettin Uçar kızı ve eski eşi de bulunuyor. Taksim'de meydana gelen hain saldırıda hayatını kaybeden 15 yaşındaki Yağmur Uçar'ın ölüm haberi ardından Oyuncu Nurettin Uçar acı haberle yıkıldı. Peki Nurettin Uçar kimdir, aslen nereli? Nurettin Uçar'ın filmleri ve dizileri nelerdir? İşte detaylar haberimizde.

  NURETTİN UÇAR KİMDİR, ASLEN NERELİ?

  Nurettin Uçar, saldırıda eski eşini ve kızını kaybetti. Hain saldırıda anne Arzu Özsoy ve kızı Yağmur Uçar hayatını kaybetti. Yağmur Uçar'ın 15 yaşında olduğu öğrenildi. Nurettin Uçar; Diriliş Ertuğrul, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Arka Sokaklar dizilerinde oynadı.

  Uçar, henüz 15 yaşındayken hayatını kaybeden kızı Yağmur Uçar'ın fotoğrafını paylaşarak, "Kabrin nur mekânın cennet olsun 'datlu kızım.' Taksim'deki hain saldırıda hayatını kaybeden kızım Yağmur, annesi ile birlikte ikindi namazına mutakip Şirinevler Ulu Camii'nde" ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : www.dirilispostasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap