Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mucize uğur böceği ile kara kedi 4. sezon 23. bölüm

  1 ziyaretçi

  mucize uğur böceği ile kara kedi 4. sezon 23. bölüm bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mucize Uğur Böceği Ile Kara Kedi - 3. Sezon 23. Bölüm - Çizgi Film Izle, Çizgi Film Seyret, Çizgi Film Sitesi | Çizgi film izle, Çizgi film seyret, Çizgi film sitesi

  Mucize Uğur Böceği Ile Kara Kedi - 3. Sezon 23. Bölüm - Çizgi Film Izle, Çizgi Film Seyret, Çizgi Film Sitesi | Çizgi film izle, Çizgi film seyret, Çizgi film sitesi

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.cizgifilmizle.info

  Mucize: Uğur Böceği ile Kara Kedi bölümleri listesi

  Aslında "Uğur Böceği ile Kara Kedi"nin devamı olan bu bölümde, Marinette Uğur Böceği olarak ilk görevini tamamlamıştır, ne var ki akumayı kelebeğe geri dönüştürmeyi unutmuştur. Akuma, Eyfel Kulesi'nin tepesine çıkar ve orada kendini çoğaltır. Kopya akumalar şehirdeki insanlarla rastgele birleşerek Taş Yürek'in hareketsiz kopyalarını oluştururlar. Ana akuma ise Hawk Moth'a geri döner. Artık Hawk Moth'un tek yapması gereken, Ivan'ın olumsuz duygularının yeniden oluşmasını beklemek ve zamanı geldiğinde Ivan'ı yeniden akumalamaktır. Ivan yeniden akumalanırsa, Taş Yürek'in hareketsiz kopyaları da canlanacaktır.

  Haberlerde Marinette, insanların Taş Yürek'in kopyalarına dönüştüğünü görüp akumayı kelebeğe dönüştürmeyi unuttuğunu anlayınca bütün bu olaylar için kendini suçlar ve Uğur Böceği olmanın üstesinden gelemeyeceğini söyleyerek mucizesini çıkartır. Okula gittiğinde mucizeyi Alya'ya vermeye karar verir.

  Bu esnada akumadan kurtulmuş olan Ivan hala şaşkınlık içerisindedir, neler olduğunu anlamamıştır bile. Chloé onun bir canavar olduğunu söyleyerek onunla alay eder. Ivan yeniden üzülmeye ve sinirlenmeye başlamıştır. Marinette bunu fark eder ve Ivan'a destek olur, onu Mylène'e ilan-ı aşk etmesi için cesaretlendirir.

  Daha sonradan Ivan, Mylène için bir şiir yazar ve şiirini ona okur, ne var ki fazla yüksek sesli okumuştur ve Mylène bu yüzden korkup kaçar. Yine üzülüp öfkelenen Ivan, yeniden Taş Yürek'e akumalanır ve canlanan kopyalarıyla şehirde terör estirmeye başlar.

  Bu esnada Marinette, Alya'nın çantasına gizlice mucizesini koymuştur. Bununla beraber, Ivan'ın yeniden akumalandığını haberlerden gören Alya, çantasına konan mucizeden haberdar değildir ve olayı videoya almak için çantasını almadan aceleyle okuldan ayrılır. Marinette peşinden koşar, ona çantasını vermek ister ancak onu kaçırır. Bu esnada Adrien da Kara Kedi'ye dönüşmüştür ve Taş Yürek ile kopyalarına karşı savaşmaktadır. Taş Yürek'in kopyalarından biri onu sıkıca yakalar, bu esnada Alya da olayı kameraya alırken bir arabayla duvar arasına sıkışmıştır. İkisine de yardım etmesi gerektiğinin ve Uğur Böceği olması gereken kişinin kendisi olduğunu anlayan Marinette, mucizelerini geri takar ve Kara Kedi ile birlikte Taş Yürek'i yeniden yenerler.

  Yazı kaynağı : tr.wikipedia.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  bok 9 Gün önce
  0

  bok

  Yorum yap