Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  netflix izleyerek para kazanmak

  1 ziyaretçi

  netflix izleyerek para kazanmak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Netflix İzlemek İçin 5 Yolda Para Kazanın [2022] | XScholarship : XScholarship

  Netflix İzlemek İçin 5 Yolda Para Kazanın [2022] | XScholarship : XScholarship

  Netflix'i 5 şekilde İzlemek için Para Kazanın [2022]

  Benim gibi boş zamanınızın çoğunu Netflix izleyerek geçirirseniz kesinlikle para kazanabilirsiniz. Bu 2022'de Netflix İzlemek için para kazanın.

  Evet, Netflix izleyerek geçirdiğiniz zamanın bir kısmı veya tamamı için size ödeme yapılabilir – eğlenirken ödeme alırsınız.

  Bu makale, nasıl çalıştığını ayrıntılı olarak açıklamaktadır.

  Gerçek şu ki, o kadar çok var ki Netflix izleyerek para kazanma yolları. Şaşırdığını biliyorum ama inan bana; bu gerçek.

  Özellikle 2022'de Netflix'i ücretsiz izlemek için ödeme almanın basit ve etkili bir yöntemini gösterir.

  Belirli bir Yetkili olmasa bile Netflix iş teklifleri veya boş pozisyonlar mevcutsa, bu özel yöntem yine de size tazminat ödeyecektir.

  Endişelenmeyin, bu size para kazandırmayı vaat eden sahte planlardan biri değil, sadece size zaman ve paraya mal olacak.

  Bu tamamen yasaldır ve Netflix izlerken ekstra para kazanmanızı sağlar.

  “Netflix and chill” eğlencesinde bir sonraki büyük şey olabilir.

  Netflix İzlemek İçin Nasıl Ödeme Alınır?

  Netflix'i Resmi Olarak İzlemek İçin Para Kazanın

  Her şeyden önce, film ve dizi izlemek için Netflix tarafından size ödeme yapılabileceği doğrudur.

  Netflix aslında insanlara programları onlar için “etiketlemeleri” için para ödüyor.

  İçeriklerinin bölümlerini "etiketlemelerinde" onlara yardımcı olmaları için şovlarının hayranlarını işe alırlar.

  Bu insanlara zevk aldıkları şeyleri yapmaları için para ödeniyor - aşırı TV şovları, filmler ve belgeseller izliyorlar.

  Netflix etiketleyicileri için en yaygın konuşma dili terimi "editoryal analistler" veya "yaratıcı analistler"dir.

  Bu editoryal analistler, yaratıcı analistler veya "etiketçiler" çok sayıda Netflix içeriği izleyerek ve ardından her filmi ve bölümü gerekli meta verilerle "etiketleyerek" çalışır.

  Bu, Netflix'in henüz bilmiyorsanız izlediğiniz bazı diziler veya filmler hakkında yararlı bilgiler toplama yollarından biridir.

  Bu yaratıcı analistler veya etiketleyiciler, Netflix'in tüm dizilerini ve filmlerini uygun etiketlerle etiketlemekten de sorumludur.

  Etiketleri kullanmadan Netflix'te aradığınızı bulmanın ne kadar zor olacağını anlayamıyorum.

  İzlediğiniz TV şovları, programlar ve/veya filmler için derecelendirme, açıklama ve yazma analizi de bunun bir parçasıdır.

  Detaylandırmak gerekirse, bu, film ve şov izlediğiniz ve ardından bunları belirli etiketler kullanarak analiz ettiğiniz ve karakterize ettiğiniz bir kişiselleştirme sürecine benzer.

  Bu etiketler daha sonra Netflix'in sistemlerine veya algoritmalarına, onları arayan kişilere uygun TV bölümleri ve filmler önermede yardımcı olur.

  Böyle bir istihdam olup olmadığını görmek için burayı tıklayarak Netflix İşleri alanına gidin.

  Herhangi bir pozisyon olup olmadığını kontrol etmek için iş arama kutusuna "editoryal analist", "yaratıcı analist" veya "etiketleyici" kelimelerini yazmanız yeterlidir.

  Ne yazık ki, bu pozisyonların her zaman açıklıkları yoktur. Varsa, hızlı bir şekilde doldurma eğilimindedirler.

  Resmi olarak etiketleyici iş ilanı yok Netflix'in İşleri Bu makalenin yazıldığı tarihteki sayfa.

  Ama merak etmeyin, hala yasal yöntemler var. Netflix izlemek için para kazanın Bu yazının geri kalanını okuyarak keşfedeceğiniz gibi filmler ve TV şovları.

  Swagbucks, Netflix'i aşırı derecede izlemek için size ödeme yapacak.

  Swagbucks, Netflix filmlerini izlerken çevrimiçi para kazanmanın başka bir yoludur. Swagbucks'a katıldığınızda Netflix'te film izleyerek para kazanabilirsiniz. Bu, emin olmak için başka bir hızlı zengin olma dolandırıcılığı değil.

  Swagbucks'a katılmak için hiçbir şey harcamanıza gerek yok; tek yapmanız gereken bir e-posta adresi kullanarak kaydolmak. Öte yandan Swagbucks, kaydınızı tamamladığınızda 5 dolarlık bir karşılama teşviki sunuyor.

  Swagbucks, kısa filmleri incelemek gibi küçük görevleri yerine getiren kullanıcıları ödüllendiren bir web sitesidir. Netflix'te film veya dizi izlerken uygulamayı kullanarak Swagbucks ile para kazanmak mümkün. En sevdiğiniz Netflix filmlerini bu şekilde izlerken Swagbucks'tan para kazanabilirsiniz.

  Ayrıca Swagbucks'ta istediğinizi izlerken para kazandıran eğlenceli videolar da izleyebilirsiniz. Swagbucks hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kaydolmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

  MyPoints kullanarak Neflix tarafından ödeme alın

  MyPoints ile video izleyen kişilere de ödeme yapılır.

  Swagbucks, Inbox Dollars ve diğer benzer hizmetler aynı iş konseptini takip eder.

  Onlarla çalışma şekli, videoları tek tek izlemek yerine oynatma listelerini izleyerek puan kazanmanızdır.

  Oynatma listesine başlamanız ve tamamlandıktan sonra puanlarınızı almanız yeterlidir.

  Tabii ki, istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz, ancak puan almak için çalma listesinin bitene kadar oynamaya devam etmesi gerekir.

  Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı kullanarak web sitelerinde video izleyebilirsiniz, akıllı telefon kullanıcısıysanız da dışarıda kalmazsınız.

  Özel MyPoints TV uygulamasını indirerek akıllı telefonunuzda veya tabletinizde film izlediğiniz için ödüllendirilebilirsiniz. Uygulamalarına hem Android hem de iOS için erişilebilir.

  MyPoints ile para kazanmanın diğer yöntemleri arasında alışverişinizin bir kısmını veya tamamını yapmak, onlar aracılığıyla özel indirimler aramak, onlar aracılığıyla çevrimiçi anketler yapmak, onlar aracılığıyla oyun oynamak ve hatta bazı para kazandıran mobil uygulamaları kontrol etmek sayılabilir.

  Çıkış yapmak MyPoints burayı tıklayarak.

  Gelen Kutusu Dolar aracılığıyla Neflix tarafından ödeme alın


  Gelen kutusu paraları, internette video izlemeniz için size ödeme yapan web sitelerinden biridir. Bazı siteler size nakit olarak ödeme yaparken, diğerleri hediye kartları ile size ödeme yapar.

  Hatta bazı web siteleri, kullanıcılarına hızlı bir ödeme yöntemi olan PayPal aracılığıyla ödeme yapar. Inbox Dollars gibi uygulamalar üzerinden ödeme almak için tek yapmanız gereken uygulamayı indirip bilgilerinizi vermek.

  Birkaç kısa video izlemeniz ve ardından onlara yorumlarınızı yazmanız gerekir. Görüntüleyenlerin videolarla ilgili geri bildirimlerini bırakabilecekleri bir web sitesidir.

  Bu bir dolandırıcılık değildir, iOS veya Google Play mağazasında Inbox Dollars'ın müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz.

  Uygulamaya kaydolmak ve para kazanmaya başlamak için web sitesini ziyaret edin.

  OVideo İzleyerek Para Kazanma Yolları


  Ayrıca video izlerken para kazanmanın daha fazla yolu var.


  Swagbucks bunu kolaylaştırır video izleyerek para kazan. Önce web sitesinde bir hesap oluşturun. İşleri kolaylaştırmak için Facebook hesabınızı bağlayabilirsiniz. Sadece kaydolduğunuz için 10 dolarlık bir teşvik alacaksınız.

  Giriş yaptıktan sonra soldaki menüye gidin ve “İzle”yi seçin. Orada aşağıdakileri içeren bir kategori listesi göreceksiniz:

  Eğlence
  Moda
  Sağlık
  Hobiler
  müzik
  Politika ve Haberler
  Ebeveynlik

  Teknoloji


  Bir kategori seçin ve bir video oynatma listesi görünecektir. Swagbucks, izlemeyi bitirdiğinizde bir videoyu derecelendirmenizi ister. Bundan sonra, bir sonraki videoya geçmek için "İleri" ye tıklamanız yeterlidir. Aktris Julia Louis-Dreyfus'un bir takipçiye karşı yasaklama kararı aldığı 2 saniyelik bir klibi izlediğim için 45 Swagbucks kazandım.

  Swagbucks, belirli bir eşiğe ulaşırsanız Amazon, iTunes ve Home Depot hediye kartları için kullanılabilir. Ayrıca kazancınızın bir kısmını iyi bir amaca katkıda bulunabilirsiniz.


  Swagbucks gibi InboxDollars, anketleri tamamlayarak, kuponları kırparak ve diğer basit görevleri yaparak para kazanmanıza olanak tanır. Ayrıca video izleyerek para kazanabileceğiniz bir “TV” bölümü de var.

  Yemek, Haber, Ünlü, Eğlence, Teknoloji ve Sağlık kategorileri arasında yer alıyor. Videonun ana kısmına tıkladığınızda başlamadan önce bir veya iki reklam izlemeniz gerekebilir.

  Her videonun, genellikle oldukça az olan, video başına yaklaşık 2 sent olan kendi ödülü vardır. Ara sıra videoyla ilgilenmeniz veya başka bir görevi tamamlamanız istenebilir. Bu yüzden InboxDollars'ta film izlemek size çok para kazandırmaz. Belirli sayıda video izledikten sonra ekstra para kazanmak için kazı kazan oyunu oynayabilirsiniz.

  InboxDollars'ın minimum 30 ABD doları ödeme eşiği vardır. Bunun kazanılması uzun zaman alabileceğinden, sık ödemeler için InboxDollars'a güvenmekten kaçının.


  Viggle, bu listedeki masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda film izlemenize izin veren diğer hizmetlerin aksine, hem iPhone hem de Android kullanıcıları için özel bir uygulama olarak mevcuttur.

  Viggle'ı indirdikten sonra, bir hesap oluşturmanız ve konumunuza erişim izni vermeniz gerekir. Bu, hangi gösterileri izlemenize izin verildiğini belirler. Örneğin Detroit'te yaşıyorsanız, ulusal ağların yanı sıra yerel TV ortaklarını da göreceksiniz. Bulmak için yazılımın adını da kullanabilirsiniz.

  Diğer web siteleri ve uygulamalardan farklı olarak Viggle, orijinal programları izlemenize ve aynı zamanda reklamları ve reklamları izlemek için puan kazanmanıza olanak tanır. Bunlar, diğerleri arasında HBO, Disney Channel ve AMC'den şovları içerir.

  Puanları kullanarak perakende hediye kartları veya ön ödemeli nakit hediye kartı alabilirsiniz. Viggle, nasıl puan kazanabileceğinizi açıklığa kavuşturmaz, bu yüzden büyük bir ödeme almazsanız saatlerinizi boşa harcamayın.

  Sonuç


  Yukarıda listelenen siteler, en iyi yolları vurgulamaktadır. Netflix izlemek için para kazanın İnternetteki filmler. Bazı siteler doğrudan çalışmıyor Netflix, ama hepsinde keyif alacağınızı varsaydığım film izleme var. Eğer öğrenciyseniz, bunlardan yararlanabilirsiniz. Netflix Öğrenci İndirimiayrıca mevcuttur.

  Yazı kaynağı : xscholarship.com

  Dizi İzleyerek Para Kazanmak

  Netflix'ten ilginç iş ilanı: Dizi izleyerek para kazanmak mümkün - MedyaFaresi.com

  Netflix size para kazandıracak! Dizi izleyerek para kazanın!

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap