Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nefise karatay mehmet ali erbil fotoğrafları

  1 ziyaretçi

  nefise karatay mehmet ali erbil fotoğrafları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nefise Karatay’la çıplak pozlarından pişman olan Mali’den bir..

  Nefise Karatay ile çıplak poz veren Mehmet Ali Erbil'den yıllar sonra gelen itiraf: Çok pişman oldum

  Mehmet Ali Erbil’in itiraflarından sonra yeniden gündeme gelen Nefise Karatay’dan baş döndüren yatak pozu - Son Dakika Magazin

  Mehmet Ali Erbil’in itiraflarından sonra yeniden gündeme gelen Nefise Karatay’dan baş döndüren yatak pozu - Son Dakika Magazin

  Mehmet Ali Erbil, Nefise Karatay, Instagram, Magazin, Son Dakika

  Son Dakika Magazin Mehmet Ali Erbil'in itiraflarından sonra yeniden gündeme gelen Nefise Karatay'dan baş döndüren yatak pozu - Son Dakika Magazin

  Yazı kaynağı : www.sondakika.com

  Mehmet Ali Erbil'den Nefise Karatay açıklaması 'Boşboğazlık yaptım'

  Mehmet Ali Erbil'den Nefise Karatay açıklaması 'Boşboğazlık yaptım'

  Gazetecilerle sohbet eden Erbil, ekranlara dönmek istediğini söyledi: “Bir iki teklif var. Ben de istiyorum, ekranları çok özledim. Bir de nostalji olarak ‘Çarkıfelek’ ile dönersek çok daha anlamlı olur. Haftada iki gün düşünüyorum. İnsanlar dizilerden filan da sıkıldı. Bizim gibi eğlence programları daha cazip hale gelecek.”

  BOŞBOĞAZLIK YAPTIM
  Ünlü komedyen, yıllar önce Nefise Karatay ile bir dergiye verdiği pozdan yaşadığı pişmanlığı dile getirmişti. Erbil, konunun hatırlatılması üzerine yaptığı açıklamayı boşboğazlık olarak nitelendirdi ve şöyle dedi:

  “O boşboğazlık oldu. Böyle bir açıklamaya gerek yoktu. Benim içimde yıllardır bir vicdan azabıdır. Yaptığım bir yanlıştı. Dünyada bunu sanıyorum Brad Pitt ile Angelina Jolie yapmıştı. Biz de Türkiye’de öncü olalım dedik.”

  NEFİSE KARATAY ARADI MI?
  Ünlü şovmen, "Hastanede olduğunuz dönemde Nefise Karatay sizi aradı mı?" sorusuna, "Nefise çok hayırlı bir insandır. Beni değil de kızım Sezin'i aramış, onunla konuşmuş. O vefalıdır, Allah onu hep mutlu etsin" yanıtını vermişti.

  Şovmen Mehmet Ali Erbil ve manken Nefise Karatay 2001 yılında evliliğin kıyısından döndü.

  En lezzetli yemek tarifleri burada

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  'Vicdan azabımdı' diyen Mehmet Ali Erbil itiraf etti! Nefise Karatay'la çıplak pozları için bakın ne dedi

  Oyuncu ve eski manken Nefise Karatay ile bir dergiye çıplak poz veren Mehmet Ali Erbil yıllar sonra itiraf etti

  Oyuncu ve eski manken Nefise Karatay ile bir dergiye çıplak poz veren Mehmet Ali Erbil yıllar sonra itiraf etti

  Çarkıfefek programı ile ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yıllar önce evliliğin eşiğinden döndüğü oyuncu ve eski manken Nefise Karatay ile ilgili flaş itiraflarda bulundu.

  Yıllar önce Nefise Karatay ile bir dergi çekimi için üstsüz pozlar veren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, büyük pişmanlık yaşadığını açıkladı.

  "Kendimi çok suçlu hissettim"

  Mehmet Ali Erbil, "O fotoğraflardan dolayı kendimi çok suçlu hissettim. O fotoğrafların çekilmesinde çok sorumluluğum var. Yurt dışında çiftler böyle fotoğraflar çektiriyordu o yıllarda. Biz de 'Türkiye'de yapalım' demiştik. Ama büyük pişmanlık yaşadım" dedi.

  Kaynak: Sabah

  Yazı kaynağı : www.tv100.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap