Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  newton yayınları 8.sınıf deneme sınavı 3 cevap anahtarı

  1 ziyaretçi

  newton yayınları 8.sınıf deneme sınavı 3 cevap anahtarı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  LGS TÜRKİYE GENELİ 4 NEWTON YAYINLARI

  LGS TÜRKİYE GENELİ 4 NEWTON YAYINLARI

  Newton Yayınları nın LGS Türkiye Geneli 4.Deneme sınavını sizlerle paylaşıyoruz. Deneme sınavını indirip çözmeye başlayabilirsiniz.

  Bunun için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki butonlardan birine basmak olacaktır. Eğer seçtiğiniz pdf dosyasını bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız “Bilgisayarına İndir” butonuna, Google Drive ile açmak istiyorsanız “Google Drive ile Aç” butonuna basabilirsiniz.

  Ayrıca LGS TÜRKİYE GENELİ 4 NEWTON YAYINLARI Sözel ve Sayısal bölümleri de sizler için ayrı ayrı pdf dosyası olarak paylaşıyoruz.

  SAYISAL BÖLÜM

  SÖZEL BÖLÜM

  LGS sürecinde sizlerin yapması gereken düzenli ve doğru kaynaklardan çalışmaktır. Sonuç olarak LGS Süreci bir yarış ve bu yarışa ancak düzenli çalışırsak hazır olabiliriz. Bu sebeple her gün düzenli olarak ders çalışmayı ihmal etmeyelim.

  nanoMATEMATİK ekibi olarak bu süreçte sizlerin yanında olmak ve sizlere çeşitli çalışmalarımızla destek vermek için burada olacağız. Her zaman güncel ve orijinal içerikler üreterek hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

  Profosyonel bir yazar ekibiyle hazırlanan nanoMATEMATİK 8.sınıf LGS Deneme sınavlarını indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

  Test, Çalışma Sayfası ya da deneme sınavı çözümlerinizde mutlaka ama mutlaka yapamadığınız soruları öğretmenlerinize veya arkadaşlarınıza sorarak soruların çözümlerini öğreniniz. Böylece eksiklerinizi tamamlamış olacaksınız.

  Bu ve bunun gibi paylaşımlara ulaşmak için www.nanomatematik.com ana sayfasındaki menüleri kullanarak diğer çalışmalarımıza ulaşabilirsiniz. Bunun için sayfanın en üstündeki logo ya basmanız yeterli olacaktır. Sonrasında ilgili menünün üzerinde açılan pencerelerden istediğiniz çalışmanın olduğu bölümü seçebilirsiniz ve pdf dosyalarına ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca çalışmaların altında, bu çalışmayla ilgili olan diğer paylaşımlar ve yazılar sizlere öneri olarak gösterilecektir. Bu önerileri de tıklayarak diğer ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.nanomatematik.com

  Newton Yayınları 7.Sınıf Kurumsal Deneme Sınavı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap