Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mustafa şen ak parti genel başkan yardımcısı kimdir

  1 ziyaretçi

  mustafa şen ak parti genel başkan yardımcısı kimdir bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen kimdir? Mustafa Şen nereli ve kaç yaşında?

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen kimdir? Mustafa Şen nereli ve kaç yaşında?

  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen kimdir? Mustafa Şen nereli ve kaç yaşında? Sorularının cevabı merak ediliyor. Mustafa Şen’in kim olduğu merak ediliyor. Arama motorlarında Mustafa Şen kimdir? Mustafa Şen kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Sorgulamaları yapılıyor. Mustafa Şen’in biyografisini haberimizde derledik...

  Mustafa Şen’in hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki, Mustafa Şen kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? İşte detaylar...

  Mustafa Şen Kimdir?

  1966 yılında Akçaabat’ta doğdu.

  Boğaziçi Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun olduktan sonra Sakarya Üniversitesi’nde Sosyoloji Bölümünde Yüksek Lisansını bitirdi. Ardından Boğaziçi Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde Doktora çalışmaları yaptı.

  1980’li ve 90’lı yıllarda MGV bünyesinde gençlik çalışmalarında bulundu ve İstanbul İl Başkanlığı görevini yürüttü. Ardından Fazilet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Uzun yıllar GENAR Araştırma Merkezi Genel Müdürlüğünü yürüttükten sonra, bir süre Başbakanlık Başmüşavirliği vazifesini deruhte etti. İki kez AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı yaptı. Yönetim ve Yatırım Danışmanlığı alanında iş görüyor.

  Evli ve üç çocuk babasıdır. İleri derecede İngilizce bilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.gazeteilksayfa.com

  Mustafa Şen kimdir, kaç yaşında ve nereli? Biyografisi...

  Mustafa Şen kimdir, kaç yaşında ve nereli? Biyografisi...

  AK Parti MKYK üyeliğine Mustafa Şen seçildi. Üyelerin isimleri tek tek araştırılmaya başlanırken "Mustafa Şen kimdir, kaç yaşında ve nereli?" sorusu da yoğun şekilde yöneltiliyor.

  MUSTAFA ŞEN BİYOGRAFİSİ

  1966 yılında Trabzon'un Akçaabat ilçesinde dünyaya geldi. Trabzon Fatih Lisesi'ni bitirdi.Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde okurken Tarih Bölümü'ne geçiş yapıp 1995'tde mezun oldu.

  Ardından Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde yüksek lisans yaptı.2015 seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi'nden İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı olmuş ancak aday olarak gösterilmemiştir.

  Pek çok sivil toplum kuruluşunda görev alan Mustafa Şen'in, 7 kitabı bulunmaktadır. 24 Mart tarihinde AK Parti MKYK üyesi seçilen Şen, halihazırda Cihannüma Derneği Başkanlığı görevini yürütmektedir. Mustafa Şen, evli ve 3 çocuk babasıdır.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap