Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  my roommate is a gumiho oyuncuları

  1 ziyaretçi

  my roommate is a gumiho oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  My Roommate is A Gumiho » Güney Kore Sineması


  Adı: My Roommate is A Gumiho | Frightening Cohabitation | 간 떨어지는 동거
  Tür: Romantik, Komedi, Fantastik/Bilim Kurgu
  Yönetmen: Nam Seong-Woo
  Senarist: Na (webtoon), Baek Sun-Woo, Choi Bo-Rim
  Yapım Şirketi: JTBC Studios
  Yayıncı: tvN
  imdb: 8,1
  Bölüm Sayısı: 16
  Yapım Yılı: 2020 – 2021
  Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2021 - 15 Temmuz 2021
  Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:30
  Dili: Korece
  Ülke: Güney Kore


  Kim Do-Wan / Do Jae-Jin
  Bae In-Hyuk / Gye Sun-Woo


  Dizi, insan olmak için insan enerjisi toplayan bir dokuz kuyruklu bir tilkinin etrafında dönmektedir. Shin Woo-Yeo (Jang Ki-Yong) insan olmak için insan enerjisini bir boncukta toplamaktadır ve yakın bir zamanda insan olmayı beklemektedir. Bir gün, Shin Woo-Yeo’nun boncuğunu bir insan olan Lee Dam (Hyeri) yanlışlıkla yutar. Boncuk, bir insanın içinde 1 yıldan fazla kalamaz. Eğer kalırsa boncuk o kişinin içinde kırılacaktır ve Lee Dam’ın ölmesine neden olacaktır. Shin Woo-Yeo da bir insan olma şansını kaybedecektir. Shin Woo-Yeo ve Lee Dam bu duruma bir çözüm aramaya başlar. Çok geçmeden aralarında romantik bir ilişki başlar.


  Jang Ki-Yong dizide 999 yaşındaki bir dokuz kuyruklu bir tilki olan Shin Woo-Yeo karakterini canlandırmaktadır. Bir üniversitede profesör olarak çalışan zeki ve yakışıklı birisidir.

  Hyeri dizide bir üniversite öğrencisi olan Lee Dam karakterini canlandırmaktadır. Sabit fikirli, hedefine odaklı ve gerçeği konuşmaktan çekinmeyecek kadar açık sözlü birisidir. Bu yüzden, daha önce hiç romantik bir ilişkisi olmamıştır.

  Kang Han-Na dizide eskiden bir dokuz kuyruklu bir tilki olan Yang Hye-Sun karakterini canlandırmaktadır. Shin Woo-Yeo’nun (Jang Ki-Yong) arkadaşıdır ve insan olma hayalini gerçekleştirmiştir. Çarpıcı bir güzelliğe ve masum bir kalbe sahip, oldukça sakar ve saf birisidir.

  Kim Do-Wan dizide Lee Dam’ın (Hyeri) arkadaşı olan Do Jae-Jin karakterini canlandırmaktadır. Söz konusu aşk olduğunda tamamen aptallaşan birisidir. Aşık olduğunda, hayatı ve organları dahil her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Ancak iyi bir görünüme, iyi bir fiziğe ve iyi bir kişiliğe sahip olmasına karşın bir türlü gerçek aşkı bulamamıştır. Bir gün, kalbini Yang Hye-Sun’a (Kang Han-Na) kaptırır.

  Bae In-Hyuk dizide Lee Dam’ın (Hyeri) üniversiteden arkadaşı olan Gye Sun-Woo karakterini canlandırmaktadır. Üniversite son sınıf öğrencisidir. Hem zekâsı hem de yakışıklılığı ile iyi bir geçmişe sahiptir ve bu yüzden üniversitedeki kadınlar arasında son derece popülerdir. Lee Dam’ı karşılıksız olarak sevmektedir. Ancak Lee Dam onu kesin bir şekilde geri çevir ve hayatında ilk defa kendini karşılıksız aşk yaşarken bulur.


  Not: 

  1 – Dizi, Na tarafından kaleme alınan "A Falling Cohabitation" adlı bir webtoondan uyarlamadır.


  Resmi Web Sitesi: program.tving.com/tvn/roommategumiho


  Fragman 1

  Fragman 2

  Fragman 3

  Fragman 4

  Kaynakları: (1), (2), (3)


  Yazı kaynağı : guneykoresinemasi.com

  ''My Roommate Is a Gumiho'' Konusu ve Oyuncuları » Güney Kore Sineması

  My Roommate is A Gumiho Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

  My Roommate is a Gumiho

  My Roommate is a Gumiho,  Nam Sung Woo tarafından yönetilen 2021 romantik fantastik bir Güney Kore dizisidir. Konusu, aynı adlı webtoon’a dayanmaktadır. Dizi konusu, oyuncular, fragman, reyting gibi tüm detayları Dizisel takipçileri için hazırladık. Tüm bilgiler için okumaya devam edin.

  My Roommate is a Gumiho

  Başlık: My Roommate is a Gumiho

  Yayın Tarihi: 26 Mayıs 2021

  Bölüm Sayısı: 16

  Tür: Fantastik, Romantik, Komedi

  My Roommate is a Gumiho Konusu

  Son 999 yıl boyunca dünyayı dolaştıktan sonra Shin Woo Yeo (Jang Ki Yong) şimdi en büyük hayalini gerçekleştirmenin eşiğindedir. Son bin yılını değerli incisinde insan enerjisini toplamak için harcadı ve şimdi bu bin yaşındaki Gumiho, tilki formunu atmaya ve tamamen insan olmaya hazırdır. En azından Lee Dam (Hyeri) adındaki masum bir öğrenci tüm planlarını bozana kadar öyleydi.

  Bir üniversite profesörü olarak Woo Yeo, tek bir öğrencinin tüm insan olma planlarını engelleyebileceğini asla düşünmedi. Ama gece geç saatlerde Lee Dam ve onun sarhoş arkadaşlarından biriyle tanıştığında, değerli incisini düşürür. Lee Dam, sarhoş arkadaşının eve gitmesine yardım etmeye çalışırken yanlışlıkla Woo Yeo’nun tilki incisini yutar. Bir tilki incisini yutmanın bir insanı öldürebileceğini çok iyi bilen Woo Yeo’nun Lee Dam’ı gerçekle yüzleşmekten başka seçeneği yoktur. İçinde bulundukları çıkmazdan nasıl kurtulacaklarına dair gerçek bir planı olmayan Woo Yeo, bir çözüm bulana kadar birlikte yaşamalarını önerir.

  My Roommate is a Gumiho (2021)

  Bu çıkmazdan kendi başına bir çıkış yolu bulamayan Lee, Dam Woo Yeo’nun olağandışı isteğini kabul eder. Ancak birlikte yaşamak, aradıkları cevabı bulmalarına gerçekten yardımcı olacak mı, yoksa sadece bir sürü yeni sorun mu getirecek?

  My Roommate is a Gumiho Fragman

  Dizi Hakkında Notlar

  Jung So Min, 5 ve 7. bölümde konuk oyuncu olarak dizide rol almıştır. Kang Mi Na, 8 ve 11. bölümde rol aldı.

  Kang Han Na ve Kim Do Wan daha önce Start-up dizisinde birlikte rol almışlardı.

  My Roommate Is A Gumiho, tvN’in Çarşamba Perşembe günleri 22.30 zaman aralığını almıştır. Daha önce ” Mouse ” ve ardından 4 Ağustos 2021’de ” The Road: The Tragedy of One ” tarafından işgal ediliyordu.

  Na tarafından yayınlanan “Gan Ddeoreojineun Donggeo” adlı web çizgi romanına dayanmaktadır (2 Ağustos 2017’den 11 Kasım 2020’ye kadar Naver aracılığıyla yayınlanmıştır ).

  Reyting Oranları

  Dizi ilk bölümüyle %5.2 reyting almayı başarmıştır. Bu aynı zamanda dizinin aldığı en yüksek izlenmedir. En düşük izlenmesi 13. bölümde % 3.2 ile olmuştur. Ortalama reyting oranı ise % 3.8 şeklindedir.

  My Roommate is a Gumiho Oyuncuları

  Başrol oyuncular: Jang Ki Yong, Lee Hyeri, Kang Han Na, Kim Do Wan ve Bae In Hyuk

  Yardımcı rollerde ise; Park Kyung Hye, Choi Woo Sung, Kim Do Yeon, Kim Kang Min, Bang Eun Jung, Kang Na Roo, Park Won Ho, Kim Hyun Chi gibi oyuncular yer almıştır.

  Jang Ki Yong

  Jang Ki Yong

  Woo Yeo, insan olmak üzere olan Goryeo döneminde doğan 999 yaşında bir gumihodur. Birçok iş denedi ve şimdi bir beşeri bilimler yazarı.

  Bu yakışıklı ve akıllı gumiho, son 999 yıldır tilki küresinde insan enerjisini topluyor.

  Lee Hyeri

  Lee Hyeri

  Lee Dam yanlışlıkla Woo Yeo’nun küresini yutmuş havalı bir üniversite öğrencisidir.

  2018 yılında üniversiteye girdi. Ne düşündüğünü söyleyen tipte biridir ve oldukça kararlıdır. Başkalarını umursamıyor ve fikirlerinde güçlüdür.

  Hayat sloganı “Hayat kendimizdir”. Dam flört etmekle ilgilenmiyordu ama aşık oluyor. İlk aşkının bir insan olmayacağını asla düşünmezdi.

  Kang Han Na

  Kang Han Na

  Hye Sun, resmi olarak 22 yaşında ama gerçekte 747 yaşında olan eski bir gumiho’dur. Bilmediği çok şey var, en zekisi değil.

  Hye Sun, Woo Yeo’nun bir arkadaşıdır, Goryeo Hanedanlığından beri arkadaştırlar. Belki de insanlarla geçirdiği zamandan daha çok keyif aldığı için ondan önce insan oldu.

  İnsan olduğundan beri birçok erkekle tanıştı ama onlar insandan çok tilkiydi. Samimi duyguların ne olduğunu bile hatırlayamıyor ama Dam’ın arkadaşı Jae Jin ile bağlantı kurmaya devam etti.

  Kim Do Wan

  Kim Do Wan

  Jae Jin, 2018’de üniversiteye giren Dam’ın en iyi arkadaşıdır. 22 yaşındaki saf kalpli, tatlı ve kibar bir adam. Çok yumuşak olduğu için terk edilmeye devam etti.

  Geçmişte tilkilerle görüşmeye devam etti ve şimdi eski bir gumiho olan Hye Sun ile bağlantılı olacaktır.

  Bae In Hyuk

  Bae In Hyuk

  Seon Woo Bilim ve Teknoloji bölümü öğrencisidir (üniversiteye 2017 yılında girmiştir). Her şeye sahip (yakışıklı, zengin, zeki) ve birçok kızla çıkan bir sunbae (kıdemli). Üniversitede ünlüdür. Lee Dam’ın demir duvar tılsımı onu büyüledi çünkü o diğerlerinden çok farklı davranıyor.

  Yazı kaynağı : www.dizisel.com

  My Roommate is A Gumiho

  My Roommate is A Gumiho

  My Roommate Is a Gumiho, başrollerini Jang Ki-yong ve Lee Hye-ri'nin paylaştığı 2021 Güney Kore televizyon drama dizisidir. Dizi, Shin Woo-Yeo adlı 999 yaşındaki dokuz kuyruklu bir tilki ile yanlışlıkla Shin Woo-Yeo'nun boncuğu yutan Lee Dam adlı bir üniversite öğrencisi arasındaki romantizmin hikayesini anlatıyor.

  Yazı kaynağı : www.sinemalar.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap