Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  milli egitim bakanligi 5000 personel alimi

  1 ziyaretçi

  milli egitim bakanligi 5000 personel alimi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Milli Eğitim Bakanlığı 5000 personel alacak! Kontenjan dağılımı, şartları ve başvuru tarihi...

  Milli Eğitim Bakanlığı 5000 personel alacak! Kontenjan dağılımı, şartları ve başvuru tarihi...

  Milli Eğitim Bakanlığı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesi kapsamında merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere 250 büro personeli, 4 avukat; taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 4 bin büro personeli, 100 mühendis, 125 diyetisyen, 500 hemşire, 21 avukat olmak üzere toplam 5 bin sözleşmeli personel istihdam edecek. illi Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Merkez teşkilatımız dışında 80 ilimiz için ihdas edilen 4 bin 746 kişilik sözleşmeli personel pozisyonlarında önceliği deprem felaketinden etkilenen illerimize vereceğiz. Ailemize katılacak yeni üyelerimize, milli eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

  MEB 5 BİN PERSONEL ALIMI İÇİN KONTENJAN DAĞILIMI

  KPSS ŞARTI OLACAK MI?

  Milli Eğitim Bakanlığı personel alımları için KPSS Şartı aranacak. Adaylardan 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den lise için P94, Önlisans için P93 ve lisans için P3 puan türünden puan almış olmak gereklidir.

  BAŞVURULAR NE ZAMAN?

  Personel alımına ilişkin takvim ve başvuru koşullarının önümüzdeki günlerde ilan edileceğini belirten Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Merkez teşkilatımız dışında 80 ilimiz için ihdas edilen 4 bin 746 kişilik sözleşmeli personel pozisyonlarında önceliği deprem felaketinden etkilenen illerimize vereceğiz. Ailemize katılacak yeni üyelerimize, milli eğitim camiamıza hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  MEB PERSONEL ALIMI TAKVİMİ AÇIKLANDI MI? 5 bin sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman, şartlar neler? İşte, 2023 alım yapılacak kadrolar

  MEB PERSONEL ALIMI TAKVİMİ AÇIKLANDI MI? 5 bin sözleşmeli personel alımı başvuruları ne zaman, şartlar neler? İşte, 2023 alım yapılacak kadrolar

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer personel alımıyla ilgili son dakika açıklamalarında bulundu. Bakan Özer, istihdam edilecek personellerin öncelikli olarak afet bölgesinde görevlendirileceğini açıkladı. Sözleşmeli personel alımı başvuru şartları, tarihleri ve hangi kadrolara alım yapılacağı merak ediliyor. Bakanlık büro personeli, avukat, mühendis, diyetisyen, hemşire ve avukat kadrolarına alım yapacak.

  SÖZLEŞMELİ 5 BİN PERSONEL ALINACAK

  Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yaptığı açıklamada 5 bin sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu.

  Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada Merkez Taşra Teşkilatında 250 büro personeli ve 4 avukat alımı yapılacak.

  Taşra Teşkilatında ise 4.000 büro personeli, 100 mühendis, 125 diyetisyen, 500 hemşire ve 21 avukat istihdam edilecek.

  BAŞVURU TAKVİMİ BEKLENİYOR

  Bakan Özer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada personel alımına ilişkin takvim ve başvuru koşullarının önümüzdeki günlerde ilan edileceği bilgisini paylaştı.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Milli Eğitim Bakanlığı, 5000 personel alımı yapacak

  Son dakika MEB 5000 personel alımı yapacağını açıkladı

  Son dakika MEB 5000 personel alımı yapacağını açıkladı

  Son dakika MEB 5000 personel alımı yapacağını açıkladı - Son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından gelen son dakika açıklamasında 5 bin personel alımı yapılacağı açıklandı.

  Gelen açıklamada, "Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 5 bin personel alımı yapacağız. İstihdam edeceğimiz personelleri öncelikli olarak afet bölgesindeki illerde görevlendireceğiz. Hayırlı olsun." ifadelerine yer verdi.

  MEB 5.000 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

  Milli Eğitim Bakanlığı; merkez teşkilatı için 250 büro personeli ve 4 avukat alımı yapacak.

  Taşra teşkilatına 4.000 büro personeli, 100 mühendis, 125 diyetisyen, 500 hemşire ve 21 avukat alımı yapılacak.

  Personel alımına ilişkin takvim ve başvuru koşulları önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

  Yazı kaynağı : www.usakgundem.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap