Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nihat hatipoğlu öldümü son dakika

  1 ziyaretçi

  nihat hatipoğlu öldümü son dakika bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nihat Hatipoğlu öldü mü? Ünlü ilahiyatçı hakkında şok iddia!

  Nihat Hatipoğlu

  Nihat Hatipoğlu

  Nihat Hatipoğlu haberleri sayfasında Nihat Hatipoğlu hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 552 Nihat Hatipoğlu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

  Nihat Hatipoğlu  11 Mayıs 1955, Diyarbakır doğumlu, Türk akademisyen, ilâhiyatçı.

  Diyarbakır, Siirt ve Malatya'da ilkokulu tamamladı. 1975'te Uşak İmam-Hatip Lisesi'ni ve Uşak Lisesi'ni bitirdi. 1981 yılında Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni tamamladı. Aynı Fakültede Hadis Ana Bilim dalında Kur'an-ı Kerim'in Anlaşılmasında Hadislerin Rolü adlı çalışmasıyla doktor, 2000 yılında da Doçent oldu. 2012 yılında ise Profesör oldu. Şu anda Dicle Üniversitesi ilahiyat Fakültesi Hadis Ana bilim dalı Öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır. 1985-1987 yılları arasında Mısır'da Arapça üzerine eğitim gördü. İmam-Hatip, Kur'an Kursları Müdürlüğü görevlerini yaptı. Şu anda Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı olarak görev yapmaktadır...

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Nihat Hatipoğlu

  Nihat Hatipoğlu Haberleri

  Nihat Hatipoğlu öldü mü? Nihat Hatipoğlu öldü iddialarına yanıt verdi! Nihat Hatipoğlu sağlık durumu nasıl?

  Nihat Hatipoğlu öldü mü? Nihat Hatipoğlu öldü iddialarına yanıt verdi! Nihat Hatipoğlu sağlık durumu nasıl?

  Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu koronavirüs tedavisi gördüğünü açıkladıktan sonra bazı sosyal medya kullanıcıları Nihat Hatipoğlu'nun yoğun bakıma kaldırıldığını iddia etti. Yaşananlar sonrası Nihat Hatipoğlu öldü iddialarına yanıt geldi. Peki, Nihat Hatipoğlu sağlık durumu nasıl?

  NİHAT HATİPOĞLU SAĞLIK DURUMU NASIL?

  Nihat Hatipoğlu'nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili açıklama yaptı. "Nihat Hoca yoğun bakımda mı?" sorusuna cevap veren Osman Hatipoğlu şunları söyledi: "Hocamızın durumu Allah'ın izniyle iyi. Birkaç gün önceye göre çok iyi. Yavaş yavaş eski haline dönmeye başladı. Evin içinde gezmeye başladı. Sizlerin duaları sayesinde... Gün içerisinde bir şeyler de paylaşacağız hocamızın kendini görüp duyacaksınız. Bu aralar bir haber dolaşıyor sosyal medyada 'Nihat Hatipoğlu yoğun bakıma kaldırıldı' diye kesinlikle böyle bir şeye itibar etmeyin. Hocamız evde Allah'a şükür sağlık durumu da çok iyi. Yoğun bakımda değil, hastanede kesinlikle değil. Böyle yalan haberler çok fazla yayılmaya başladı artık. Hocamızın sağlık durumunu çok çok kötü gösterdiler. Bunlar kesinlikle gerçek değil. Herkesten dua bekliyoruz, hocamızın sizlere çok selamı var."

  NİHAT HATİPOĞLU ÖLDÜ MÜ?

  Nihat Hatipoğlu sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu. Sosyal medyada "Nihat Hatipoğlu Öldü" iddialarına karşılık yanıt verdi.

  Nihat Hatipoğlu, "Sevgili dostlar. Evde karantinada olduğum odadan yazıyorum.

  Aslında çok dikkatli olmama rağmen koronaya yakalandım. Doktorların teşhisi böyle. Süreçle ilgili birkaç uyarıda bulunmak istiyorum en azından, belki size faydası olur. Dostlar. Lütfen işi ciddiye alın." sözlerini dile getirdi.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap