Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nişantaşı üniversitesi kayıt yenileme

  1 ziyaretçi

  nişantaşı üniversitesi kayıt yenileme bilgi90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  Son Tarih: 15 Mart

  Erken Kayıt Yenileme Ödeme Yöntemleri

  ODEME.NİSANTASİ.EDU.TR ADRESİ ÜZERİNDEN KREDİ KARTI VEYA BANKA KARTINIZLA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  VAKIFBANK ŞUBESİNE GİDİLEREK KURUM ÖDEMESİ YAPILACAĞI BELİRTİLİR. ŞUBEDE ÖDEME YAPABİLMEK İÇİN ÖĞRENCİNİN GÖREVLİ MEMURA ÖĞRENCİ NUMARASINI SÖYLEMESİ YETERLİDİR.

  VAKIFBANK İNTERNET ŞUBESİ YA DA ATMLERİNDEN SIRASIYLA, ÖDEMELER > KURUM ÖDEMELERİ > ÜNİVERSİTELER > NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ HARÇ TAHSİLATLARI SEÇTİKTEN SONRA ÖĞRENCİ NUMARANIZI GİREREK KARŞINIZA ÇIKAN EKRANDAN İLGİLİ ÖDEME TUTARINI SEÇİP ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  Online Kurum Ödemesi Nasıl Gerçekleştirilir? TIKLAYINIZ

  BÜTÜN KREDİ KARTLARI İLE TEK ÇEKİM, VAKIFBANK VE YAPI KREDİ WORLD ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, İŞ BANKASI MAXİMUM ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, AKBANK AXESS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, GARANTİ VE DENİZBANK BONUS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI İLE DE TAKSİTLİ ÖDEME YAPILABİLMEKTEDİR. KREDİ KARTI TAKSİTLİ İŞLEMLERDE BANKANIN BELİRLEMİŞ OLDUĞU KOMİSYON TUTARI, EĞİTİM ÜCRETİNE EKLENMEKTEDİR.

  VAKIFBANK, ETİLER ŞUBESİ, NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ TR08 0001 5001 5800 7306 4878 41 IBAN NUMARALI TL HESABINA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. HAVALE/EFT İŞLEMLERİNDE ÖĞRENCİ ADI, SOYADI VE T.C. KİMLİK NUMARASI/ÖĞRENCİ NUMARASI MUTLAKA YAZILMALIDIR. AÇIKLAMA KISMINDA BİLGİLERİ EKSİK/HATALI OLAN ÖDEMELER İŞLEME ALINMAYACAKTIR. EKSİK VE HATALI İŞLEMLERDEN KAYNAKLI GECİKME NEDENİYLE ÜNİVERSİTE MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

  ULUSLARARASI (YABANCI) ÖĞRENCİLERİN ÖDEME YAPABİLECEĞİ HESAP BİLGİSİ

  VAKIFBANK, ETİLER ŞUBESİ, NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ TR86 0001 5001 5804 8016 5740 62 IBAN NUMARALI USD HESABINA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. HAVALE/EFT İŞLEMLERİNDE ÖĞRENCİ ADI, SOYADI VE T.C. KİMLİK NUMARASI/ÖĞRENCİ NUMARASI MUTLAKA YAZILMALIDIR. AÇIKLAMA KISMINDA BİLGİLERİ EKSİK/HATALI OLAN ÖDEMELER İŞLEME ALINMAYACAKTIR. EKSİK VE HATALI İŞLEMLERDEN KAYNAKLI GECİKME NEDENİYLE ÜNİVERSİTE MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

  Yazı kaynağı : www.nisantasi.edu.tr

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  Erken Kayıt Yenilemede İkinci Dönem Başladı!

  Son Tarih:  14 Haziran

  İkinci Dönem Erken Kayıt Yenileme Ödeme Yöntemleri
   

  ODEME.NİSANTASİ.EDU.TR ADRESİ ÜZERİNDEN KREDİ VEYA BANKA KARTINIZLA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  ŞUBEYE GİDİLEREK KURUM ÖDEMESİ YAPILACAĞI BELİRTİLİR. ŞUBEDE ÖDEME YAPABİLMEK İÇİN ÖĞRENCİNİN GÖREVLİ MEMURA OKUL NUMARASI VEYA T.C. KİMLİK NUMARASINI SÖYLEMESİ YETERLİDİR.

  VAKIFBANK İNTERNET ŞUBESİ YA DA ATMLERİNDEN SIRASIYLA, ÖDEMELER > KURUM ÖDEMELERİ > ÜNİVERSİTELER > NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ HARÇ TAHSİLATLARI SEÇİLEREK ÖĞRENCİ NUMARANIZI GİREREK, KARŞINIZA ÇIKAN EKRANDAN İLGİLİ ÖDEME TUTARINI SEÇİP ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

  Online Kurum Ödemesi Nasıl Gerçekleştirilir? TIKLAYINIZ

  BÜTÜN KREDİ KARTLARI İLE TEK ÇEKİM, VAKIFBANK VE YAPI KREDİ WORLD ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, İŞ BANKASI MAXİMUM ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, AKBANK AXESS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI, GARANTİ  VE DENİZBANK BONUS ÖZELLİKLİ KREDİ KARTLARI İLE DE TAKSİTLİ ÖDEME YAPILABİLMEKTEDİR. KREDİ KARTI TAKSİTLİ İŞLEMLERDE BANKANIN BELİRLEMİŞ OLDUĞU KOMİSYON TUTARI, EĞİTİM ÜCRETİNE EKLENMEKTEDİR.

  YABANCI ÖĞRENCİLERİN ÖDEME YAPABİLECEĞİ HESAP BİLGİSİ

  VAKIFBANK ETİLER ŞUBESİNDE BULUNAN, NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ TR86 0001 5001 5804 8016 5740 62 IBAN NUMARALI USD HESABINA ÖDEMENİZİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. HAVALE/EFT İŞLEMLERİNDE ÖĞRENCİ ADI, SOYADI VE T.C. KİMLİK NUMARASI/ÖĞRENCİ NUMARASI MUTLAKA YAZILMALIDIR. BİLGİLERİ EKSİK OLAN ÖDEMELER İŞLEME ALINMAYACAKTIR.

  Yazı kaynağı : www.nisantasi.edu.tr

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  Olumsuz hava koşulları sebebi ile kayıt yenileme işlemleri 18 Mart 2022, Cuma akşamı sona erecektir.

  Yazı kaynağı : www.nisantasi.edu.tr

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi

  2022 YKS ile İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nin lisans veya ön lisans programlarına yerleşenlerin;

  22 Ağustos-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında, aşağıdaki ilgili tüm evraklarla birlikte kayıt işlemlerini Maslak 1453 NeoTech Campus’te yüz yüze yapmaları gerekmektedir.

  KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  KAYIT ÖNCESİ ONLİNE DOLDURULMASI GEREKEN FORM

  İstanbul Nişantaşı Üniversitesi Ailesi’ne katılan yeni öğrencilerimiz, kayıt işleminizin hızlı ilerlemesi ve tamamlanabilmesi için "Öğrenci Bilgi Formu’nun https://obis.nisantasi.edu.tr/Ogrenci/Ogr0451/  linkten eksiksiz doldurulması ve form içeriğinde yer alan "Okudum, Anladım, Onaylıyorum"  cümlesini tıklayarak yönlendirme linkinde bulunan Eğitim Sözleşmenizi ve KVKK Bilgi Formunu okuyup onaylamanız gerekmektedir.

  Aşağıda belirtilen bölümleri kazanan öğrencilerimiz için Sağlık Raporu. Her bölüm için sağlık rapor detayları aşağıda ayrıca belirtilmiştir:

  Öğrenci ve ödeme yapacak velilerin E-Devlet Şifrelerini yanında getirmeleri zorunludur.

  SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ (ön lisans) eğitimi mesleğini icra edebilmek için aranan nitelikler:

  HAVACILIK YÖNETİMİ (lisans), SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ (ön lisans) mesleğini icra edebilmek için aranan nitelikler:

  HAVACILIK ELEKTRİK ve ELEKTRONİĞİ / UÇAK BAKIM ve ONARIMI (lisans) ile UÇAK TEKNOLOJİSİ (ön lisans) eğitimi mesleğini icra edebilmek için aranan nitelikler:

  DENİZ ULAŞTIRMA ve İŞLETME (ön lisans) eğitimi mesleğini icra edebilmek için aranan nitelikler:

  HAVA TRAFİK KONTROLÜ (lisans) eğitimi mesleğini icra edebilmek için aranan nitelikler:

  PİLOTAJ (lisans) eğitimi mesleğini icra edebilmek için aranan nitelikler:

  **Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan ancak, ortaöğretim kurumlarında, ön lisans programında veya lisans programlarında mezun aşamasında olup staj, bütünleme veya tek ders sınavına girecek adayların da belirlenen tarihlerde yükseköğretim kurumlarına geçici kayıtları yapılacaktır. Bu adayların mezun olduklarına ilişkin belgelerini, 31 Aralık 2021 tarihine kadar yükseköğretim kurumuna ibraz etmeleri halinde asıl kayıtları yapılacaktır. Bu tarihe kadar mezun olduklarını belgelemeyenlerin geçici kayıtları silinecek ve bu durumda olup belirlenen tarihlerde geçici kayıtlarını yaptırmayan adayların kayıtları yapılmayacaktır.

   Durumları aşağıdaki bentlerden birine uyan adaylar için uygulanmak üzere;

  ÖDEME YÖNTEMLERİ

  1: Havale / EFT

  Tüm banka hesapları üzerinden, Vakıfbank Etiler Şubesi Nişantaşı Üniversitesi adına kayıtlı TR08 0001 5001 5800 7306 4878 41 IBAN numaralı hesaba havale/eft işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hesap Sahibi (Alıcı) Nişantaşı Üniversitesi olup, alıcı kısmına kendi adınızı ya da öğrenci adını kesinlikle yazmamanız gerekmektedir.

  Banka                      : Vakıfbank

  Şube                       : Etiler

  Iban                        : TR08 0001 5001 5800 7306 4878 41

  Alıcı Hesap              : Nişantaşı Üniversitesi

  Açıklama: Öğrenci Adı, Soyadı ve T.C Kimlik Numarası yazılmalıdır.

  Açıklama kısmında bilgileri eksik/hatalı olan ödemeler işleme alınmayacaktır. Eksik ve hatalı işlemlerden kaynaklı gecikme nedeniyle üniversite mesuliyet kabul etmemektedir.

  2: Kredi Kartı Yöntemi

  Eğitim ücretinizi Axess, Bonus, Maximum, Card Finans, Paraf, Bank Kart Combo, Sağlam Kart, AlBaraka, Garanti Miles&Smiles ve Qnb Miles&Smiles kartlarına en fazla 9 taksit, World karta ise en fazla 8 taksit şeklinde ödeyebilirsiniz.

  Kredi kartı ile yapılacak taksitli işlemlerde, bankaların uygulamış olduğu komisyon oranları eğitim ücreti üzerine yansıtılmaktadır.

  American Express kartları ile işlem yapılmamaktadır.

  3: Vade Farksız, Taksitli Ödeme (OTS-Otomatik Tahsilat Sistemi)

  DENİZBANK (ZEYTİNBURNU ŞUBESİ)*

  Üniversitemizin Denizbank ile yapmış olduğu iş birliği neticesinde bankanın koşullarına uygun bulduğu öğrenci/velilere yıllık Eğitim-Öğretim ücretinin tamamına kadar limit tahsis edilir. Banka kanalı ile tanımlanan limit dahilinde 9 aya kadar herhangi bir faiz uygulanmaksızın eşit taksitler halinde ödeme yapılabilir. Dosya masrafı yoktur.

  *Kayıt tarihleri süresince Denizbank Şubesi Üniversite Kampüsümüz içerisinde bulunacaktır. Ayrıca şubeye gitmeye gerek kalmayacaktır.

  OTS (OKUL TAHSİLAT SİSTEMİ) ŞARTLARI

  *E-DEVLET ŞİFRENİZ ve aşağıda belirtilen gelir belgelerini eksiksiz temin etmeniz gerekmektedir. Ayrıca OTS başvurusunun kolayca onaylanabilmesi için KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanınızın olumlu olması gerekmektedir.

  Özel sektör çalışanları: Maaş Bordrosu (Kaşeli ve ıslak İmzalı) Bordroyu İmzalayan İş Yerine Ait İmza Sirküleri, SGK Tescil ve Hizmet dökümü (E- Devletten Barkotlu)

  Kamu Çalışanları: Maaş Bordrosu (e-Devletten Barkotlu belge)

  İşveren için: Vergi Levhası, Son 3 Dönem Beyanname

  Emekli için: 4a/4b/4c Emekli Aylık Bilgisi

  Detaylı bilgi için: 0212 210 10 10

  Yazı kaynağı : www.nisantasi.edu.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap