Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mp3 dönüştürücü programı

  1 ziyaretçi

  mp3 dönüştürücü programı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Free M4a to MP3 Converter

  Free M4a to MP3 Converter

  Free M4a to MP3 Converter, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz hızlı ve etkili format dönüştüme programlarından bir tanesidir.

  Free M4a to MP3 ConverterAAC, M4a, MP4 audio, M4b ve bazı MPEG-4 formatlarını destekleyen ve bu formatları MP3 yada WAV formatlarına dönüştürebilen bir programdır.

  Dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı ve kaliteli yapan program, tamamen ücretsizdir.

  Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, dönüştürme işlemlerinizi oldukça basit şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca sürükle bırak özelliğini kullanarak, dönüştürme yapmak istediğiniz dosyayı programın üstüne bıraktıktan sonra tek yapmanız gereken ''Convert'' butonuna basmak.

  Programla birlikte gelen ses oynatıcı sayesinde AAC ve M4a formatlı dosyalarınızı çevirme işlemi yapmadan dinleyebilmek mümkün.

  Tamamen ücretsiz olan bu programı indirerek, dönüştürme yapmaya başlayabilirsiniz.

  Free M4a to MP3 Converter Özellikleri

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Windows İçin En İyi Ücretsiz Ses Formatı Dönüştürme Programları

  Windows İçin En İyi Ücretsiz Ses Formatı Dönüştürme Programları

  En iyi ücretsiz ses formatı dönüştürme programları ile bilgisayarınızda açamadığınız bazı ses formatlarını açabilirsiniz. Üstelik kalite kaybı da yaşamazsınız.

  Bu listede sizlerle Windows işletim sisteminde kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ses formatı dönüştürücü program önerilerimizi paylaşacağız.

  Bu liste hazırlanılırken programların farklı dosya uzantılarını destekleyip desteklemediğine dikkat edilmiştir. Aşağıdaki listede yer alan programlardan beğendiğiniz bir programı seçebilir ve kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  Ses Formatı Dönüştürme Programları Listesi

  Yukarıdaki programları en iyi ses formatı dönüştürme programları oluşturmaktadır. Bu programlar hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  1. Format Factory

  Format Factory her türlü ses, video ve resim dosyasının formatını başka bir dosya formatına dönüştürmek için kullanılabilecek ücretsiz bir programdır. Programın sunduğu tek özellik de bununla sınırlı değildir.

  Bu programlar ile video ve ses dosyaları üzerinde kesme, kırpma, bölme, ayırma işlemleri gerçekleştirilebilir. Programın desteklediği uzantılar arasında PDF, TXT, DOC, Excel, MP3, MOV, MKV, MMF, M4A, ICO, AVI, TIF, TGA yer almaktadır.

  2. Any Video Converter

  Any Video Converter AVI, MP4, WMV, MKV, FLV, MPEG, 3GP, MP3, DVD daha birçok dosya formatını destekleyen ücretsiz bir format değiştirme aracıdır. Bu programla ses formatı dönüştürme işleminin yanı sıra videolar üzerinde kırpma, ekran oranını değiştirme, ses kalitesini değiştirme gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

  3. Freemake Video Converter

  Kullanışlı arayüzle gelen Freemake Video Converter AVI, MP4, 3GP, DVD, MP3 ve daha birçok formatı destekleyen ücretsiz bir dosya formatı dönüştürücüsüdür. Program ayrıca bir video editörü ile gelir. Videoların istenmeyen bölümlerini kesebilir, videoları birleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

  4. HandBrake

  HandBrake, listemizin başka bir ücretsiz ses formatı dönüştürme programıdır. Programla DVD formatındaki videoları MPEG-4 çevirmek mümkündür. Programın desteklediği diğer çıktı formatları ise Mp4, MKV, Theora, AAC, CoreAudio, MP3'ten oluşmaktadır.

  5. MediaHuman Audio Converter

  MediaHuman Audio Converter, ses dosyalarınızı WMA, OGG, FLAC, ACC gibi ses formatlarına çevirebileceğiniz ücretsiz bir programdır. Program, dönüştürme sürecinin kolay işlemesi için özellikle basit tutulmuştur.

  6. XMedia Recode

  XMedia Recode 3GP, 3GPP, 3GPP2, AC3, AAC, AMR, AVI, FLAC, FLV, m1v, M4A, MMF, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MP2, MP4 dosya formatına dönüştürme desteği veren ücretsiz bir format dönüştürme programıdır.

  7. Free Studio

  Free Studio, ses ve video dosyalarını dönüştürebileceğiniz bir programdır. Bunun yanı sıra ses ve video dosyaları üzerinde küçük değişiklikler yapmanıza olanak tanımaktadır.

  Yazı kaynağı : www.tamindir.com

  Yandex

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap