Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mustafa namlı kimdir, kaç yaşında

  1 ziyaretçi

  mustafa namlı kimdir, kaç yaşında bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mustafa Namlı kimdir? Mustafa Namlı ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli?

  Mustafa Namlı kimdir? Mustafa Namlı ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli?

  İş adamı Mustafa Namlı 2015 yılından beri Nur Tuğba Algül ile evlidir. Hayatı merak edilen Mustafa Namlı kimdir? Mustafa Namlı ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli? Mustafa Namlı hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...

  İş adamı Mustafa Namlı 2015 yılından beri Nur Tuğba Algül ile evlidir. Çiftin 2 tane çocuğu var.

  Bazı magazin sayfalarında boşandılar iddiası yayılsa da Nur Tuğba Namlı 2015 yılından beri iş adamı Mustafa Namlı ile evli ve dünya tatlısı 2 çocuğun annesi.

  Aslen Mersinli olan Tuğba Algül, 1983 yılında dünyaya geldi. Başarılı spiker Gülgün Feyman'dan aldığı sunuculuk eğitiminden sonra ekran macerası başlayan Nur Tuğba Algül, haber bülteni spikeri olarak ekran önüne çıktı.

  İlk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sunan Nur Tuğba Algül, burada uzun süre görev aldıktan sonra NTV kanalına transfer oldu ve bu kanalda da haber spikeri olarak görev aldı.

  TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya isimli yarışmanın gündüz kuşağında yayınlanan programı "Ütopya Panorama" programının sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Algül bu yarışmanın bitmesinin ardından yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomen yarışma Survivor'ın gündüz kuşağında yayınlanan ve yarışmada gelişen olayların kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama'nın Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Mustafa Namlı kimdir, ne iş yapar Nur Tuğba Namlı eşi şirketi ne, nerenin sahibi?

  Mustafa Namlı kimdir, ne iş yapar Nur Tuğba Namlı eşi şirketi ne, nerenin sahibi?

  KanaL D ekranlarının sevilen programı Neler Oluyor Hayatta bugun yeni sezonu ile başlıyor. Uzun yıllardır programının sunuculuğunu yapan Nur Tuğba Namlı ise yeniden merak konusu oldu. 3. çocuğuna hamile olan Nur Tuğba Namlı 39 yaşında ve aslen Mersinli. Nur Tuğba Namlı'nın kocası ise iş adamı olan Mustafa Namlı. 2015 yılında evlenen çiftin Eliz ve Arden adında iki çocuğu var. Peki Nur Tuğba Namlı'nın eşi Mustafa Namlı ne iş yapar, hangi şirketin sahibi

  Kanal D ekranlarının sevilen gündüz programı Neler Oluyor Hayatta yeni sezonu ile bugün başlıyor. Gündemi yorumlayan ve uzun yıllardır programın koltuğunda oturan isimlerden biri olan Nur Tuğba Namlı ise yeniden özel hayatı ile merak konusu oldu. 3. çocuğuna hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyuran Nur Tuğba Namlı 39 yaşında ve aslen Mersinli. Nur Tuğba Namlı'yı ilk kez Var Mısın Yok Musun programı ile tanıdık. 2015 yılında iş insanı Mustafa Namlı ile evlenen Nur Tuğba Namlı'nın Eliz ve Arden adında iki çocuğu var. Şu anda ise üçüncü çocuğuna hamile. Peki Nur Tuğba Namlı'nın eşi Mustafa Namlı ne iş yapar, hangi şirketin sahibi 

  Nur Tuğba Namlı kimdir: Aslen Mersinli olan Tuğba Algül, 1983 yılında dünyaya geldi. Başarılı spiker Gülgün Feyman'dan aldığı sunuculuk eğitiminden sonra ekran macerası başlayan Nur Tuğba Algül, haber bülteni spikeri olarak ekran önüne çıktı.

  İlk olarak SkyTürk kanalında gece haberlerini sunan Nur Tuğba Algül, burada uzun süre görev aldıktan sonra NTV kanalına transfer oldu ve bu kanalda da haber spikeri olarak görev aldı.

  TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya isimli yarışmanın gündüz kuşağında yayınlanan programı "Ütopya Panorama"programının sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Algül bu yarışmanın bitmesinin ardından yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomen yarışma Survivor'ın gündüz kuşağında yayınlanan ve yarışmada gelişen olayların kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama'nın Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.

  Nur Tuğba Algül 2015 yılından beri iş adamı Mustafa Namlı ile evlidir. Çiftin 2 tane çocuğu var.

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  Mustafa Namlı kimdir, ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli? Nur Tuğba Namlı'nın eşi Mustafa Namlı hakkında bilgiler

  Mustafa Namlı kimdir, ne iş yapıyor? Mustafa Namlı kaç yaşında, nereli? Nur Tuğba Namlı'nın eşi Mustafa Namlı hakkında bilgiler

  Hafta içi her gün sabahleyin ekranlardaki yerini alan 'Neler Oluyor Hayatta?' adlı sabah programının sunucularından biri olan Nur Tuğba Namlı'nın hayatı merak edilmeye başlandı. Programın takipçileri, Nur Tuğba Namlı hakkında pek çok detayı merak ederken eşi Mustafa Namlı da dikkatlerden kaçmadı. Peki, Nur Tuğba Namlı'nın eşi Mustafa Namlı kimdir? Mustafa Namlı nerelidir? İşte detaylar...

  Nur Tuğba Namlı

  Nur Tuğba Namlı kimdir?

  Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta?' adlı sabah programında Hakan Ural ile birlikte sunuculuk yapan Nur Tuğba Namlı'nın ve eşi Mustafa Namlı'nın hakkında pek çok detay merak ediliyor.

  1983'te doğan Nur Tuğba Algül, başarılı spiker Gülgün Feyman'dan sunuculuk eğitimi almıştır. Bu eğitiminin ardından ise ekranlara ilk adımını haber spikeri olarak atmıştır.

  İlk, SkyTürk kanalında gece haberlerini sunmaya başlayan Algül uzun bir süre burada mesleğine devam etmiştir. Ardından NTV'ye transfer olarak haber spikerliğine devam etmiştir.

  Daha sonra TV8 ekranlarında boy göstermeye başlayan başarılı isim, "Ütopya Panorama" adlı programının sunuculuğunu yapmıştır. Daha sonra ise yine aynı formatta ilerleyen Survivor programının kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama programında Hakan Hatipoğlu'yla beraber sunuculuk yapmıştır.

  Nur Tuğba Namlı ve eşi Mustafa Namlı

  2015'te Mustafa Namlı'yla evlenen Nur Tuğba Algül'ün devam eden evliliğinde biri kız biri erkek olmak üzere iki çocuğu vardır.

  Mustafa Namlı

  Mustafa Namlı kimdir?

  Nur Tuğba Algül ile 2015'te dünya evine giren Mustafa Namlı'nın iş adamı olduğu bilinmektedir. Çift, bir kız bir erkek olmak üzere iki çocuğa sahiptir.

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap