Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  neşe erberk üçüzleri kaç yaşında

  1 ziyaretçi

  neşe erberk üçüzleri kaç yaşında bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Neşe Erberk kimdir kaç yaşında? Üçüz kızlarıyla dikkat çekiyor!

  Neşe Erberk kimdir kaç yaşında? Üçüz kızlarıyla dikkat çekiyor!

  Neşe Erberk, 14 Ekim 1964 İstanbul doğumlu. Ortaokul ve liseyi Robert Kolej’de bitirdi.1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.

  1982 Bayan Vizon,1983 Türkiye Güzeli,1984 yılında da Avrupa Güzeli seçildi (Badgastein-Avusturya).Eğitimini sürdürürken bir yandan da mankenlik yaptı. Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra 1987'de kendi adını verdiği kast ve mankenlik ajansını kurdu.

  2005 yılına kadar önce Erberk Kast Prodüksiyon Tic. ve Ltd.Şti adı altında, daha sonraları Neş’e Erberk Model Ajansı Tanıtım ve Organizasyon Ltd. Şti. olan ajansının yöneticiliğini yaptı. Eşi Ayk Gürdikyan’la evlendikten sonra 11 Aralık 1999 da Alin, Selin, Lara isimli üçüz kızları doğdu. Kızlarının doğumuyla çocuklara yönelik bir eğitim merkezi açma hayalini gerçekleştirmeyi düşündü. Yaptığı araştırmalarla klasik bir anaokulu açmamaya, çocukların yetenek ve ilgi alanlarının keşfedilip ortaya çıkarabileceği bir merkez olmasına karar verdi.

  Eylül 2002 tarihinde, 1,5–6 yaş çocukları hedefleyen Türkiye’nin ilk Yetenek Geliştirme Programı ile anaokulunu kurdu. Bugün Milli Eğitime bağlı Neş’e Erberk Anaokulları ismi altında İstanbul’da 9 (Etiler Merkez, Balmumcu, Kemerburgaz, Florya, Halkalı, Bahçeşehir, Beylikdüzü, Ataşehir, Çekmeköy) ve İstanbul dışında Çorlu, Tekirdağ, İzmit, Ankara Oran, Ankara Yapracık, Ankara İncek, Eskişehir, İzmir-Karşıyaka, İzmir-Bornova, Aydin , Denizli, Bursa, Trabzon, Samsun, Zonguldak, Diyarbakır, Malatyave Elâzığ olmak üzere 28 şubesi bulunmaktadır

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Neşe Erberk kimdir? Neşe Erberk kaç yaşında, nereli? Neşe Erberk Biyografisi!

  Neşe Erberk kimdir? Neşe Erberk kaç yaşında, nereli? Neşe Erberk Biyografisi!

  Türkiye'de geniş bir kesim tarafından takip edilen Miss Turkey yarışmasında derecelendirmeler belli oldu. Selin Erberk Gurdikyan'ın üçüncü olması sonrasında annesi Neşe Erberk gündeme geldi. Peki, Neşe Erberk kimdir? Neşe Erberk kaç yaşında, nereli? Neşe Erberk Biyografisi!

  NEŞE ERBERK KİMDİR?

  Neşe Erberk 14 Ekim 1964 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Robert Kolej'ini bitirmesinin ardından Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan Erberk, 1983'te girdiği bir yarışmada Türkiye güzeli seçildi. Bir yandan eğitimini sürdürürken, diğer yandan da 1984'te Avrupa güzeli seçildi ve manken olarak mesleki yaşamına başladı. 1987 yılında kendi adına bir mankenlik, fotomodellik ajansı kurarak iş yaşamını sürdürdü. Kişiye özel ilk defile kendisi tarafından yaptırılarak mankenlik mesleği için önyargıların oluşmasına sebep olduğu öne sürülmüştür. Ayrıca bir dönem evlilik yaptığı Ayk Gurdikyan'dan; Alin, Selin ve Lara adlı üçüz çocukları olmuştur. Kendi adını verdiği mankenlik ajansını kurmuş ve podyumlara yeni yüzler kazandırmıştır.

  Kızı Selin Erbek Gurdikyan, Miss Turkey üçüncüsü oldu.

  Neşe Erberk kimdir? Neşe Erberk kaç yaşında, nereli? Neşe Erberk Biyografisi!

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Neşe Erberk

  Neşe Erberk

  1987 yılında kendi adına bir mankenlik, fotomodellik ajansı kurdu. 1990 yılına kadar da kendisi de mankenlik yaptı. Şubat 1997 tarihinden itibaren Erberk Mankenlik Okulunu açıp çalıştırmaya başladı.

  2001 yılında Türkiye’de ilk ve tek yetenek geliştirme merkezi adı altında “JoyFull House” adlı Özel Neşe Erberk Yetenek Geliştirme Merkezi Anaokulu kurmuştur. Daha sonra çeşitli yerlerde şubeleri açılmıştır.

  2012 yılında Tursil Jel Sıvı Çamaşır Deterjanı’nın reklamlarında oynadı.

  Neşe Erberk, 6 Ağustos 1990 tarihinde Yakup Erden ile evlendi.
  Neşe Erberk, ikinci evliliğini 1999 yılında Ermeni asıllı tekstilci Ayk Gurdikyan ile yaptı. 9 yıl evli kaldıktan sonra 2008 yılında boşandı. Alin, Selin ve Lara (d.11 Aralık 1999) adlarında üçüz kız çocukları vardır.

  Neşe Erberk, 2016 yılında ABD'de Miami’ye yerleşerek orada yaşamaya başladı. Türkiye’de 42 anaokulu olan Neşe Erberk, yılda üç kez onları ziyaret etmektedir.

  Kaynak:Biyografi.info

  Yazı kaynağı : www.biyografi.info

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap