Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nefise karatay kiminle evli

  1 ziyaretçi

  nefise karatay kiminle evli bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Nefise Karatay kiminle evli eşi Yusuf Day kim, ne iş yapar?

  Nefise Karatay kiminle evli eşi Yusuf Day kim, ne iş yapar?

  1997 Türkiye Güzeli Nefise Karatay, kuzeni hayatını kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Bu acı paylaşım sonrası Nefise Karatay merak konusu oldu. Peki Nefise Karatay kimdir, kaç yaşında, eşi Yusuf Day kimdir, ne iş yapar?

  Sunucu Nefise Karatay'ın kuzeni hayatını kaybetti. Karatay, acı haberi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyurdu. Uzun süredir ekranlardan uzak olan, 1997 Türkiye Güzeli Nefise Karatay'ın kuzeni hayatını kaybetti.

  Kuzeninin bilinen bir hastalığının olmadığını belirten Karatay, "Çok ani bir kayıp, şoktayız" diye konuştu.

  Acı haberi sosyal medya hesabından duyuran sunucu, paylaşımının altına şu notu düştü:

  "Çok üzgünüm.. Yine çok erken bir kayıp yaşıyoruz ailemizde. Mekanın cennet olsun Oktay ağabeyciğim.

  2012 yılında iş insanı Yusuf Day ile dünyaevine giren, 2015'te kızı Maya'yı dünyaya getiren Nefise Karatay, kızı ve eşiyle birlikte sakin bir yaşamı tercih etti. Maya'nın doğumundan sonra kariyerine ara veren ve tüm ilgisini ailesine yönelten eski manken ve sunucu, sosyal medya paylaşımlarıyla zaman zaman adından söz ettiriyor. Karatay'dan bu kez acı haber geldi. Ünlü isim, sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden halasının oğlunu kaybettiğini duyurarak acı haberini takipçileri ile paylaştı.

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  Nefise Karatay kızının yüzünü gösterdi

  Nefise Karatay kimdir? Eşi Yusuf Day kimdir?

  Nefise Karatay kimdir? Eşi Yusuf Day kimdir?

  Nefise Karatay, 1976 Yılında Almanya’da doğdu. Babasının adı Orhan Karatay’dır. Aslen İstanbul’lu olan babası Çanakkale’nin Gökçeada İlçesi’ne bağlı Zeytinli Köyüne yerleşmiştir.

  1997 yılında Number One TV’de kendi hazırladığı bir müzik programı sundu. 1997 yılında İnterstar’ın düzenlediği yarışmada Türkiye Güzeli seçildi. Ardından profesyonel mankenlik kariyerine başladı.

  Nefise Karatay, 2009 yılının Ekim ayından bu yana CNN TÜRK’te “Afiş” programını sunuyor.

  Şovmen Mehmet Ali Erbil‘le uzun süre aşk yaşadı.

  Nefise Karatay, 15 temmuz 2012 tarihinde işadamı Yusuf Day ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi.

  Yusuf Day Kimdir?

  Bursalı olan İşadamı Yusuf Day, ünlü manken Nefise Karatayın sevgilisidir. Çift 15 Temmuz 2014 de evlenmiştir. Düğün gecesi pop müziğin usta sesi Erol Evgin de Karataya jest yapıp sahneye çıkmıştır.

  Nefise Karatay'ın eşi cicişlerle yakalandı!

  İki hafta önce anne olan Nefise Karatay'ın eşi Yusuf Day ve iş adamı Erol Özmandıracı, Bodrum'da Ciciş kardeşlerle kaçamak yaparken yakalandı.

  iş adamı Yusuf Day, henüz iki hafta önce ilk bebekleri Maya'yı dünyaya getiren eşi Nefise Karatay'ı yalnız bırakıp tatile çıktı. Yakın arkadaşı Erol Özmandıracı'yla Bodrum'a giden Day, Gümüşlük'te çapkınlık yaparken görüntülendi.

  Samimi bir halde yakalandılar

  İki iş adamı, önceki gün tekneyle Yalıkavak Marina'dan denize açıldı. Yanlarında da Ciciş kardeşler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy vardı. Gümüşlük'e demirledikleri teknede uzun bir süre kalan ekibin 'samimi' anları, objektife böyle yansıdı.

  Nefise Karatay anne oldu

  Ünlü model ve sunucu Nefise Karatay, önceki gün kızı Maya'yı kucağına aldı. Karatay bebeğini normal doğumla dünyaya getirdi.

  Ünlü model ve sunucu Nefise Karatay, kızı Maya'yı dünyaya getirdi.

  Üç yıl önce işadamı Yusuf Day ile evlenen Nefise Karatay, kızı Maya’yı önceki gün sabahın erken saatlerinde Liv Hospital’da kucağına aldı.

  Nefise Karatay hamilelikte kaç kilo aldı?

  Ünlü sunucu ve model Nefise Karatay, hamileliğinin sekizinci ayında kilosuyla görenleri şaşırtıyor.

  Sunucu ve model Nefise Karatay, hamileliğinin sekizinci ayında kilosu ve düzgün fiziği ile görenleri şaşırtıyor. 8 aylık hamileliği boyunca yalnızca 8 kilo alan Nefise Karatay, işin sırrının sadece sağlıklı beslenmekten geçtiğini söylüyor.

  15-09/07/nefise-1440485009.jpg

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Nefise Karatay Kimdir? Nefise Karatay'ın Eşi Yusuf Day Kimdir?

  Nefise Karatay Kimdir? Nefise Karatay'ın Eşi Yusuf Day Kimdir?

  Ekranlarının güzellerin Nefise Karatay ve eşi Yusuf Day, vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Nefise Karatay ve Eşi Yusuf Day kimdir?

  NEFİSE KARATAY KİMDİR?

  Nefise Karatay, 26 Nisan 1976 tarihinde Almanya'da doğdu. Babasının adı Orhan Karatay'dır. Aslen İstanbul'lu olan babası Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ne bağlı Zeytinli Köyüne yerleşmiştir. 1997 yılında Number One TV'de kendi hazırladığı bir müzik programı sundu.1997 yılında İnterstar'ın düzenlediği yarışmada Türkiye Güzeli seçildi. Ardından profesyonel mankenlik kariyerine başladı.Nefise Karatay, 2009 yılının Ekim ayından sonraCNN TÜRK'te "Afiş" programını sundu. 2009 yılında "M.A.T." adlı dizide Ceyda Eren karakterini canlandırırken Demir Karahan, Emin And, İbrahim Çelikkol, Hakan Ka, Kamil Güler ile birlikte rol aldı. Şovmen Mehmet Ali Erbil'le uzun süre aşk yaşadı.Nefise Karatay, 15 temmuz 2012 tarihinde işadamı Yusuf Day ile Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.2015 yılında yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, başrollerini Gürkan Uygun,Nefise Karatay, Ali Sürmeli, Berk Hakman, Yağmur Tanrısevsin ve Hakan Boyav'ın paylaştıkları "Baba" adlı dizide oynadı.

  Nefise Karatay Kimdir? Nefise Karatay'ın Eşi Yusuf Day Kimdir?

  YUSUF DAY KİMDİR?

  Bursalı olan İşadamı Yusuf Day, ünlü manken Nefise Karatayın sevgilisidir. Çift 15 Temmuz 2014 de evlenmiştir. Düğün gecesi pop müziğin usta sesi Erol Evgin de Karataya jest yapıp sahneye çıkmıştır. Eşi Nefise Karatay'ın bebeğinikucağına aldığı sırada Bodrum'da Cicişler'le yakalanan Yusuf Day da tinder'ın aktif kullanıcılarından olduğu iddia ediliyor.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap