Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  metro exodus enhanced edition farkı

  1 ziyaretçi

  metro exodus enhanced edition farkı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Metro Exodus PC Enhanced Edition Duyuruldu

  Metro Exodus PC Enhanced Edition Duyuruldu

  4A Games’in tam iki yıl önce PlayStation, Xbox ve PC için yayınladığı distopik FPS oyunu Metro Exodus, PC sürümü için önemli bir iyileştirme alıyor. Paylaşılan bilgilere göre söz konusu yükseltmeden sonra oyun, yeni ve geliştirilmiş bir ışık izleme (RTX) dahil en yeni grafik teknolojilerini oyunseverlerin beğenisine sunacak ve NVIDIA DLSS 2.0’ı oyuna ekleyecek.

  Geliştiricinin açıklamasına göre söz konusu güncelleme, oyunu geliştiren basit bir yamadan çok daha fazlası olacak. Mevcut Metro Exodus oyuncuları için tamamen ücretsiz olarak yayınlanacak olan güncelleme; oyunun hem çözünürlüğünü, hem görsel ayrıntılarını hem de performansını iyileştirecek.

  Metro Exodus PC Enhanced Edition, minimum sistem gereksinimlerinde RTX destekli bir ekran kartı istiyor

  Işın izleme teknolojisi, tek başına bile grafik kalitesini önemli ölçüde iyileştirmeyi başarırken NVIDIA DLSS 2.0, oyunseverlerin yüksek çözünürlüklerde dahi yüksek kare hızları almalarının önünü açıyor. Sahip olduğunuz bilgisayarın özelliklerine bağlı olarak Metro Exodus'un yeni sürümünü RTX desteği ile birlikte 4K 60 FPS oynama imkanına sahip olabileceksiniz.

  4A Games’in Steam’de paylaşmış olduğu duyuruya göre Metro Exodus PC Enhanced Edition, minimum sistem gereksinimlerinde RTX destekli bir ekran kartına ihtiyaç duyacak. Bu nedenle Metro Exodus PC Enhanced Edition, mevcut Metro Exodus’un üzerine bir güncelleme olarak değil, ayrı bir ürün olarak piyasaya sürülecek.

  Metro Exodus PC Enhanced Edition, oyunu ister Steam’den ister Epic Games’ten ister GoG’dan almış olun; mevcut tüm Metro Exodus sahiplerine ücretsiz olacak. Güncel ve güçlü bir PC’ye sahip olan Metro Exodus hayranlarının fazlasıyla memnun olacağı Metro Exodus PC Enhanced Edition’ın ilkbaharın sonlarında yayınlanması planlanıyor.

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  Metro Exodus ve Metro Exodus Enhanced Edition karşılaştırması

  Metro Exodus ve Metro Exodus Enhanced Edition karşılaştırması

  AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

  Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

  Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

  Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Yazı kaynağı : www.merlininkazani.com

  İNCELEME: Metro Exodus Enhanced Edition, oyunlardaki en iyi ışın izleme uygulamalarından biridir

  İNCELEME: Metro Exodus Enhanced Edition, oyunlardaki en iyi ışın izleme uygulamalarından biridir

  İlk olarak 2019'da konsollar ve PC için piyasaya sürüldü, Metro Çıkışı için yerel desteğe sahip ilk büyük sürümlerden biriydi. ışın-izleme. 2019'da, bilgisayarınız oyunu kaldırabiliyorsa, bu aydınlatma kurulumu isteğe bağlıydı ve yeterince iyi bir bilgisayarı olanlar için ekstra bir şeydi. Ancak şimdi lansmanında Metro Exodus Gelişmiş Sürümü, işler farklı. Oyundaki her şey, Işın izleme, grafiksel olarak etkileyici bir deneyim sunmak için hazırlandı. Ama oyun bunu yapabilir mi? bizim kontrol edin yorum:

  ışın izleme dünyası

  Metro Exodus Gelişmiş Sürümü oyunun 2019'daki ilk sürümündeki tüm içeriğin yanı sıra DLCs. Açısından oyun2019 sürümü hakkında söylenen her şey burada geçerlidir: nükleer kıyamet sonrası Rusya'da geçen gergin bir oyun. Bilinen dünya ise, yeni uygulama sayesinde yeni biçimler kazanıyor. Işın izleme. Oyundaki uygulamayı anlamak için öncelikle bu teknolojinin ne olduğundan bahsedelim. 

  O Işın izleme gerçek zamanlı olarak daha gerçekçi aydınlatma ve gölgeleme efektleri oluşturmak için yapay zekayı kullanır. Oluşturulan ışık efektleri yansımaları, kırılmaları ve genel aydınlatmayı içerir. Bu teknolojinin amacı, ekrana bakma deneyimini pencereden bakmak kadar gerçek kılmaktır.

  O Işın izleme yerine gelir Rasterleştirme2B ortamın ekranındaki 3B projeksiyondan gerçekçi grafikler oluşturmak için kullanılan grafik tekniği. ONLAR Rasterleştirme Yıllardır çoğu oyunda ve hatta teknoloji ile kullanılmıştır. Işın izleme zaten mevcut, yüksek talep donanım bundan faydalanmak, önceki teknolojinin hala yaygın olarak kullanılmasını sağlar.

  Daha opsiyonel bir konfigürasyon ile uygulandığında bile aydınlatma farkı Işın izleme zaten göze çarpıyor ve çok büyük. Ancak, durumunda Metro Exodus Gelişmiş Sürümü3D modellerin bu teknolojiye sahip olacak şekilde yeniden yapılandırıldığı yerde, fark dikkat çekicidir. 

  Oyunun ilk bölümünde, terk edilmiş bir tren istasyonunda mutantlarla dolu bir koridor, karakteriniz, Artyom, sadece bir el feneri, bir tabanca ve bir bıçakla, aydınlatma teknolojisini göstermek için zaten çevre ile etkileşime girebiliyor. Ateş armatürlerinin göründüğü zamanlarda, alevin ışığı, onu tutan cam tarafından hafifçe bozulan kırmızı bir parıltıyla odayı aydınlatır. Bıçak, bir düşmanın etini keserken, bulunduğu konuma ve ışığı ne kadar kan kapladığına bağlı olarak parlaklığını değiştirir. Silah atışları, ateşlendiklerinde tüm ekranı aydınlatıyor ve karanlık bir ortamdaysanız, anlık yoğun parıltı nedeniyle tuhaflığa bile neden oluyor.

  Oyuncu açık dünyadayken ışıklandırma da harika. Karlı bölümlerde, ışık absürt bir şekilde gerçek bir şekilde yansıtılır ve özellikle fenerlerden, elektrik direklerinden ve hatta farlardan gelen ışığın mükemmel ve gerçek şekillerde yansıtıldığı oyunun gece anlarında fark edilir. 

  Performans

  Şunu vurgulamakta yarar var Metro Exodus Gelişmiş Sürümü bu bir yükseltmek önceki versiyonundan daha talepkar. Minimum önerilerde oyun, aşağıdakileri destekleyen bir kart ister: ışın izig, RTX 2060, Karşı GeForce GTX 670 yayınlanan sürüm için 2019. Oyunu bir bilgisayarda test ettik. RTX 3060Için on birinci nesil i7o e 8 GB RAMve sonuçlar iyiydi. 

  İlk test 4K, içindeki her şeyle Ultra gibi Ray Tracing yüksek, oyun kartı aşırı ısıtmadan ve dahili fanların daha hızlı çalışmasına gerek kalmadan ortalama 40FPS'de kaldı. Yüksek aydınlatma detayı ve yoğun çekim anlarında performans 30FPS'ye düşer ve sert bir anda 29'a çıkar. Ancak RTX 3060'ın kullanıcılar için tavsiye edilen bir kart olmadığını vurgulamakta fayda var. 4K, ama için Full hd. Çözünürlüğü olarak değiştirdiğimizde 1080p, deneyim ve performans çok daha akıcıydı; 60FPS, düşmeden, ile Işın izleme ortada.

  Ama performansta, Metro Exodus Gelişmiş Sürümü hala bir varlığı var: ile uyumluluk DLSS 2.0. Ayrıca şöyle bilinir Derin Öğrenme Süper Örneklemeg, özellik kullanır Yapay zeka e Makine öğrenme yerel bir çözünürlük elde etmek için, örneğin, Dörtlü HD (2560 x 1440) ve kareleri daha düşük bir çözünürlükte işleyin, örneğin Tam HD (1920 x 1080). Sayesinde IAözelliği, görüntü ölçeğini ve çözünürlüğü yeniden boyutlandırır ve yapay zeka işleme nedeniyle kalan pikselleri doldurarak video kartı üzerindeki yükü azaltır.

  Uygulamada bu, teknoloji uyumlu oyunların performansta büyük bir artış elde etmesini sağlar. durumunda Metro Exodus Gelişmiş Sürümn ile Işın izleme ortada, 1080p e DLSS açık, oyunun performansı kolaylıkla 90 karenin üzerinde kaldı. Ancak yönetim kurulu bu süreçte daha çok mücadele etti ve fanları açmak zorunda kaldı. İyi, daha yeni bir tahta olsa bile, hoş olmayan sürprizlerle karşılaşmamak için sıcaklıkları ve kullanımlarını her zaman izlersiniz.

  Sonuç

  Metro Exodus Gelişmiş Sürümü 2019 versiyonunun tüm özelliklerini taşıyor, ancak çok daha gösterişli bir görünüme sahip. Işın izleme. Eğer kartınız Nvidia ve uyumlu DLSS, performans daha da iyi olacak ve şüphesiz sadece oyun için değil görsel kalite için de etkili bir deneyim olacak. 

  Metro Exodus Gelişmiş Sürümü tarihinde önceki sürümün sahipleri tarafından kullanılabilir.22,99 R$ karşılığında Steam.

  Yazı kaynağı : www.showmetech.com.br

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap