Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nissan araba modelleri ve fiyatları

  1 ziyaretçi

  nissan araba modelleri ve fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Sıfır Araç Fiyatları - Nissan Türkiye

  Sıfır Araç Fiyatları - Nissan Türkiye

  Bu listedeki fiyatlar, 1 Mart 2023'ten itibaren bir sonraki sirküler açıklanana kadar geçerlidir. Teslim tarihindeki fiyatlarımız geçerlidir.

  Araç üzerindeki tüm vergiler ve vergi mevzuatında oluşan tüm değişiklikler, araç teslimatında müşteri tarafından karşılanacaktır. Tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına trafik sigortası bedeli dahil değildir.

  • Araca ilişkin trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bununla birlikte resmi tarife değişikliği olmaksızın vergi mevzuatından kaynaklı hesaplama yöntemleri nedeniyle vergi tutarlarında farklar oluşabilecektir.

  Kampanya dahilindeki araçlar başka kampanya ile birleştirilemez. Kampanyalı araçlar stoklar ile sınırlıdır. 

  Yazı kaynağı : www.nissan.com.tr

  Nissan Fiyat Listesi - Nissan Türkiye

  Nissan Fiyat Listesi - Sıfır 2022 Nissan Fiyatları

  2. El Taksitli Nissan Fiyatları ve Araba Modelleri | OtoSOR

  Istanbul

  35.000KM

  2018

  Yazı kaynağı : www.otosor.com.tr

  Nissan Modelleri

  Nissan Modelleri

  Nissan

  Nissan Markası Hakkında Genel Bilgiler

  Kuruluşu: 1914

  Kasa Tipleri: Binek Araçlar

  Nissan Marka Tarihçesi

  1934 yılında Jidosha- Seizo Co. ve Nihon Sangyo Co. Ltd. şirketleri birleşerek Ni-san adını almıştır. 1 Haziran 1934’te şirketin adı Nissan Motor Co Ltd. olur. Çok uluslu Japonya merkezli otomotiv şirketidir. Kuzey Amerika, Avrupa, Japoya ve Deniz aşırı ülkeler olmak üzere 4 ana bölgede yapılanmıştır. Nissan, Avrupa'ya araç ihracına 1962 yılında başladı.1983'te Terrano II ve Vanette Cargo üretiminin gerçekleştiği Nissan Motor İberica, İspanya'da üretime geçti.1984 yılında Nissan'ın bir diğer fabrikası, Sunderland'da Motor Manufacturing İngiltere kuruldu. 1980'lerde Meksika , Avustralya, Tenesse , Mississipi ve Güney Afrika'da üretim merkezleri kuruldu. 1993'te şirket Avrupa'daki varlığının 60. yılını kutladı ve yine 1993 yılında İngiltere'de üretilen Micra yılın en iyi otomobili ödülünü aldı.Amblemi, güneş ve dürüstlüğü simgelemektedir.Markanın, daire içine yazılmış ismi, güneşin doğuşu ile Japon bayrağındaki beyaz zemin içindeki kırmızı noktayı simgeliyor. Amblem, dürüstlüğü ve samimiyeti sembolize ediyor.

  Pek çok isimle tanınan bu büyük Asya holdingi, 1914'ten beri otomobil üretiyor. Bugün Nissan, Japonya'daki en büyük üçüncü otomobil üreticisidir. Nissan Motor Company, 1933'te Datsun şirketini devraldı ve 1934'te bugün hepimizin bildiği ismi alacaktı.

  İlk Datsun binek otomobili 1935'te montaj hattından çıktı ve çok geçmeden Nissan Avustralya'ya ihracat yapmaya başladı. 1937'de Datsun Type 15, Japonya'da mini-pikap ve teslimat minibüsü biçiminde gelen ilk seri üretilen araç oldu.

  Üretimi sürekli genişleten Nissan, Amerika Birleşik Devletleri'ne genişlemeye karar verir. 1958'deki bu hamle, Nissan'ın tasarımcısı William R. Gorham sayesinde sahip olduğu Amerikan etkisi nedeniyle yapıldı. ABD'ye ihraç edilen modeller, 48 hp motorlu 1200 Sedan, 37 hp'lik kompakt bir pikaptı ve daha sonra 50'lerde en çok satanlar arasına girdi.

  60'lar Nissan'a girdiğinde Pasifik'in her iki yakasında da zaten bir isim yapmıştı. Şimdi şirket, spor araba satmaya başlayarak pazarın başka bir bölümüne taşınıyor. İlk başta, SPL 210 olacaktı, dar, yüksek bir roadster, katlanır yumuşak bir tavana ve 48 hp'lik bir motora sahipti ve kısa süre sonra 85 hp'lik bir versiyona yükseltildi.

  Amerikan pazarına hizmet eden Nissan, 1962'de senkronize 3 vitesli şanzımana sahip Bluebird'ü tanıttı. Off-road sektöründe, Patrol, cömert bir beygir gücü ile piyasaya sürüldü ve “ağaçlara tırmanabiliyor” olarak pazarlandı. 1967'de 2000 Roadster, hiçbir şeyden şüphelenmeyen halkın üzerine ve fırtına gibi aldığı yarış dünyasına salıverilir.

  Sportif çizgi 70'lerde “Z” çizgisi ile devam ediyor, bugün bir tanesi devam ediyor. 1970 model 240Z, konforu ve kaliteyi uygun fiyata sunarak dünyanın en çok satan spor otomobili oldu. Amerika'da satışlar yükselmeye başlar ve sonunda 1975'te Datsun Amerika'nın 1 numaralı ithalatçısı olur.

  Nissan, 80'li yıllarda talebe ayak uydurabilmek için genişlemeye başlar ve yeni fabrikalar açar. Ve herkes Nissan'ın daha fazla büyüyemeyeceğini düşünürken, pazarın daha lüks bir segmenti olan Infiniti'yi hedefleyen yepyeni bir Nissan markası geliyor. 1989'da, Infiniti projesi başlarken, ana şirket Nissan, ABD'de üretilen milyonuncu arabasını kutluyordu.

  90'lı yıllar boyunca yeni tesisler inşa edildikçe, pazara yön vermek için seriye yeni modeller ekleniyor. Altima sedan ve Sentra, Nissan serisinde en çok satılan modeller olarak önde gidiyor. Ardından, 1999'da Avrupa pazarının zamanı gelmişti, Nissan Fransız üretici Renault ile birbirlerinin uzmanlıklarını ve güçlü yanlarını kullanmak için bir anlaşma imzaladı.

  2002'de Z konsepti, otomobil tutkunlarının yanı sıra uzmanları da hızla kazanan sportif bir otomobil olan 350Z ile yeniden dirildi. ewly-formed SUV pazarı da Murano ile Nissan serisinde temsil edilecek. Şimdi, Nissan'daki çocuklar, süper sportif bir araba olan GTR'yi piyasaya sürdüklerinde, Nissan motoring ve mühendisliğinin en önemli mücevheri olan GTR'yi piyasaya sürdükleri için gerçekten zor bir noktaya sahip görünüyorlar.


  Yazı kaynağı : www.sifiraracal.com

  Nissan Fiyat Listesi

  Nissan Fiyat Listesi

  Nissan Fiyat Listesi

  Sıfır araba sektörünün Türkiye’de en büyük platformlarından bir tanesi olan sifiraracal.com online showroom’una siz de tek bir tıkla ulaşabilir, sitemiz üzerinde yer alan tüm sıfır araba fiyatlarını görebilir, Nissan fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Nissan kampanyalı fiyatları, taksitli Nissan otomobil fiyatları gibi konular hakkında sitemiz üzerinde yer alan canlı destek birimimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Nissan Tarihçe

  Nıssan Markası, ilk olarak 1910 yılında iki ortak ile birlikte hareket eden Kenjiro Den tarafından kurulmuştur. Kaishinsha Motorcar Work ismiyle yola çıkmıştır. Ortaklar, 1914 tarihinde ilk araçları olan ''DAT' isimli modelini üretmişlerdir. Daha sonra şirketin adı, DAT Motorcar Co. olarak revize edilmiştir. Bu tarihten sonra birçok ortak ve isim değiştiren japon üretici, en son 1934 yılında bilindiği halini almıştır. Markanın logosu ise samimiyet ve dürüstlüğü simgelemektedir.

  Japon üretici Nıssan,1962 yılına geldiğinde, Avrupa'ya birçok araç ihraç eden bir marka halini almıştır.1983 yılına gelindiğinde ise Nıssan birçok dünya ülkesinde üretime geçmiştir. Nıssan için 1990'lı yıllar çok parlak geçmemek ile birlikte, krizi fırsata çevirmiş ve Renault ile bir anlaşmaya imza atmıştır. Bu güçlenme amaçlı olan anlaşma, 3 yıllık bir kalkınma planı olarak planlanmıştır. Bu anlaşmanın ardından, 1993 yılında üretilen ''Micra'' adlı günümüzde oldukça meşur olan otomobil, en iyi otomobil ödülünü almıştır.

  Nissan Modelleri

  Nissan Qashqai,  Globalde ilk crossover olma özelliğini taşıyan QASHQAI, Nıssan Markası'nın, otomobil dünyasında öncü durumuna gelmesine neden olmuştur. Akıllı ve fonksiyonel birçok detayları bünyesinde barındıran Nıssan Qashqaı, yüksek performans konusunda da segmentinde oldukça iddialıdır. Yakıt ekonomisi açısından da bütçe dostudur. Nissan Qashqai modelinin güncel fiyat listelerine ve teknik özelliklerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Nissan Micra, muadillerinde olduğu gibi birçok renk seçeneğine sahip olan micra, daha çok eşya bölmesi ve daha geniş bagaj hacmiyle oldukça kullanışlı ve en çok tercih edilen bir modeldir. Ayrıca Nıssan Mıcra, ön sis farı ve hız sabitleyicisi özelliğine de sahiptir.

  Diğer Nissan modellerinin güncel fiyat listelerine yine sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

  Sadece bu kadar da değil; sitemiz üzerinde yer alan araç karşılaştırma platformunu kullanarak dilediğiniz Nissan model aracı muadilleri ile karşılaştırabilir, araçları gövde tipi, segmenti, yakıt tipi, beygir gücü, maksimum hızı, vites türü, motoru ve daha birçok konuda kıyaslayabilirsiniz.

  Beğendiğiniz bir Nissan marka otomobili almadan önce “test sürüşü yapma imkânım olsa ne güzel olurdu.” dediğinizi duyar gibiyiz. Sıfır Nissan modellerinin sizlerden tam not alması ve siz değerli müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmaması için dilediğiniz bir Nissan bayisinde beğendiğiniz otomobilin test sürüşünü yapma imkanını da sizlere sunuyoruz. Üstelik tamamen ücretsiz.

  Nissan Kullanıcı Yorumları

  Ayrıca sitemiz üzerinde diğer kullanıcılar tarafından yapılan Nissan Qashqai yorumlarını inceleyebilir, siz de Nissan modelleri hakkında görüşlerinizi yorum ve puanlama sistemi ile bizlere iletebilir, diğer kullanıcılar ile etkileşime girebilir ve aklınıza takılan soruları ziyaretçilerimiz ile paylaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sifiraracal.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap