Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nişantaşı üniversitesi meslek yüksekokulu

  1 ziyaretçi

  nişantaşı üniversitesi meslek yüksekokulu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Meslek Yüksekokulu - Nişantaşı Üniversitesi

  Üniversitemiz, akademik faaliyetlerine Meslek Yüksekokulu olarak başlamıştır. Kurulduğumuz ilk yıldan itibaren Meslek Yüksekokulu bünyesinde açmak istediğimiz her bir programa öğrenci alımı gerçekleştirmeden önce sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarıyla çözüm ortaklıkları kurarak sektöre yönelik müfredat, uygulama ve staj planları yapmaktayız. Etkinlik ve verimlilik odaklı yapılan bu planlamalar, mezunlarımızın okurken iş hayatını tanımlarına ve sürdürülebilir iş sahibi olabilmelerine yardımcı olmaktadır.

  Meslek Yüksekokulu olarak mesleki ve teknik eğitimin uygulamalı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini savunmaktayız. Bu bağlamda alan derslerinin sektör temsilcileri tarafından verilmesi, teknik geziler düzenlenmesi, çeşitli etkinliklerle üniversite – sanayi iş birlikteliğinin sağlanması ve üretim süreçlerindeki yeniliklerin ders planlarına sürekli bir şekilde dahil edilmesi meslek yüksekokulumuzun bir “FAYDA MERKEZİ” olmasına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

  Mesleki eğitimin gerek ülkemiz ekonomisi için önemli bir unsur olduğu belirterek tüm öğrencilerimize mutlu bir yükseköğretim hayatı dileriz.

  Yazı kaynağı : aday.nisantasi.edu.tr

  Nişantaşı Üniversitesi

  Nişantaşı Üniversitesi

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  Adres : Maslak Mahallesi, Taşyoncası Sokak, No: 1V ve No:1Y Sarıyer-İSTANBUL  - Bina Kodu : 34481742

  E-Posta : [email protected]

  Genel Yazışmalar : [email protected]

  Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) : [email protected]

  Telefon: +90 (212) 210 10 10

  WhatsApp İletişim Hattı: +90 531 298 62 35 

  Maslak 1453 Neotech Kampüsü’müze toplu ulaşım kullanarak gelmek isteyen ziyaretçilerimiz İTÜ metro durağının plazalar çıkışından çıkarak, Sun Plaza ATM alanında bulunan servislerimizi kullanarak kampüsümüzü ziyaret edebilirsiniz.

  Kampüsümüze özel aracı ile gelerek ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz ise aşağıda bulunan videoyu inceleyebilir.

  Yazı kaynağı : www.nisantasi.edu.tr

  Nişantaşı Üniversitesi

  Nişantaşı Meslek Yüksek Okulu Üniversitesi Nerede Haritası Meşrutiyet Mh. Şişli İstanbul

  Nişantaşı Meslek Yüksekokulu, Şişli nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Nişantaşı Meslek Yüksekokulu, Şişli nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Şişli şehrinde Nişantaşı Meslek Yüksekokulu konumuna Toplu Taşıma

  Şişli, Türkiye'deki Nişantaşı Meslek Yüksekokulu adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Nişantaşı Meslek Yüksekokulu adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Nişantaşı Meslek Yüksekokulu adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Nişantaşı Meslek Yüksekokulu için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Ergenekon Cd.; Pangaltı / Taksım Yönü; Osmanbey; Halaskargazi Cd.; Osmanbey / Sıslı Yönü; Harbiye; Nişantaşı.

  Nişantaşı Meslek Yüksekokulu adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 30A, 30M, 48N, 54Ç, 55T, 93T, DT1 Metro: M2, M7

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Nişantaşı Meslek Yüksekokulu için yol tarifi alın.

  Nişantaşı Meslek Yüksekokulu adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Şişli konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Nişantaşı Meslek Yüksekokulu için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap