Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  minex partner kapandı mı

  1 ziyaretçi

  minex partner kapandı mı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MinexPartner Minex ve Partner Şikayetleri - Şikayetvar

  Minex Partner Patladı mı ? Minex Partner Neden Açılmıyor ?

  Minex Partner Patladı mı ? Minex Partner Neden Açılmıyor ?

  Son zamanlarda bir çok kişi tarafından ön plana çıkarılan bulut madenciliği birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Tercih eden ve kullanan birçok kişi ise Minex Partner’i tercih etmektedir.

  Son yıllarda hemen hemen bir çok kişi tarafından kullanılan ve popüler olan Kripto para, uzun zamandır pek çok kişi ardından göz ardı edilmiştir veya umursanmamıştır. Bir zamandan sonra patlama yaşamasının ardında da herkes kripto para satın almış veya bulut madenciliğine yönelmiştir. Bulut Madenciliği, ekipman satın almadan uzaktan kiralanan sunucularda mining yapmaya denir. Sunucu büyük paralar gerektirdiğinden dolayı herkes bulut madenciliğine yönelmiştir.

  Minex Partner Nedir?

  Minex Partner, İsviçre merkezli merkezli kurulan bir bulut madenciliği firmasıdır. Elektrik kaybınız olmadan kiraladığınız sistemlerde kazım yapabilirsiniz. Bu yapılan madencilikle herhangi bir kayıp söz konusu değildir. Yatırım yapan insanlar genel olarak aylık ½25 oranında gelir elde etmektedir. 

  Minex Partner Patladı mı ?

  Son zamanlarda google arama motorlarında sıklık ile araştırılan konular arasında yer alan Minex Partner patladı mı, sitesi neden açılmıyor gibi sorular artmaya başladı. Minex Partner sitesi ne yazık ki açılmıyor. Konu hakkında henüz net bir açıklama ise yapılmadı. 

  Önemli Not: Konu hakkında ki fikirlerinizi bizimle aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sondakika06.com

  Minex Partner Kapandımı ?

  Minex Partner Kapandımı ?

  Herkeze Selamlar Bugün Minex Partner Kapandimi Buna Cevap Vereceğiz İlk Önce Kesinlikle Sağdan Soldan Duyma Bilgilerle Kimse Telaşa Kapılmasın Minex Partner Kapanmadı .

  Minex Partner Kapandımı ?

  Resmi Instagram Adreslerinede Böyle Bir Yazı Paylaşımı Yapmışlardır Ve Tekrardan Aktif Olacaklarını Söylemişlerdir .

  Böyle Büyük Bir Şirketin Batmasına İhtimal Bile Vermiyoruz Bu Konunda Desteğimizi Sonunda Kadar Sunmaktayız …

  Lütfen Son Dakika Minex Partner Haberleri İçin Sitemizden Ayrılmayınız …

  Minex Partner Türkiye Telegram Destek Kanalına Katılmak İçin Tıklayiniz .

  Yazı kaynağı : coinhaber.web.tr

  Minex Partner'dan dijital madencilik açıklaması

  Minex Partner'dan dijital madencilik açıklaması

  Minex Partner'in ilk olarak İsviçre'de kurulduğunu ve madencilik danışmanlığı hakkında 4 farklı ülkede faaliyet gösterdiğini İsmail Hassan, şu bilgileri verdi:

  Bulut madenciliği çözümleri ile yatırımcılara pahalı donanım satın almadan, daha uygun nasıl çözümler bulabileceği hakkında danışmanlık yapıyoruz. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan mağduriyetler tüm dünya tarafından çok yakın markaj altında diyebilirim.

  Biz bu konuda düzenli olarak, farklı güvenlik modülleri ve doğrulama yöntemleriyle kullanıcılara güvenli bir sürecin nasıl olduğunu öğretiyoruz.

  Türkiye bilindiği üzere Çin, ABD ve İngiltere dışında dijital madencilik sektöründe ilk 3 arasında yer alıyor ve bu konu hakkında çok sayıda düzgün yatırım bulunuyor.

  Burada kullanıcıların danışmanlık aldığı firmayı çok iyi araştırması gerekiyor, hangi sertifikaları var, aldıkları sertifikaları kurumun sitesinden onaylı mı değil mi yakından takip etmesi şart."

  "DİJİTAL MADENCİLİK GELECEĞİN MESLEK DALLARI ARASINDA"

  Bu yıl Dubai'de yapılacak siber güvenlik ve dijital madencilik sempozyumuna da katılacaklarını ifade eden Hassan, "Dijital Madencilik geleceğin meslek dalları arasında. Şu anda da Türkiye'de birçok kurs ve üniversitede ders olarak gözükmeye başladı.

  Özellikle Çin ve Tayland’da nüfusun çoğunun bu işlere yoğunlaştığını hepimiz biliyoruz. Ülkemizde de bu işle alakalı başvuruların olduğunu gözlemliyoruz" diye konuştu.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap