Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ntv canlı haber yayın canli izle youtube

  1 ziyaretçi

  ntv canlı haber yayın canli izle youtube bilgi90'dan bulabilirsiniz

  NTV Canlı Yayın İzle

  NTV Canlı Yayın İzle

  NTV Canlı Yayınını buradan izleyebilirsiniz

  NTV hakkında

  NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk haber kanalıdır. Ocak 1999'da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katılarak yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye'de tematik kanal dönemini başlattı

  NTV TURKSAT 3A UYDUSU Horızontal (Yatay) Polarizasyon 11 054 Mhz Merkez Frekansı Symbol Rate 30000 KSYM/S FEC 5/6

  D-Smart DİGİTÜRK.......... 41

  D-SMART...........31

  TELEDÜNYA...... 46

  KABLOTV.......... S-17 BANDINDA IPTV : tivibu

  NTV Canlı izle

  NTV Canlı Yayın

  Yazı kaynağı : www.haber61.net

  NTV

  NTV

  Ntv Kanalı Kuruluşu   Ntv, 1996 yılında kurulmuş ve ulusal yayın bir kanaldır. En önemli özelliği Türkiye'nin ilk haber kanalı olmasıdır. Ntv kurulduktan sonra birçok haber kanalı kurulmuş ve yayın akışına devam etmiştir. Bu bakımdan Ntv haber kanallarının öncüsü kabul edilmektedir. Kurucusu Cavit Çağlar olan Ntv, yayın akışına devam etmektedir. Daha sonra ek kanal olarak Ntv Spor kanalı kurulmuştur. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı Ntv Spor yayın ayına son vermiş ve Ntv tek kanal olarak devam etmiştir. Ntv kanalının bir diğer önemi ise televizyonculuk dünyasında ilk tematik kanal anlayışını benimsetmiş olmasıdır. Hala çeşitli programları ve ana gündem başlıkları ile birlikte yayın hayatına devam etmektedir.   Ntv Kanalı Programları   Ntv çeşitli programları ve ana gündem başlıkları ile birçok programa ev sahipliği yapmaktadır. Genel olarak saat başı gün içerisinde olup biten gelişmelerin haberleri izleyicilere aktarılmakta, canlı telefon bağlantıları gerçekleştirilerek dünden bugüne sıcak gelişmelerin nabzı tutulmaktadır. Bildiğiniz Gibi Değil adlı programı ekranlara taşıyan Hasan Bülent Kahraman pazar günleri Ntv ekranlarında oluyor. Bu programda müzik, sağlık, teknoloji gibi birbirinden tamamen farklı alanlarda hiç bilinmeyen ve hiç konuşulmayan noktaların sohbetleri gerçekleşiyor.

  Bir moda programı olan Tam Senlik adlı program da cumartesi günleri Ntv ekranlarından seyirci ile buluşuyor. Bahar Akşa'nın hazırlayıp sunduğu bu programda modaya dair en güncel bilgiler, trend olmuş yeni renk ve giysiler moda ile yakından ilgilenen izleyicilere taşınmaktadır. Diğer programlar arasında Doktorunuz Ne Diyor? adlı program bulunmaktadır. Sokak röportajları esnasında mikrofonlara uzanan halk sorduğu sorulara direkt olarak alanında uzman olan hekimlere yöneltilmektedir.. Sorulardan sonra cevaplar da direkt olarak doktorlar tarafından verilmektedir.

  Dünyanın Haberi adlı program da ülkede ve dünyada yaşanan son haberler mercek altına tutulmaktadır. Ahmet Yeşiltepe'nin sunuculuğunu üstlendiği programda siyasi ve sıcağına sıcağına olan gelişmeler izleyicilere aktarılmaktadır. Güncel ana başlıkların da yer aldığı Ntv ekranlarında Seçime Doğru programı da her gün belirli saat aralıklarında yayın akışına yer almaktadır. Seçime doğru hangi partinin nerede ne yaptığına dair güncel bilgiler bu programda verilmektedir. 

  NTV Dizi Ve Programları

  Gece Gündüz

  ntv gece gündüzGülay Afşar’ın sunumuyla NTV’de yayınlanan Gece Gündüz’de şehirde yaşanan her şey masaya yatırılıyor. Müzikten modaya, sinemadan kitaba, tiyatrodan sergilere Türkiye’nin kültür sanat gündeminin tüm alt başlıkları Gece Gündüz’de mercek altına alınıyor. Gece Gündüz, Gülay Afşar’ın eşsiz sunumuyla NTV’de!

  İyi Hikayeler

  ntv iyi hikayelerNTV’nin yeni programı İyi Hikayeler, “İyilikler daha da büyüsün, yayılsın ve hepimize dokunsun” sloganıyla yola çıkıyor. İyiliklerin çoğalması, toplumsal konularda farkındalığın artmasını amaçlayan program bir anlamda bir iyilik hareketi. İyi Hikayeler her Pazar günü saat 18.25’te NTV ekranlarında!

  Tekno Hayat

  ntv tekno hayatTeknoloji her geçen gün hayatımızla daha da bütünleşiyor. Durum böyle olunca da teknoloji konusunda bilgilenmek bir zorunluluk haline gelmeye başladı. Ahmet Can’ın sunumuyla tekno Hayat programı da bunu amaçlıyor ve dünyanın dört bir yanından en son teknolojik gelişmeleri izleyicilere sunuyor. Tekno hayat her Cumartesi saat 11.30’da NTV’de!

  Adım Adım Sağlık

  ntv adım adım sağlıkSağlıklı bir yaşama dair her şey Zehra Küçük ve Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Cahit Vural’ın sunumu ve çok değerli konuklar eşliğinde Adım Adım Sağlık’ta konuşuluyor. Adım Adım Sağlık her Pazar günü saat 16.15’te NTV ekranlarında!

  NTV Hangi Platformlardan İzleyebilirim?

  Türksat 4A Uydusu

  D-Smart 31.Kanal (HD)

  Digitürk 41.Kanal (HD)

  KabloTV 57.Kanal (HD)

  Tivibu 56. Kanal (HD)

  Turkcell TV+ 50.Kanal (HD)

  NTV Frekans Bilgisi

  Frekans: 12015

  Sembol Oranı: 27500

  Polarizasyon: Yatay (H)

  FEC: 5/6

  Yazı kaynağı : www.canlitv.dev

  NTV Canlı Yayın

  Paylaştığınız kişisel bilgilerinizin; tanıtım, satış, pazarlama vb. amaçlı her türlü iletişim faaliyetinin bildirimi amacıyla saklanmasına ve kullanılmasına izin verdiniz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz. İzin verdiğiniz Doğuş Yayın Grubu Şirketleri şunlardır:

  Doğuş Yayın Grubu A.Ş

  NTV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Startv Medya Hizmetleri A.Ş.

  Star Avrupa Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

  Doğuş Dijital Hizmetler A.Ş.

  Kral Müzik Medya Hizmetleri A.Ş.

  Kral Pop Medya Hizmetleri A.Ş.

  Yazı kaynağı : puhutv.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap