Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mi true wireless earbuds basic 2 kullanım kılavuzu

  1 ziyaretçi

  mi true wireless earbuds basic 2 kullanım kılavuzu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mi True Wireless Earphones 2 Temel Kullanım Kılavuzu

  Mi True Wireless Earphones 2 Temel Kullanım Kılavuzu

  Mi True Kablosuz Kulaklık 2 Temel

  Kullanmadan önce bu kılavuzu dikkatlice okuyun ve ileride başvurmak üzere saklayın.

  Kullanım kılavuzundaki ürün, aksesuar ve kullanıcı arayüzü resimleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün ve işlevler, ürün geliştirmelerine bağlı olarak değişebilir.

  Not: Telefonunuzdaki pil seviyesini kontrol ederken lütfen Mi telefonunuzu en son kararlı sürüme güncelleyin. Bu özellik şu anda yalnızca bazı Mi telefonları tarafından desteklenmektedir.

  Şarj kutusunu açarken, kulaklıklar otomatik olarak açılacaktır.
  Not: Kulaklığı ilk kez kullanırken kulaklığı yuvasına yerleştirin. şarj kutusunu etkinleştirin ve kapağı kapatın.

  Kulaklıkları tekrar şarj kutusuna yerleştirin ve kapağı kapatın, kulaklıklar otomatik olarak çıkacak ve uyku moduna geçecektir.

  Kulaklıkları şarj kutusundan çıkarın ve le (L) ve sağ (R) işaretlerine göre kulaklarınıza takın.
  Not: Kulaklıkları kullanarak onları tekrar şarj yuvasına yerleştirin. durum. Bu onların ömürlerini uzatacak ve kaybetmekten kaçınmanıza yardımcı olacaktır. onları yanlış yerleştirmek.

  Kulaklıkları yeni bir cihaza bağlama
  ① Kulaklığı şarj kutusuna yerleştirin, kulaklığın dokunma alanını 3 saniye basılı tutun. Kulaklık göstergesi beyaz yanıp sönüyor ve kulaklıklar bağlantı bekliyor.
  ② Cihazın Bluetooth'unu etkinleştirin, ardından "Mi TW Earphones 2 Basic" i bulun ve bağlanın. Bir şifre istenirse, "0000" girin.

  Bluetooth sinyalinin bağlantı özellikleri nedeniyle, 2.4 GHz elektromanyetik sinyal girişimlerinin olduğu yoğun ortamlarda ara sıra bağlantı kesilebilir veya ses olmayabilir.

  Le ve sağ kulaklığı şarj kutusuna yerleştirin.
  Eşzamanlı olarak le ve sağ kulaklığın dokunma alanlarına basın ve yedi saniye basılı tutun, ardından kulaklık göstergeleri beyaz yandığında dokunma alanlarını bırakın.
  Kulaklıklar sıfırlandı ve bağlantı geçmişi temizlendi. Kulaklıkların göstergeleri beyaz renkte yanıp sönüyor ve kulaklıklar bağlantı bekliyor.

  Notlar: 

  Sesli asistan işlevi yalnızca cihazınız destekliyorsa kullanılabilir ve bu işleve cihazda izin verilmesi gerekir.
  Yalnızca kulaklık kullanırken, sağ kulaklığı şarj kutusuna yerleştirin ve kapağı kapatın.

  Model: TWSEJ08WM
  Net ağırlık: 48 g
  Giriş: 5V 1A
  Şarj Portu: C Tipi
  Empedans: 32 Ω
  Şarj süresi: Approx.1.5h
  Kablosuz bağlantı: Bluetooth 5.0
  Bluetooth Profilleri: BLE / HFP / HSP / A2DP / AVRCP
  Desteklenen Ses Codec'leri: SBC / AAC
  Kablosuz Menzil: 10 m (engelsiz açık alan)
  Kulaklıkların Pil Ömrü (bağımsız): Yaklaşık. 5 saat
  Toplam Pil Ömrü (şarj kutusu ile): Yaklaşık. 20 saat
  Bluetooth Çalışma Frekansı: 2402–2480 MHz (AB için)
  Maksimum İletim Gücü için BT: 10 dBm (AB için)
  BLE için Maksimum İletim Gücü: 10 dBm (AB için)

  Çöp kovası simgesiBu sembolü taşıyan tüm ürünler, sınıflandırılmamış evsel atıklarla karıştırılmaması gereken atık elektrikli ve elektronik ekipmandır (2012/19 / EU yönergesinde olduğu gibi WEEE). Bunun yerine, atık ekipmanınızı hükümet veya yerel yetkililer tarafından atanan, atık elektrikli ve elektronik ekipmanın geri dönüşümü için belirlenmiş bir toplama noktasına teslim ederek insan sağlığını ve çevreyi korumalısınız. Doğru imha ve geri dönüşüm, çevre ve insan sağlığı için olası olumsuz sonuçları önlemeye yardımcı olacaktır. Lütfen bu tür toplama noktalarının yeri ve hüküm ve koşulları hakkında daha fazla bilgi için kurulumcu veya yerel yetkililerle iletişime geçin.

  CE SimgesiTiinlab, TWSEJ08WM tipi radyo ekipmanının 2014/53 / EU Direktifi ile uyumlu olduğunu beyan eder.
  AB uygunluk beyanının tam metni aşağıdaki internette mevcuttur. adres:
  http://www.mi.com/global/service/support/declaration.html

  İşitme Simgesi: Olası işitme hasarını önlemek için, uzun süre yüksek ses seviyesinde dinlemeyin.

  Gerilim Simgesi: Sembol, DC voltajını gösterir

  Bu cihaz, FCC Kurallarının 15. Bölümüne uygundur.
  Çalıştırma, aşağıdaki iki koşula tabidir:
  (1) bu cihaz zararlı girişime neden olamaz ve
  (2) bu cihaz, istenmeyen çalışmaya neden olabilecek girişim dahil olmak üzere alınan her türlü girişimi kabul etmelidir.
  NOT: Bu ekipman test edilmiş ve FCC Kurallarının 15. bölümüne göre B Sınıfı dijital cihaz sınırlamalarına uygun olduğu görülmüştür. Bu sınırlar, bir yerleşim yeri kurulumunda zararlı parazitlere karşı makul koruma sağlamak için tasarlanmıştır.
  Bu ekipman, radyo frekansı enerjisi üretir, kullanır ve yayabilir ve talimatlara göre kurulmaz ve kullanılmazsa, radyo iletişimlerinde zararlı parazite neden olabilir. Ancak, belirli bir kurulumda parazit olmayacağına dair bir garanti yoktur. Bu ekipman, radyo veya televizyon alımında, ekipmanın kapatılıp açılmasıyla belirlenebilecek zararlı parazite neden olursa, kullanıcının aşağıdaki önlemlerden bir veya birkaçını alarak paraziti gidermeye çalışması önerilir:

  Dikkat: Uyumluluktan sorumlu tarafın açıkça onaylamadığı değişiklikler veya modifikasyonlar, kullanıcının ekipmanı çalıştırma yetkisini geçersiz kılabilir.

  Bu cihaz, Industry Canada lisanstan muaf RSS standartlarıyla uyumludur.
  Çalıştırma, aşağıdaki iki koşula tabidir: (1) bu cihaz parazite neden olamaz ve (2) bu cihaz, cihazın istenmeyen çalışmasına neden olabilecek parazit dahil her türlü paraziti kabul etmelidir.
  Cihaz, etiket bilgilerini taşıyamayacak kadar küçüktür ve etiket içeriğini paket ve kullanım kılavuzunda da listeliyoruz.
  İşaretleme bilgisi, aparatın altında bulunur.

  FCC Kimliği: 2ASDITWSEJ08WM
  IC: 24662-TWSEJ08WM
  HVIN: V7
  CAN ICES-3 (B) / NMB-3 (B)

  Bluetooth® kelime markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc.'e ait tescilli ticari markalardır ve bu markaların Xiaomi Inc. tarafından herhangi bir şekilde kullanılması lisansa bağlıdır. Diğer ticari markalar ve ticari isimler, ilgili sahiplerine aittir.

  Adres: Tianliao Binası 1403, Tianliao Sanayi Bölgesi A, Taoyuan
  Sokak, Nanshan Bölgesi, Shenzhen 518055, Çin
  Daha fazla bilgi için, lütfen web sitemize gidin: www.mi.com

  Mi True Wireless Earphones 2 Temel Kullanım Kılavuzu - Optimize edilmiş PDF
  Mi True Wireless Earphones 2 Temel Kullanım Kılavuzu - Orijinal PDF

  Yazı kaynağı : tr.manuals.plus

  Mi True Wireless Earbuds TWSEJ02LM Kullanım Kılavuzu

  Mi True Wireless Earbuds TWSEJ02LM Kullanım Kılavuzu

  Mi True Kablosuz Kulaklıklar

  Kullanım kılavuzu

  Şarj durumu

  Kulaklık

  Kulakiçi kulaklıklar M boyutunda kulak uçları takılı olarak gelir; takılan boyut kulağınıza uymuyorsa S veya L boyutuna geçebilirsiniz.

  Kulaklık kullanmak dış seslerin algılanmasını azaltabilir. Güvenliği tehdit edebilecek ortamlarda kulaklık kullanmayın. Dışarıda yalnızca tek bir kulaklık kullanmanız önerilir.

  giyme

  Kulaklığı kulak kanalına nazikçe sokun, başınızı sallarken sallanmasının kolay olmadığından emin olun.

  Görüşmeler sırasında mikrofonu açığa çıkarmak için lütfen kulaklığı ayarlamaya dikkat edin.

  Çağrılar sırasında, aramayı daha net hale getirmek için kulaklığın mikrofonunu ağzınıza doğru tutun.

  Cihazı kullanmadan önce, kulaklıkları ve şarj çantasını tam olarak şarj etmek için lütfen kulaklıkların temas noktalarından koruyucu filmi yırtın.

  Şarj kutusunu şarj etmek için bir USB şarj kablosu kullanın.

  Kulaklıkların pili azaldığında, bir sesli mesaj duyacaksınız. Kulaklıkları şarj birimine yerleştirin, şarj sırasında gösterge kırmızıdır ve tamamen şarj olduğunda beyaza döner ve 1 dakika sonra söner.

  Kulaklığı şarj kutusundan çıkardığınızda otomatik olarak açılır.

  Kulaklık kapalıyken, gösterge beyaz olana kadar dokunmatik panele 1 saniye basılı tutun.

  Kulaklığı şarj kutusuna yerleştirdiğinizde otomatik olarak kapanır.

  Kulaklık açıldığında, gösterge kırmızı olana kadar dokunmatik panele 5 saniye basılı tutun.

  Otomatik Bağlantı: Her iki kulakiçi de aynı anda şarj biriminden çıkarın ve kulaklıkların otomatik olarak açılması için 2-3 saniye bekleyin. Sağ kulaklığın göstergesi yavaşça beyaz renkte yanıp söndüğünde, cihazınızın Bluetooth ayarlarında “Mi True Wireless Earbuds_R” araması yapabilirsiniz. Kulaklıkları eşleştiremiyorsanız, tekrar kasaya yerleştirin ve önceki adımları tekrarlayın. İlk kez başarılı bir şekilde eşleştirdikten sonra, kulaklık açıldığında önceden eşleştirilmiş cihaza (Bluetooth etkindir) otomatik olarak bağlanacaktır.

  Not: Tüm kulaklıklar fabrikada sıfırlanmıştır ve doğrudan bir cihazla eşleştirilebilir.

  Manuel Bağlantı: Kulaklıklar kapatıldığında, her iki kulakiçi de manuel olarak açın. Her iki gösterge de hızla beyaz renkte yanıp sönecek ve sağ kulaklığın göstergesi, kulaklıklar arasındaki bağlantı kurulduktan sonra yavaşça beyaz renkte yanıp sönecektir. Cihazınızın Bluetooth'unu etkinleştirin, ardından cihazınızı kulaklıklara bağlayın veya eşleştirin.

  Otomatik Bağlantı: Şarj biriminden bir kulaklığı çıkarın ve kulaklığın otomatik olarak açılmasını bekleyin. Kulaklıktaki gösterge hızla beyaz renkte yanıp söner, ardından yavaşça beyaz renkte yanıp söner. Cihazınızın Bluetooth'unu etkinleştirin ve Mi True Wireless Earbuds_R veya Mi True Wireless Earbuds_L araması yapın, ardından cihazınızı uygun şekilde sağ kulaklık veya sol kulaklıkla eşleştirin. İlk kez başarılı bir şekilde eşleştirdikten sonra, kulaklık açıldığında önceden eşleştirilmiş cihaza (Bluetooth etkindir) otomatik olarak bağlanacaktır.

  Not: Sol kulaklık (L) nispeten uzun bir otomatik bağlantı süresine sahiptir.

  Manuel Bağlantı: Kulaklıklar kapatıldığında, kulaklıklardan birini manuel olarak açın. Gösterge yavaşça beyaz renkte yanıp söndüğünde, cihazınızın Bluetooth'unu etkinleştirin ve kulaklığı cihazınızla eşleştirin.

  Kulaklıklar düzgün bir şekilde bağlanamazsa, lütfen sıfırlamak için aşağıdaki adımları uygulayın: Kulaklıkları şarj kutusundan çıkarın ve kapalı olduklarından emin olun. Her iki kulaklıktaki dokunmatik panele yaklaşık 15 saniye basılı tutun. Gösterge dönüşümlü olarak iki kez kırmızı ve beyaz renkte yanıp söndükten sonra paneli serbest bırakın ve kulaklıkları tekrar şarj kutusuna yerleştirin. Kulaklıkları cihazınızdaki eşleştirilmiş cihazlar listesinden silin ve ardından cihazınızla tekrar eşleştirin.

  Aşağıdaki işlevler her iki kulaklıkta da kullanılabilir:

  Aramaları cevaplama / sonlandırma

  Aramaları cevaplamak / sonlandırmak için kulaklıklardan birine hafifçe dokunun.

  Bir aramayı reddet

  Bir aramayı reddetmek için dokunmatik panele 1 saniye basılı tutun.

  Müzik Çal / Duraklat

  Bekleme modundayken, müziği çalmak / duraklatmak için dokunmatik panele hafifçe dokunun.

  Not: Bir müzik çaların arka planda çalışması gerekir.

  Voice Assistant'ı Açın

  Bekleme modundayken, sesli asistanı açmak için dokunmatik panele iki kez hafifçe dokunun.

  Not: Sesli asistan ve hızlı uyandırma işlevi cihazınızda desteklenmeli ve etkinleştirilmelidir.

  İkinci Bir Çağrıyı Yanıtlama / Çağrılar Arasında Geçiş Yapma

  Gelen aramalar üzerine, aramayı cevaplamak için kulaklıklardan birine hafifçe dokunun. Bir arama sırasında, gelen ikinci aramayı cevaplamak için kulaklıklardan birine hafifçe dokunun. İki arama arasında geçiş yapmak için kulaklıklardan birine hafifçe iki kez dokunun.

  Kulaklıklar ve Cihaz arasında geçiş yapın

  Bir çağrı sırasında, kulaklıklar ve telefonunuz arasında geçiş yapmak için dokunmatik panele 1 saniye basılı tutun.

  Sessiz / Sesli

  Çağrılar sırasında, sesi kapatmak / açmak için dokunmatik panele iki kez hafifçe dokunun.

  Adı: Mi True Kablosuz Kulaklıklar

  Model: TWSEJ02LM

  İşletim FP: +4 dBM Maks.

  Çıkış Gücü: 2402–2480 MHZ

  Kulaklık

  Boyutlar: 23 × × 14.5 13 mm

  Kablosuz Menzil: 10 m (engelsiz bir ortamda)

  Pil Kapasitesi: 43 mAh (kulaklık başına)

  Giriş: 5 V ⎓ 100 mA

  Şarj Süresi: Yaklaşık. 1.5 saat

  Bekleme Süresi: 150 h

  Pil Türü: Lityum Polimer

  Kablosuz Bağlantı: Bluetooth 5.0

  Bluetooth Profilleri: HFP / A2DP / HSP / AVRCP

  Oynatma Süresi: Yaklaşık. 4 saat

  Şarj durumu

  Boyutlar: 62 × × 42 26 mm

  Giriş: 5 V ⎓ 300 mA

  Çıkış: 5 V ⎓ 150 mA

  Şarj Süresi: Yaklaşık. 2.5 saat

  Pil Kapasitesi: 300 mAh

  Pil Türü: Lityum Polimer

  Piyasadaki çoğu Bluetooth özellikli cihazla uyumlu Bluetooth 5.0

  Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için dokunmatik olarak çalıştırılır

  2'si 1 arada saklama ve şarj işlevi

  Bağımsız kablosuz tasarım

  Kullanım kılavuzundaki ürün, aksesuar ve kullanıcı arayüzü resimleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün ve işlevler, ürün geliştirmelerine bağlı olarak değişebilir.

  notlar

  Bluetooth sinyalinin bağlantı özellikleri nedeniyle, 2.4 GHz elektromanyetik sinyal parazitlerinin olduğu yoğun ortamlarda ara sıra bağlantı kesilebilir veya hiç ses olmayabilir.

  uyarı

  DİKKAT

  PİL YANLIŞ TİPLE DEĞİŞTİRİLİRSE PATLAMA RİSKİ.

  KULLANILAN PİLLERİ TALİMATLARA GÖRE ATIN

  Olası işitme hasarını önlemek için uzun süre yüksek ses seviyesinde dinlemeyin.

  WEEE Bilgileri

  Bu sembolü taşıyan tüm ürünler, sınıflandırılmamış evsel atıklarla karıştırılmaması gereken atık elektrikli ve elektronik ekipmandır (2012/19 / EU yönergesinde olduğu gibi WEEE). Bunun yerine, atık ekipmanınızı hükümet veya yerel yetkililer tarafından atanan, atık elektrikli ve elektronik ekipmanın geri dönüşümü için belirlenmiş bir toplama noktasına teslim ederek insan sağlığını ve çevreyi korumalısınız. Doğru imha ve geri dönüşüm, çevre ve insan sağlığı için olası olumsuz sonuçları önlemeye yardımcı olacaktır. Bu tür toplama noktalarının yeri ve ayrıca hüküm ve koşulları hakkında daha fazla bilgi için lütfen kurucu veya yerel yetkililerle iletişime geçin.


  Depolama Sıcaklığı: 0 ° C ila 45 ° C

  Çalışma Sıcaklığı: ° C 0 ° C 45

  Hizmet ömrü: 1 yıl

  Mi True Wireless Earbuds TWSEJ02LM Kullanım Kılavuzu - Optimize edilmiş PDF
  Mi True Wireless Earbuds TWSEJ02LM Kullanım Kılavuzu - Orijinal PDF

  Yazı kaynağı : tr.manuals.plus

  Xiaomi Turkey

  Yazı kaynağı : www.mi.com

  Mi True Wireless Earphones Basic 2 – Sanal İletişim :: Anker Türkiye Distribütörü, Mi, Xiaomi Yi, Case4U, Fonemax

  Mi True Wireless Earphones Basic 2

  Mi Airdots basic 2

  Kullanım Kılavuzu İçin Tıklayın.

  Yazı kaynağı : www.sanalbt.com

  Xiaomi Mi Earbuds Basic 2 / Airdots 2 Kutu Açılımı , Kurulumu, Resetlenmesi ve Orijinallik Doğrulama - YouTube

  Xiaomi Mi True Wireless Kulakiçi Kulaklık Basic 2 - Siyah

  Xiaomi Mi True Wireless Kulakiçi Kulaklık Basic 2 - Siyah

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Bluetooth 5.0 ve ultra hafif tasarımlı TWS kulaklık

  Bluetooth 5.0 - Otomatik mono veya çift eşleştirme - 12 saate kadar tam otonomi - Gelişmiş ve ultra hafif tasarım

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 , True Wireless Earbuds dünyasının keyfini çıkarmaya başlamak için en iyi seçeneklerden biri . Kablolarla uğraşmadan müziğinizin ve egzersizinizin keyfini daha önce hiç olmadığı gibi çıkarmanızı sağlar.

  True Wireless Earbuds Basic 2, halihazırda kurulmuş kulaklık ailesine katılır, ancak şimdi otomatik eşleştirme ve daha da düşük bir fiyat ekliyor .

  Her iki durumda da, yeni Xiaomi kulaklıkları , Bluetooth 5.0, 12 saate kadar müzik çalma ve sesli asistan kontrolü ile şık ve sofistike bir tasarım sürdürüyor . İlginç ... değil mi? Tüm ayrıntılarını öğrenmek için okumaya devam edin!

  Bluetooth 5.0 sayesinde kablosuz yaşama özgürlüğü

  Öncelikle Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2'nin en iyi özelliğini açıklayalım: Sağladıkları gerçek kablosuz deneyimi . Her kullandığımızda çözülecek kablo düğümleri yok, egzersiz yaparken hareket sınırlaması yok ... Kısacası, teknolojinin bize sağladığı tüm konfor.

  Tam olarak ifade etmek gerekirse, Xiaomi Earbuds Basic 2 , önceki sürümlerden daha hızlı ve daha kararlı bir bağlantı sunan Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanarak cihazlarınıza bağlanır . Bu şekilde, ses mükemmel kalitede, gerektiği zaman ulaşması için düşük gecikme süresi ve düşük güç tüketimi ile kulaklarınıza ulaşacaktır !

  Düşük gecikme süresi, mono veya çift eşleştirme

  Size başka bir sır verelim! Mi True Wireless Earbuds 2, her birinin kendi Bluetooth çipine sahip olması nedeniyle düşük gecikme sürelerini korur . Başka bir deyişle, bazı TWS kulaklıklarda akıllı telefon veya tablete yalnızca bir ünite bağlıyken, sesi diğer birime ileten budur, Xiaomi Earbuds Basic 2 durumunda her iki kulaklık da cihaza bağlıdır. sesi bağımsız olarak yayınlayan .

  Bu sistem iki şey sağlayacaktır: Birincisi ve başta da bahsettiğimiz gibi, sesin gecikmemesi ve görüntüyle aynı anda gelmesi, özellikle bir film, bir dizi izlerken veya en sevdiğiniz oyunları oynarken faydalıdır.

  İkincisi ise, her iki kulaklığı da stereo sesli veya yalnızca bir mono sesli kullanabiliyorsunuz .

  Kasadan çıkardığınızda Otomatik Eşitleme

  Ayrıca, yeni Xiaomi Earbuds Basic 2'nizi eşleştirmek daha kolay olamazdı. Bunları akıllı telefonunuzla ilk kez senkronize edin. Ardından, kılıftan çıkardığınızda otomatik olarak bağlanacaklar ve hatta birini veya ikisini de çıkarmanıza bağlı olarak otomatik olarak mono veya stereo moda geçecekler. Ve bu kadar! Hiçbir şey yapmanıza gerek yok ama onları kulaklarınıza koyun ve tadını çıkarın.

  Ergonomik tasarımı sayesinde giymesi çok rahat

  Xiaomi, bir kez daha saatlerce takmanız ve hatta hissetmemeniz için ultra konforlu Kulaklıklar tasarladı . Kulakiçi kulaklıkların şekli kulak kanalınıza uyum sağlar, böylece rahatça oturur ve egzersizinizin en yoğun bölümünde hiçbir şey sizi rahatsız etmez.

  Kompakt ve hafif

  Ancak müzikten başka hiçbir şey hissetmemeniz için ultra hafif bir tasarıma ihtiyaç vardır. Bu yüzden endişelenmeyin çünkü her bir kulaklık sadece 4,1 gram ağırlığındadır .

  Her şeyi kontrol etmek için tek düğme

  Sokakta yürürken veya çömelmenin ortasında akıllı telefonunuzu gereksiz yere çıkarmayın. Xiaomi Mi Gerçek Kablosuz Kulaklık Temel 2 bir içermektedir tek düğmeye sen hangi ile oynamak veya müzik oynatmayı duraklatmak , gelen çağrıyı cevaplamak ve hatta sesli kalkış desteği - bu daha kolay olamazdı!

  Asistanınızın sizin için her şeyi yapmasına izin verin

  Evet. Düğmeye iki kez basın ve ister Siri ister Google Asistan olsun , sesli yardımcınız, ne sorarsanız isteyin sizi memnun edecekmiş gibi görünür (elbette ulaşılabildiği sürece).

  12 saate kadar müzik *

  Hiç şüphe yok! Mi True Wireless Earbuds Basic 2, yoğun günleriniz için mükemmel bir arkadaştır.

  Birkaç ek ücret için yeterli kapasiteye sahip olan kasa sayesinde 12 saate * kadar müzik çalma imkanı sunarlar  .

  Ancak uzun bir yolculuktaysanız ve kulaklıklarınızı kaçırmak istemiyorsanız endişelenmeyin, çünkü Wireless Earbuds 2'nin tek bir şarjı 4 saat * sürer .

  * Özerklik süreleri, oynatılan dosya türü, ses seviyesi, bağlantı kararlılığı vb. Gibi kullanım koşullarına tabidir.

  Yıldız Buro'dan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 satın alın.

  Xiaomi TWS Kulaklıkların konforunun ve verimliliğinin tadını çıkarmaya başlayın! Güvenilir çevrimiçi mağazanız Yıldız Buro'dan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 satın alın. 24 saat içinde teslimat.

  Teknik özellikler

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2:

  Genel parametreler

  Marka: Xiaomi

  İsim: Gerçek Kablosuz Kulaklıklarım Temel 2 (TWSEJ061LS)

  Modeli: BHR4272GL

  Tip: TWS (Gerçek Kablosuz)

  Tasarım: Kulak İçi

  Bluetooth

  Sürüm: 5.0

  Etkili mesafe: 10 metre

  Protokoller: HFP / A2DP / HSP / AVRCP

  Batarya

  Kulaklık kapasitesi: 43 mAh (her biri)

  Şarj çantası kapasitesi: 300 mAh

  Oynatma modunda özerklik:

  4 saate kadar (kulaklığın tek şarjı)

  12 saate kadar (çantadaki tüm ücretlerle)

  Özerklik süreleri, ses seviyesi, dosya türü vb. Gibi kullanım koşullarına bağlıdır.

  Kulaklık şarj süresi: Yaklaşık 1,5 saat

  Çantanın şarj süresi: yaklaşık 2 saat.

  Boyutlar ve ağırlık

  Kulaklık boyutları: 26,65 x 21,6 x 16,4 mm

  Kasa boyutları: 62 x 40 x 27,2 mm

  Kulaklık ağırlığı: 4,1 g (her biri)

  Toplam ağırlık: 35,4 g (her biri)

  Paket içeriği

  2 x Xiaomi Mi Gerçek Kablosuz Kulaklık Temel 2 (sol + sağ)

  1 x Şarj çantası

  2 x çift ped (S ve L)

  1 x Kullanım Kılavuzu

  Yazı kaynağı : yildizburo.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap