Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nazarca bebek yelek modelleri anlatımlı

  1 ziyaretçi

  nazarca bebek yelek modelleri anlatımlı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  60 MODELLE BEBEK ÖRGÜ ANLATIMLI - Nazarca.com | Baby outfits, Bebek yelek, Baby knitting patterns

  NAZARCA BEBEK YELEK MODELLERİ 50 TANE TÜRKÇE VİDEOLU - Nazarca.com | Modelleme, Bebek yelek, Erkek bebek

  NAZARCA BEBEK YELEK MODELLERİ 50 TANE TÜRKÇE VİDEOLU

  NAZARCA BEBEK YELEK MODELLERİ 50 TANE TÜRKÇE VİDEOLU

  Tam 50 Tane Nazarca Örgü Bebek Yelekleri-50 Tane modelin hepsinin baştan sona anlatımlı yapılışları bulunuyor. Tığ işi,Tunus Tekniği ve Şiş İşi Bebek Yelek Modelleri.

  Dün sizlere sitemden seçtiğim 50 Tane Nazarca Örgü Modellerinden oluşan çok güzel Örgü Şiş işi modelleri sunmuştum.

  Bugün de kolaylık olsun diye Sitemden seçtiğim Baştan sona açıklamalı Örgü Bebek Yeleklerini paylaşmak istedim.

  Çeyizlik Patikyapımı olan Tığla yapılan Çiçek ve Boncuklu Süslü Yün Bayan Patik yapılışı için burada ki modeli inceleyebilirsiniz.

  Yakın bir zamanda bu 50 Tane Örgüler serisinin Battaniye,Tığ Örgüleri,Şal Yapılışı,Bebek Hırkaları gibi Örnek anlatımlı sayfalarını da sizlere sunacağım.

  Bebek Örgü Modelleribölümü burası buraya tıkladığınız da Bebekler için neler örülür? nasıl örülür? hepsini sitemde öğrenebilirsiniz.

  Hem Bayan Yelekleri Hem Çocuk ve Erkek Adam Yelekleri için Yelek Örnekleribölümü Yelek Modelleri için bir çok Tığ işi,Şiş ve Tunus İşi Bayan Yelekleri bulabileceğiniz bir bölüm.

  Nazarca Yelek Modelleri için alttaki Resimlere Tıkladığınızda ulaştığınız sayfada o modelin baştan sona anlatımlı yapılışını izleyebilirsiniz.

  Nazarca Bebek Yelekleri Beğendiğiniz Modelin üzerine tıklayıp Videosunu izleyebilirsiniz.

  1.İlk olarak Son Paylaştığım Bebek Yeleği modeli olan Tunus İşi Deniz Temalı Bebek Yeleği ve 60 Tane Şiş,Tığ ve Tunus Örgü Modelleri görebilleceğiniz sayfayı tavsiye ederim.Alttaki Mavi Tunus Modeli Anlatımlı diğer galerideki Örgülerin bir çoğunun yapılışı için Örgü Videoları yazan sayfaya bakmalısınız.

  2. Yün Lif İpinden Lif Örneği ile Yumuşak ve şirin bir Kız Bebek Yeleği.Erkek Çocuklar ve Kız Çocuklar için Mavi,Yeşil ve Sarı renk ip ile yapılışı detaylı baştan sona anlatımlı Bebek Yeleği 5 yaş Kız Çocuk Yelek Yapılışı

  3.Tunus İşi Desenli Çocuk Yelek Modeli baştan sona Tunus Şişle Nasıl Çocuk Yelek Yapılır anlatımlı. Çiçek Desenli Tunus Örneği ile Hemen Baharlık Örgü Çocuk Yeleği yapabilirsiniz.

  4.Tunus İşi Şirine Bebek Yeleği-Akıllı iple yapılan Tunus İşi Kısa Kollu Bebek Yeleği örmek isteyen hanımlar ipinizi ve 4 numara Tunus Şişlerinizi temin edip bu modelin aynısından.Bebeğinize,Torununuza,Yeğenize ya da Kardeşinize yapabilirsiniz.

  5. 2017 Ocak ayında hazırlamış olduğum 2017 Tunus İşi Yelek Modelleri ve 1 Tane Baştan sona Tunus Bebek Yeleği anlatımı olan bu sayfada ayrıca Çok şirin Bebek Şiş,Tığ ve Örgü Modelleri bulunuyor.

  6. Videodan sağlıklı bir resim çekemediğim Model net görünmüyor ama baştan sona 2 renkli Tunus Örneği ile yapılan Bebek Yeleği Nasıl Örülür? Detaylı Türkçe videolu Tarifi ile.

  7. Kastırmalı Bebek Yeleği modeli Şiş ile yapılıyor ve Yakada örülerek yapılan Bebek Yeleği için 3,5 numara şiş, misinalı şiş ve 2 adet Kartopu Baby One örgü ipi kullanıyor.

  8. Baklavalı Şiş Örgü Çocuk Yelek Modeli tüm detayları ile öğrendikten sonra Resimde gördüğünüz Baklava deseni Örgülere İğne ile İşleme yapılan bir Yelek Modeli.

  9.Örgü Şiş ile yapılan Bebek Yeleğinin Kol Kesimi nasıl yapılır? Beek Yelek Yaka Kesimi öğrenmek isteyenlere detaylı anlatımı ile

  10.Dilimli Bebek Yeleği yanlardan başlanarak örülen Bebek Yeleği modeli.Etekleri Örgü dantel görünümlü olup yandan başlanıp yanda biten bir Bebek Yeleği

  11. Robadan başlanarak Örülen Kırmızı Bebek Yeleği başından sonuna Anlatılan Şiş işi Fırfırlı Yelek yapılışı için resme tıklayabilirsiniz.

  12. Örgü Burgulu Kırmızı Bebek Yeleği benden Tarifi çok istenen Çoccuk yelek örneklerinden biri. Yelek modelinde gördüğünüz Burgu örneği ile Bayan Yelekleri ve böyle Bebek Yelekleri görmüş olabilirsiniz.

  13. Tomurcuklu Bebek Yeleği hem modeli hem Örgü desenli ile çok şık Şiş işi Bebek yeleği. Bira daha uzun ördüğünüzde Altını diker üstünde bir kaç düğme bırakırsanız çok şık Örgü Kız Elbise modeli olarak ta örülür

  14. Bu modelde sayfada ki diğer bütün modeller gibi baştan sona açıklamalı bir Yelek. Araba Motifli Şiş İşi Erkek Bebek Yeleği olarak öneriliyor.

  15-Ebruli ipleri olan ya da Ebruli ipten Bebek Yeleği modeli arayan hanımlar hemen resme tıklayıp Bu yeleğin yapılışına bakabilirler

  16. Yanlardan ve omuzdan düğmelenen askılı kolay Bebek Yelek modeli yanlar dikilerek ve daha uzun örüldüğünde ,tabi uygun ipler ile Örgü Kız Çocuk Elbisesi bile olabilir.

  17. Yakadan Başlamalı Günlük Bebek Yeleği özellikle böyle Reglan kollu Yeleklerde nasıl artırılır? nasıl Kol kesilir öğrenebilirsiniz.

  18. Ör,ör giydir. Hemen başlasanız 2-3 saatte bilemediniz 1 günde bitirebileceğiniz Kelebek Örnekli Yandan Düğmeli Bebek Yeleği.Örgü Modeli olarak farklı bir Örgü Motifi düşünürseniz diğer Şiş örnekli Bebek Yeleklerinden öğrendiğiniz bir Örgü Desenini düşünebilirsiniz.

  19.Erkek bebekleri elbetteki unutmuyorum:) Örgü Askılı Erkek Bebek Cepken Yelek Modeli şiş ile yapılışı baştan sona anlatımı ile 4,5 numara örgü şişleri ve Kartopu Zambak ipi ile örülmüş .

  20.Ajur Dalları Örgü Modeli ile yapılan Kolay yazlık Bebek Yeleği için Ajurlu bir model düşünürseniz Bu yelek çok güzel ve bir o kadar da kolay

  21. Yakadan örülen Kız Yeleği için hem model hem Yelek bitince üzerine nasıl İğne ile Çiçek İşlemesi yapılır görebilirsiniz. 6 Aylık Bebekler için Yelek modeli denmiş ancak etekleri uzatıp 1-1,5 yaş Bebeklere de örülür.

  22.Örnekli Şiş işi Robalı Bebek Yeleği anlatımı ile böyle ajurlu bir modele ne dersiniz?

  23. Örgü Robalı Bebek Yelek Nasıl Örülür bu Yazlık Delikli Robadan başlanan ve örülen Bebek yeleği nasıl yapılır görmek için resme tıkladığınızda ayrıca harika Yelek Örnekleri görebilirsiniz.

  24.Burgu modelinin güzelliği ve nasıl yapıldığını görmek için bile bu resme tıklayarak Yakadan Burgulu Bebek Yeleği nasıl örülür? görmeye değer.

  25. Süslü Bebek Örgüleri içinde şirin sevimli Bebek Örgü Modelleri yanı sıra 3 tane Yelek yapılışı 1 tanede Bebek Patik yapılışı bulunuyor.

  26.Konu Çocuk Yelekleri ancak bu güzel Bebek Hırkasını da görmenizi istedim.Bu Bademli Bebek Hırka Modeli aynı zamanda sitede Patik ve Bere yapılışıda bulunan çok şirin bir Çocuk Hırkası.Şişle Yakadan Başlanan Yaprak Robalı Bebek Hırka yapımı

  27. Yan Örülen Bebek Yeleği modelinin etekleri ve kollarında bulunan şişle yapılan Ajuların üzerine Yelek Örümü bitince İğne ile işleme yapılan bir model.

  28.Şiş ile yapılan Omuzdan Örgü Çiçek süslü Bebek Yelek modeli Ajurlu kibar örneği ile zarif bir model.

  29. Örgü Kesme Yakalı Bebek Yelek Modeli Şiş işi Haraşo modeli ile yapılan Kısa kollu Baharlık Yelek yapımı. 3 Aylık Bebek Yelek Modeli

  30. Örgü Çitlenbik Bebek Yeleği modeli Nazarca Bebek Yelek Modelleri arasında çok beğeni ve paylaşım olan örgülerden. 3-9 Aylık arası Bebeklere uygun ebatlarda olan bir Yelek Örneği

  31. Nazar Boncuklu Bebek Yeleği ilk olarak Yelek örülüyor işlemeler sonradan üzerine yapılıyor.Boncukları koparıp bebeğiniz ağzına atabilir bu nedenle 3 aylık bebeklerden daha büyük bebeği olan Anneler Boncuk dikmese daha iyi olur.

  32. 2 Yaşında Kız Bebek Yeleği-Baştan sona anlatılarak öğretilen 2 Fiyonklu Bebek Yeleği Yakalı modeli ile çok güzel ancak çok sağlıklı bir resim olmadığından model kendini tam göstermemiş.

  33. 1 Yaşındaki Bebek Yeleği Yaprak Motifli Yakadan başlanan Kolay Sarı Bebek Yeleği Örgü örmeyi yeni öğrenenler için

  34. Yakadan Robalı 2 Renkli Bebek Yeleği 1 Yaşında bebeklere göre Şişle yapılan Yel olarak düşünebilirsiniz.

  35.Yakalı Pimpirik Bebek Yeleği modeli ile minik kızlar için Elbise gibi görünen önden çift düğmeli kibar minik örnekli bir model.

  36. Şiş ile yapılan En Kolay Örgü Bebek Yeleği yazsam arasam karşıma bu modelden daha kolay bir Yelek çıkmaz herhalde. Zarf Bebek Yeleğinin diğer adı Örgü Yeni doğan Kundak Yelek Modeli olarak ta bilinir.

  37. Hem 55 tane en güzellerinden Bebek Yelekleri hem 2 Tane Türkçe videolu Bebek Yeleği yapımı ve 1 Tae de örgü Bebek Takım yapılışı ile dolu,dolu bir Örgü Sayfası.

  38.2,5-3 Yaşlarındaki Erkek Çocukları için Örgü Ata Yeleği,Damat ve Smakin Yelek modeli olarakta bilinen bu model baştan sona açıklamalı Videolu ve Türkçe

  39.Tek Parça örülen Kolay Bebek Yeleği bu sayfada ki Bütün Bebek Yelekleri Açıklamalı Türkçe videolu ancak Videoları izleyemeyenler için bu Tek parçalı Bebek Yeleği Yazılı anlatımlı

  40. Yeni doğan Bebekler için Yeni Doğan Kundak Bebek Yeleği yapılışı.Şişle yapılan Basit bir model.

  41. Ajurlu Delikli Bebek Yeleği Klasik Örgü Bebek Yelek modeli  şiş ile yapılan 0-3 aylık bebeklere göre

  42. Örgü Balıklı Desenli Yakadan başlana Şiş modeli Yelek modeli baştan sona anlatımlı Desenli Yelek 3,5 numara şiş Nako örgü ipi Baby Lüks Minnoş Lacivert 10094 no renk ip ile örülüyor.

  43. Yakalı Çocuk Yeleği modeli Ajurlu modeli yanları motifli Yaka modeli ile çok beğenilen Yelek modellerinden.

  44. Örgü Cepken Yelek örneği resimde gördüğünüz Erkek Çocuk Cepken modeli yapılışı ile birlikte Onlarca Örgü Cepken Modelleri için bu resme tıklamalısınız.

  45. Yıllar önce ilk paylaştığım Arzu hanımın anlatımı ile Kolay Ajurlu Bebek Yelek Modeli

  46. Örgü Mor Çocuk Hırka modeli olarak paylaştığım Kısa Kollu Mor Bebek yelek yapılışı şişle yapılır Örgü Fiyonk ile süslenir

  47. Örgü Çocuk Hırka ve Yelek Modelleri için Deri kumaş ve Tığla nasıl Yelek cebi,hırka cebi yapılır? burada görebilirsiniz. Ancak bu videolu tarif yabancı anlatımlı ama net anlaşılır merak etmeyin.

  48. Tunus şişleri ile Örgü Tunus İşi Smokin Çocuk Hırka yapılışı net detaylı anlatımı ile Erkek çocukları için.

  49. Örgü Kahve çatlağı modeli ile örülen Robalı Çocuk Hırka modeli baştan sona Hırka modeli anlatımı için buyrun.

  50. Son olarak Burgu Lastik Örgü Modeli ile Reglan Kollu Çocuk Hırka Modeli Kapüşnlu Hırka yapılışı Çocuk Hırkası için de buradan lütfen.

   Nazarca Örgü Modelleri

  için de burada baştan sona Örgü Örneği anlatımları Türkçe videolu modellere buradan bakınız.

  Yazı kaynağı : nazarca.com

  71 TANE ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ

  71 TANE ÖRGÜ BEBEK YELEĞİ

  Farklı Örgü Modelleri ile yapılan arklı Örgü Tekniği ile Örülen 71 Tane Örgü Bebek Yeleği Modelleri,Şiş ve Tığ işi Yelek Örnekleri ile birlikte.

  Evet hanımlar burada görmüş olduğunuz Modeller sizlere yeni öreceğiniz Yelek modeli için en uygun ve güzel Örgü Modeli konusunda fikir verecektir.

  Hem bu Örgü Çocuk Yelekleri,Bebek Hırkaları süslemek için kullanılan Nakışlar,Örgü Süsü Motif Aplikeler Bebek Yeleği süsleme Teknikleri konusunda ilham alabilirsiniz.

  Yelek Örneklerinin bir çoğu modelin yapılışı Örgü Videoları yazan bölümde Açıklamalı Türkçe videolu model anlatımları bulunuyor.

  Bugün sabah sizler için 3-4 Yaş Tunus Çocuk Yelek yapılışını burada sizlere sunmuştum.Kamyon desenli Bebek Yeleği açıklamasına buradan bakınız.

  Anlatımlı Örgü Şiş işi Modeller için Bebek Örgülerin de Yelek ve Süveterler için Örgü Mozaik Taşlarımodeli ne  bakabilirsiniz.

  Tek renk iple yapılan Hırkalar için Serçe Ayağı ÖrgüMotifi yapımı için modeller burada. Not:71 Ten Fazla var,Yenileri eklendi

  Bebek Örgü Modellerin de Tavsiyeler: 6-24 Aylık Bebek Örgülerin de Düğmeler çok iyi dikilmeli.Boncuk,Pul gibi süslemeler mümkünse kullanılmamalı.

  Örgü Tarifleri ve Bebek Yelek Anlatımlarına Bebek Örgüleri bölümün den bakabilirsiniz.Burada gördüğünüz bazı Modeller sitemiz de Tarifleri ile birlikte bulunuyor.

  Yazı kaynağı : nazarca.com

  Bebek Örgüleri

  ÇOCUK YELEĞİ 3 RENK MODELLİ VE ANLATIMLI

  KOLAY SICAK TUTAN SESLİ BEBEK YELEK YAPIMI

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap