Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nuray sayarı 27 haziran 2022

  1 ziyaretçi

  nuray sayarı 27 haziran 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 27 Haziran 2022 Pazartesi son bölüm

  Nuray Sayarı haftalık burç yorumları 27 Haziran 2022 Pazartesi son bölüm

  Nuray Sayarı haftalık burç yorumları Beyaz TV'de 27 Haziran 2022 Pazartesi günü yayınlanan son bölümde neler konuşuldu?

  Beyaz TV'de Nur Viral'in programına konuk olan Nuray Sayarı'nın bu haftaki burç yorumları belli oldu. 

  Nuray Sayarı'nın Koç, Boğa, Yay, Başak, İkizler, Akrep, Oğlak, Terazi, Yengeç, Kova, Balık ve Aslan burçlarının bu haftaki yorumları ne oldu?

  NURAY SAYARI 27 HAZİRAN PAZARTESİ BURÇ YORUMLARI

  Detaylar Ekleniyor...

  NURAY SAYARI KİMDİR?

  Astrolog Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da ailesinin en büyük kız çocuğu olarak doğmuştur. Annesi Kahireli olan Nuray Sayarı henüz 40 günlükken zatürre ile birlikte havale geçirip öldü sanılarak morga kaldırılmış, sonradan ölmediği anlaşılmıştır. Hakan Uman adında bir erkek kardeşi vardır.

  İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Nuray Sayarı çok zorlu ve fakir geçen bir çocukluk yaşamı oldu. Sayarı, Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi. 1991 yılında Astrologluk yapmaya başlayan Nuray Sayarı’ın anneannesi de çok eski bir Astrolog.

  Astroloji ve tarot bilimi ile ayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır.

  İşte Nuray Sayarı 27 Haziran Pazartesi günkü burç yorumları: 

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Burçlar Nuray Sayari 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  Burçlar Nuray Sayari 27 Haziran 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

  26 Haziran Pazar günü Koç günlük burç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu günlük burç yorumu ve burçlarını neler bekliyor, haberimizde detaylı olarak anlattık. Koç, Aslan ve başak burcunu aşk hayatında neler bekliyor? Başak, Kova ve Oplak burcu iş hayatı yorumu. İşte, 26 Haziran 2022 pazar günlük burç yorumları…

  Koç

  Bu hafta koç burçları için uzun süredir azmettikleri şeylerin karşılığını alma haftası. Bu sizin bir işiniz ile alakalı da olabilir. Direkt olarak özel hayatınız ile alakalı bu zamana kadar getirmiş olduğunuz bir durum ya da koşulun sonucu da olabilir. Genel olarak hayatınızda bu konuyla alakalı olumlu durumların yaşanacak olduğu konusunda gökyüzü işaret ediyor. En iyi şekilde kişilerin eğitim hayatı, aşk hayatı ya da aile hayatı gibi durumlarda koç burçlarını güzel gelişmeler bekliyor. Bu zamana kadar yorulan koç burcu belki de bu hafta artık bir oh deme imkanı bulacak. Hem bunu değerlendirmek hem de direkt olarak burçların neye göre adım atacağını bilecek olmak açısından son derece önemli. Hem kendinizi iyi hissedecek hem de geleceğe yönelik planlar yapacaksınız. 

  Boğa

  Boğa burçları için bu hafta en şanslı burç diyebiliriz. Hem aile hayatınız hem de iş hayatınızda olumlu gelişmelere işaret eden gök olayları yaşanıyor. Yani sizin için aslında bir başlangıç olabilir. İş hayatınızın olumlu etkilenmesi, en iyi şekilde burcunuzda keyifli zamanların yaşanması gibi aklınıza gelebilecek her husus için sorunsuz bir şekilde keyif alacağınız seçeneklerin sunulacak olduğunu söylemek mümkün. Bunu değerlendirmeniz durumunda boğa burçları olarak sizi çok güzel günler bekliyor olacak. Bu haftadan sonra şansınızın açılacağını söylemek mümkün.

  İkizler

  Kararlı kararsız bir dönemin ardından, aslında en çok keyif aldığınız bir döneme giriş yapma imkanı bulacaksınız. Daha önce aradığınız her ne varsa, sizi bulacak. İş arayanlar için iki iş arasında kalma gibi bir durum olduğunda, ikizler burcu hafta burç yorumu için önerimiz tamamen kalbinin sesini dinlemesi olacak. Çünkü genel olarak kalbinizin sesini dinlemeniz hem keyif alacağınız bir şeklide gün yaşamak hem de direkt olarak burcunuzun en keyifli zamanı ile kendinize çeki düzen vermek olacak. Bu alanda tamamen en iyi şeklide hareket ederek, siz de doğru kararlar ile emin adımlar atacağınız bir haftada olabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.haberkenti.com

  27 Haziran 2022 Pazartesi Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burç yorumları

  27 Haziran-3 Temmuz 2022 Burç Yorumları | Nuray Sayarı Haftalık Burç Yorumu - UZMAN YORUMLARI

  Hayatta Her Şey Var (@hayattaherseyvartv) is on Instagram

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap