Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mondi koltuk takımı modelleri ve fiyatları

  1 ziyaretçi

  mondi koltuk takımı modelleri ve fiyatları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mondi Koltuk Takımları

  Mondi Salon Koltuk Takımları ve İndirimli Fiyatları 2022

  Mondi Salon Koltuk Takımları ve İndirimli Fiyatları 2022

  Bu yazımızda sizin için bazı Mondi salon takımları hakkında bilgi ve yeni modelleri sunacağız.. Herkesi hayran bırakacak bir salon dekorasyonu modeli istiyorsanız, mükemmeli yakalamanız gerekecektir. Mükemmeli yakalamak ise zordur. En ufak bir kusur bile mükemmeliyeti bozabilir. O yüzden salon dekorasyonunda da mükemmeli elde etmek istiyorsanız hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmemeniz gerekir. Bunu yapabilmek ise oldukça zordur. Ama eğer işin kolay yolundan gitmek istiyorsanız size göstereceğimiz yön firmanın mobilya mağazaları oluyor.

  Mondi Salon Koltuk Modelleri ve Fiyatları

  Mondi salon takımlarını seçerek, sizin için özenle birbirine uyum içinde dekore edilmiş mükemmel dekorasyona kolayca sahip olmanın keyfini yaşayabilir, bugüne kadar gördüğünüz en fazla ürün çeşitliliği arasından zevkinize ve tarzınıza en çok uyum sağlayacak modeli seçebilir ve de 2022 modellerinin doyasıya konforunu yaşayabilirsiniz. Özellikle 2022 yılıyla eklenen modellerle birlikte artık işten veya okuldan geldiğinizde muhteşem rahatlığı hissedecek, yorgunluğunuzu anında unutacaksınız.

  Metropol Koltuk Takımı 17.990,00 TL

  Lorenz Koltuk Takımı 17.158,00 TL

  Piero Koltuk Takımı 20.591,00 TL

  Vienna Koltuk Takımı 19.962,00 TL

  Merlin S Koltuk Takımı

  Avangard Koltuk Takımı

  Tropez Koltuk Takımı

  Orlando Koltuk Takımı

  Merlin Koltuk Takımı

  Luna Koltuk Takımı

  Cansas Koltuk Takımı

  Villa Koltuk Takımı

  Ferra Koltuk Takımı

  Astoria Koltuk Takımı

  Karlena Koltuk Takımı

  Mabel Delüx Takım

  Elegance Koltuk Takımı

  Safir Koltuk Takımı

  Versay Koltuk Takımı

  Vitaly Koltuk Takımı

  Carina Koltuk Takımı

  Paris Koltuk Takımı

  West Koltuk Takımı

  Liza Koltuk Takımı

  Eylül Koltuk Takımı

  Mondi salon koltuk takımı

  Burada bulunan bütün modeller 2022 Mondi salon takımı portföyünde olmayabilir. Güncel modeller ve fiyatlar için firmanın web sayfasını inceleyebilirsiniz.

  Mondi salon modelleri

  Salon takımlarının ürün çeşitliliği elbette ki 2022 modellerinin eklenmesiyle daha da arttı. Bu da herkes için bir avantaj haline dönüştü. Toplumun her kesiminden her tarza sahip olan insanın aradığını kolayca bulabileceği bu en yeni ve trend modeller arasında en çok dikkat çeken ise figürlü ve desenli koltuk takımları oldu. Salon takımı içerisinde yer alan vitrin modelleri ise yer kaplamaması açısından daraltılırken, kullanışlılık oranı da iç kısımlardan arttırılmış. Renklerde ise diğer tüm mobilya mağazalarında ve mobilya ürünlerinde olduğu gibi soluk renkler kullanılmaktan kaçınılmış. Fiyatlarında ise büyük indirimler söz konusu olduğundan hiç kimse şikayetçi değil. Siz de bu şık modellere en uygun fiyata sahip olmanın keyfini firmanın ürünleriyle yaşayabilirsiniz.
  2022 mondi salon takımları fiyatları için yetkili firma ile iletişime geçmeniz sizin için daha isabetli olacaktır.

  Oturma odalarında şıklığı ve konforu bir arada yakalamak isteyenler için firma mobilya en hesaplı seçeneklerden biri. Kalitesi, zarafeti ve cazip fiyatı ile tüketicilerin gönlünde taht kuran Mondi mobilya, 2013 yılı özel tasarımlarını beğeninize sunuyor. Mobilya firması 2022 yılı için her türlü zevke ve beğeniye hitap eden ürünleri bir arada toplamış. Yine de daha sıradışı bir model arayışında olanlar, seçtikleri ürünü kişiselleştirebilirler.

  Mondi salon koltuk takımları
  Yukarıda görmüş olduğunuz Troy koltuk takımı sade ve başarılı bir model. Açık ve koyu kahve tonlarının kombinasyonuyla oluşturulmuş, oldukça dekoratif görünüyor.
  Daha modern ve ferah bir oturma odası hayal ediyorsanız eğer, Genova koltuk takımı ilginizi çekebilir. Açık renklerle oluşturulmuş bu konforlu koltuk takımı modern görüntüsü ile oturma odanızın dekorasyonunu tamamlayacak.

  mondi-salon-takimlari-ve-fiyatlari (15)

  Modern mobilyalara alışamayanlar için Angela koltuk takımı birebir. Mondi mobilya koltuk takımları bunlarla da sınırlı değil. Birbirinden güzel onlarca farklı oturma grubu modeli için hemen en yakın firmanın mağazasına gidilebilir. Hemen aşağıda yazımızda bulunan koltuk takımlarının detay fotoğrafları mevcut. İyi seyirler.

  Koçtaş Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Bellona Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

  IKEA Salon Dekorasyonu Modelleri için Tıklayın

  Alfemo Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Doğtaş Salon Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

  Kelebek Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Avonsofa Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Yazı kaynağı : www.mobilyadekorasyonmodeli.com

  Mondi Koltuk Takımları Modelleri ve İndirim Fiyatları 2022

  Mondi Koltuk Takımları Modelleri ve İndirim Fiyatları 2022

  Mondi koltuk takımı modelleri sunacağımız yazımıza hoş geldiniz. Birbiriyle uyum içinde dekorasyonu yaratmak herkes için hem zor hem de çok önemliyken siz bu yükün altından firma sayesinde kolaylıkla kurtuluyorsunuz. Her yönden oldukça dekoratif ve şık olan modeller arasından kendi aradığınızı ve zevkinize en uyum sağlayan modeli kolayca bulabilecek, tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceksiniz. Bir koltuk takımının her yönden mükemmel olabilmesi demek; hem dekoratif hem şık, hem konforlu hem de kaliteli olması demektir. Bütün bu kriterleri bir arada bulmak ise sanıldığından çok daha zordur. En tanınmış mobilya mağazalarında bile biri bulunurken diğeri bulunmaz. Ancak firmanın mağazalarına uğradığınızda göreceksiniz ki tüm bu özelliklerin hepsi bir arada! Şimdi dilerseniz Mondi koltuk takımları 2022 2023  modellerini birlikte inceleyelim.

  Mondi Karlena Koltuk Takımı

  Karlena Takım

  Karlena Koltuk Takımı Son zamanlarda en iyi koltuk takımları arasında yer alan Karlena koltuk takımı; rengi başta olmak üzere küt kol tasarımı, kol yanlarında ve sırt kırlentlerinde çektirme düğmeleri ile şıklığından ödün vermiyor. Yüksek ayaklara sahip olan koltuk takımı size kolay temizlik imkanı sunmakta. Bu ürünü kampanya fiyatı ile ucuza alabilirsiniz.

  1993 yılından beridir mobilya sektöründe yer alan mobilya firması,  tecrübesiyle  piyasada önemli bir yere sahip. Mondi koltuk takımları şıklığı rahatlığıyla adeta kullanıcıları büyülüyor.

  Mondi İndirimli Koltuk Takımı Kampanyaları 2022

  rita mondi koltuk takımı

  Rita Koltuk Takımı 18.254,00 TL (02.09.2022)

  monza mondi koltuk takımı

  Monza Koltuk Takımı 16.601,00 TL (02.09.2022)

  veyron mondi koltuk takımı

  Veyron Koltuk Takımı 25.018,00 TL (02.09.2022)

  martina mondi koltuk takımı

  Martina Koltuk Takımı 25.500,00 TL (02.09.2022)

  novita mondi koltuk takımı

  Novita Koltuk Takımı 20.529,00 TL  (02.09.2022)

  Mondi Vienna Koltuk Takımı

  Vienna Koltuk Takımı 19.962,00 TL (02.09.2022)

  Vienna Koltuk Takımı Vienna ürün serisi ile aynı tarzda olan Vienna Koltuk takımı modern görünümü ile büyülüyor. Ayrıca modelde bulunan üçlü ve ikili ünitelerinde kullanılan zerowall mekanizma sayesinde depolama konusunda da oldukça iyi. Bu takım hem sandık hem de yatak olabilmekte. Bu ürünü kampanyalı fiyatına alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunmakta.

  Story Delüx Koltuk Takımı 13.185,00 TL (02.09.2022)

  Fiona Delüx Koltuk Takımı

  Zirve Delüx Koltuk Takımı

  Bahama Delüx Koltuk Takımı

  New Minas Delüx Koltuk Takımı

  New Lilya Delüx Koltuk Takımı

  Mondi Astoria Koltuk Takımı

  Astoria Koltuk Takımı Avangart tarza sahip olan Astoria koltuk takımı, üçlü kanepe, üçlü kanepe yatak, ikili koltuk, ikili yatak, berjer koltuktan oluşuyor. Yılın moda renklerinden biri gold rengi, kabartma süsleri, lükens ayakları ve pano desen kumaşları sayesinde evinizde güzel bir görünüm yaratıyor. Bu ürünü kampanya sayesinde ucuza almanız mümkün. Ayrıca taksit seçenekleri de bulunuyor. Mondi indirimli koltuk takımı kampanyaları her evin koltuk ihtiyacını rahatlıkla karşılamakta. Yaklaşık olarak 300’den fazla mağazaya sahip olan firma , en çok tercih edilen markalar arasında gelmekte. “Evini Mondile, hayatı yenile”  sloganını kullanan marka, şık, yenilikçi ve hakim yenilikler sunuyor.

  Ritim Maksi Takım

  Serenat Delüx Koltuk Takımı

  Mondi Carina Koltuk Takımı

  Carina Koltuk Takımı Modern tasarımı başta olmak üzere rahat tasarımı ile estetik bir görünüme sahip olan carina koltuk takımı üçlü kanepe, ikili koltuk, berjer koltuktan oluşuyor. Komple sünger ve çoklu kırlentleri ile oturduğunuz sırada en iyi rahatlığı sunan bu koltuk takımını kampanyalı fiyatına alabilirsiniz.

  Mondi Vetro Koltuk Takımı

  Vetro Koltuk Takımı Geleneksel mobilya tarzının en güzel örnekleri arasında yer alan vetro koltuk takımı üçlü kanepe, ikili koltuk, berjer koltuktan oluşuyor. Eğer sizde eviniz de geleneksel bir koltuk takımı olsun istiyorsanız bu model tam aradığınız gibi. Ürün düz ve çiçekli kumaşları oldukça dikkat çekmekte. Bu model hem fırsat hemde kampanya ürünü.

  Mondi Larissa Delüx Koltuk Takımı

  Larissa Delüx Koltuk Takımı Bu model Pastel tonları, mütevazi tasarımı sayesinde evinizde tam country modelinin yansıtıyor. Larissa Delux, koltuk takımı istediğiniz sıcak ve samimi görünümü evinize getiriyor. Bu ürünü kampanyalı fiyatı ile alabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz takdirde taksit imkanından da yararlanabilirsiniz.

  Mondi Elegance Koltuk Takımı

  Elegance Koltuk Takımı Modern tasarımı başta olmak üzere koltukta kullanılan kumaştan tutun da halıdan sehpaya evinizi baştan yaratan bu model, üçlü kanepe, ikili koltuk, berjer koltuktan oluşuyor. Evinizde adeta ayrı bir görünüm yaratan bu modeli kampanyalı fiyata ucuza alabilirsiniz. Ayrıca taksit seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

  Elbette geniş ürün yelpazesine sahip Mondi’ye 2022 ile birlikte de yepyeni modeller eklendi. Her yaş grubu ve her tarz sahibi için büyük ilgi gören bu trendlerde de bir koltuk takımında olması gereken bütün kriterler bulundu. Kalitesi adeta görüntüsünden bile anlaşılan modeller en son teknoloji kullanılarak konfor düzeyi arttırılmış ve de şıklığında ötesinde muhteşem bir dekoratif görünüm kazanmıştır. Siz de tarzınız ve yaş grubunuz ne olursa olsun hemen firmaya gidin ve bu koltuk takımlarının keyfini çıkarın. Daha önce görmediğiniz tasarımda modellerle karşılayacak, dokunduğunuzda bile rahatlama hissedeceksiniz. Fiyatlarına gelince ise daha da şaşıracaksınız. Bütün avantajlarının aksine önceki seneki koltuk takımlarıyla arasında neredeyse gözle görülür bir fark olmaması ve yüksek indirimler sizi bu koltuk takımlarından vazgeçiremeyecek diye tahmin ediyoruz. Yine de rakam olarak fiyatını öğrenmek istiyorsanız; 2000 ile 5000 arasında değişiyor.

  BELLONA KOLTUK İNDİRİMİ İÇİN HEMEN TIKLA

  NOT: Firma model ve fiyatları sürekli güncellediği için aşağıda yer alan ürünler güncel olmayabilir. 2022 yılı koltuk takımları yukarıdaki gibidir.

  toscana mondi koltuk takımı

  Toscana Koltuk Takımı

  festa mondi koltuk takımı

  Festa Koltuk Takımı

  Colombia Delux takımı 

  Colombia Koltuk Takımı 

  Eyfel Color Delux Takımı 

  Eyfel S Delux takımı 

  Florya Koltuk Takımı 

  İnci Koltuk takımı 

  Kapadokya Koltuk Takımı

  Legro Delux Takımı 

  Lima Koltuk Takımı 

  Lima S Koltuk Takımı 

  Maldiv Koltuk Takımı 

  Porto Koltuk Takımı 

  Royal Delux Koltuk Takımı 

  Valdes Koltuk Takımı 

  Valdes S Koltuk Takımı 

  Venüs Koltuk takımı 

  Weltew Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

  İpek Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

  Kelebek Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Enza Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Doğtaş Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

  Tekzen Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Koçtaş Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları için Tıklayın

  Albimo Mobilya Koltuk Takımları için Tıklayın

  Bellona Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  İstikbal Mobilya Klasik Koltuk Takımları için Tıklayın

  İstikbal Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

  Vivense Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

  Yataş Mobilya Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

  Alfemo Mobilya Koltuk Modelleri ve Fiyatları için Tıklayın

  Evkur Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları için Tıklayın

  Avonsofa Koltuk Takımı Modelleri için Tıklayın

  Yazı kaynağı : www.mobilyadekorasyonmodeli.com

  Mondi Koltuk Takımı

  Mondi Fiyat Listesi 2023

  Mondi Fiyat Listesi 2023

  Mondi mobilya 20 yılı aşkın süredir mobilya sektöründe üretim yapıyor. Modelleri ve ilginç tasarım anlayışı ile ilgileri üzerine toplamış durumda. Bunu farkeden Boydak hoşding 2006 yılında Mondi markasını satın aldı. Bu satınalma ardından Mondi Mobilya daha büyük bir ivme kazandı ve sektöründe zirveye oynamaya başladı. Yaklaşık olarak % 500 bir büyüme gerçekleştirdi ve 45.000 m2 kapalı alanda ürünlerini üretiyor. Üretim bünyesinde, Yatak odası takımları, bebek odası takımları, ev tekstil ürünleri, oturma grupları, yemek odası takımları, genç odası takımları ve çeşitli ev aksesuarları üretimi gerçekleştirmektedir.

  Markanın üretim felsefesi, şık, kullanışlı ve ekonomik mobilyalarla adından söz ettirmek. Markanın sloganı ise ‘Sizinde Eviniz Güzel Olacak’ şeklinde belirlenmiş. Ayrıca ülkemizde olduğu kadar yurtdışı pazarındada emin adımlarla ilerleyen Mondi, Almanya, İngiltere, Amerika ve İtalya olmak üzere yaklaşık 40 ülkede aktif olarak satılmaktadır. Artan ihracat kapasitesi, avrupa çizgisinde ürün üretimi gerçekleştirdiğinin bir kanıtı.

  Mondi Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları

  Ev dekorasyonu için alacağınız koltuk modelleri, günümüzde bir çok farklı mobilya firmaları tarafından son derece şık tasarımlarla üretiliyor. Bunlardan biri olan Firma, koltuk takımları konusunda gerçekten çok şık modeller tasarlamış. Ev dekorasyonu yanı sıra ofis dekorasyonu için de kullanılabilecek kadar modern çizgileri olan ürünlerin ortalama 10000 TL den başlayan fiyatlara sahip.

  Üstelik son derece uygun ödeme koşulları ve kampanyalı ürünleri de var. Mondi fiyat listesi ve 2020 mobilya katalog detaylarını beraber inceleyelim.

  Firmanın mobilyaları, estetik, kullanışlı ve rahatlık ön planda tutularak üretilmiş ve çeşitli kampanyalarla firma bayilerinde satışa sunulmaktadır. İç ve dış pazarda en fazla tercih edilen Mondi mobilya koltuk takımı modelleri, Şehrazat Koltuk takımı, Mabel Delux koltuk takımı, Liza, Lalezar, Grand, Eylül, Florya, Porto, Kapadokya, Venüs, Beliza olarak dikkat çekiyor. Ayrıca ürünlerin sünger seçimlerindede çok titiz davranan marka iddalı ürünleri ekonomik fiyatlara vererek, sevilen bir marka olmayı başarmış durumda.

  Mondi Koltuk Fiyatları (TIKLA)

  Mondi Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

  Mobilya konusunda öncü firmalardan bir tanesi olan Mondi Mobilya, özellikle LCD TV ünite modelleri ve bu ürünlerin fiyatları açısından müşterilerin kalbini kazanmış durumda. Özellikle Mondi firmasının tasarımcıları tarafından geliştirilen LCD TV ünite modelleri, kullanılabilirlik açısından her üründe alıcılara aynı kaliteyi vaat etmekte. Tabii eğer çok fazla eşyanızı bu LCD TV ünite ürününün içinde barındıracaksanız daha büyük modellere bakmanız gerekmekte.

  Mondi Tv Ünitesi Fiyatları (TIKLA)

  Mondi Mutfak Masası Fiyatları(TIKLA)

  Mondi Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

  Mondi Mobilya köşe koltuk takımları çeşitli renk ve model seçeneği ile her zevke hitap etmektedir. Hem salonlarımızda hem de ofis ortamlarında çok sık tercih edilen mobilya türüdür. Modern görünümüyle kullanılan ortamlarda şıklığı ve zerafetiyle beğenileri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

  Mondi Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

  Mondi Yatak Odası Fiyatları (TIKLA)

  Mondi Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

  Mondi yatak odası takımı modelleri, fonsiyonelliğin yanında sağlamlık garantisinide sunuyor. Sağlam mobilyalar üreten Mondi mobilya, fiyat avantajınıda yanında sunarak ilgileri çekmeyi başarıyor. İlgi çeken modeller arasında, Lalezar yatak odası, Porto yatak odası, Elegance, Eylül, Larissa, Mabel, Venita, Nepal modelleri bulunuyor. Yemek odalarındaki dolap genişliği ve kullanışlılık yüksek puanı hak ediyor.

  Bunların dışında pek çok üretimi bünyesinde bulunduran Mondi genç odası modelleri, mutfak ürünleri, kitaplık raf modelleri, Bebek odası modelleri, ev tekstili ürünleri, alezler, battaniyeler, köşe koltuklar, tv sehpaları, portmantolar, sandalye çeşitleri, halı üretimi, çeşitli ev aksesuarları, yatak üretimi ve yatak başlıkları üretimi yapmakta. Felsefe olarak sağlam, kullanışlı ve uygun fiyatlı ürünleri üreterek Türk ekonomisine katkı sağlamaktadır.

  Boydak holding bünyesine girmesiyle birlikte ürün çeşitliliği ve imalat kapasitesini % 500 arttırmış olan Mondi Mobilya, her geçen gün üretim kapasitesini daha çok arttırarak Türk ekonomisine destek olmaktadır. Mondi mobilya alacaksanız, Mondi mobilya büyük bayileri, ziyaret ederek kapsamlı kampanyaları inceleyin ve zengin ürün çeşitliliği içerisinden en doğru seçimi yapın.

  Sıradan bir yemek odası yerine hem kullanışlı hem de tasarım olarak beğenileri üzerine toplayan bir yemek odası takımına ne dersiniz? Bu soruyu sanıyorum, kimse olumsuz cevaplamaz. Herhalde yemek odasını daha kullanışlı ve daha estetik hale getirmek çoğu kişinin hayalleri arasında yer alıyordur. Firmanın ürünleri koyu ve açık renklerde pek çok modeli bünyesinde barındırıyor. Modeller genellikle birkaç renk seçeneğinde tasarlanabiliyor. Mondi yemek odası segmentinde en çok ilgi çeken modelleri, Romantica yemek odası modelleri, Elegance, Eylül, Larissa, Mabel, Venita, Nepal olarak ilgi çekiyor. Yemek odası takımlarının bir diğer özelliğide, takım halinde tüm parçaları almak zorunda değilsiniz. Dilerseniz masayı ve sandalyeleri, yada vitrini tek olarak alabiliyorsunuz. Bunun için Mondi bayileri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Mondi Mutfak Masası Fiyatları (TIKLA)

  Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

  Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini çekmeye çalışıyor. Oturma grupları, yatak odaları, salon takımları, yemek odası takımları yanında yeni sezonda gençleri de unutmayan Mondi Mobilya çok şık ve dinamik modellerle gençlerin kalbini feth edecek.

  Mondi Mobilya Portmanto Modelleri

  Evimizi dekor ederken her şeyimizin tam olmasını ve mimariye uygun tasarlamayı düşünürüz. Kendimizce planlar çizeriz ve sıra mobilya seçmeye geldiğinde zorlanırız. Evimizin dekorasyonuna uygun mobilya modelleri bulacağınız Mondi mobilya ile eviniz modern bir görünüme kavuşacak. Portmanto modellerikullanışlı ve şık tasarımlardır. Seçenekleri ile tanışmak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz Mondi mobilya mağazalarından alabilirsiniz. Fiyatları 469 TL’den başlayan uygun imkânlarla sizleri beklemektedir.

  Yazı kaynağı : www.mobilyahocasi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap