Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mesleki yeterlilik belgesi sınav sonuçları

  1 ziyaretçi

  mesleki yeterlilik belgesi sınav sonuçları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MYK Portal

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Adayların Dikkatine,

  MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi almak için girilen sınavların sonuçları, belge basım ve teşvikten yararlanma durumları bu sayfadan sorgulanabilmektedir. Bu bölüm üzerindeki verilere ilişkin talepler, sınavlara ilişkin işlemler, sorgulamalar ve sorular için irtibat noktası ilgili sınavı yapan Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.Bu hususlarda MYK ile iletişime geçilmemesi önemle rica olunur.

  Sisteme ilişkin şikayet edilecek hususlar bulunması durumunda şikayetinizi T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) üzerinden veya Kurumumuz Denetim Dairesi Başkanlığına resmi yazı veya dilekçe ile iletebilirsiniz.

  Mesleki Yeterlilik Kurumu
  Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanlığı

  Yazı kaynağı : portal.myk.gov.tr

  Tarayıcınız bu videoyu desteklemiyor.

  Yazı kaynağı : portal.myk.gov.tr

  MYK Mesleki Yeterlilik Belgesi Sorgulama

  Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Sonuçları

  Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Sonuçları

  Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Sonuçları, Mesleki Yeterlilik Kurumu internet sitesinden sorgulanabilmektedir. MYK Sınav sonuçları dışında MYK onaylı belgelerin basım ve teşvikten faydalanma sonuçları için yine aynı sayfa kullanılabilir.

  Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Sonuçları, Mesleki Yeterlilik Kurumu internet sitesinden sorgulanabilmektedir. Sınav sonuçları dışında MYK onaylı belgelerin basım ve teşvikten faydalanma sonuçları için yine aynı sayfa kullanılabilir.

  Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavlarına dair tüm iş ve işlemler hakkında bilgi almak istiyorsanız MYK tarafından yetkilendirilmiş bir belgelendirme kuruluşu olan ARTUN BELGELENDİRME firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde çalışmış olduğunuz sektörde, daha üst kademelere yükselmek için belgelendirme kuruluşunun hazırlamış olduğu bu sınavlar hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz. Sınavlara başvuru yapmak için gerekli olan belgeler, sınava girecek olan adaylarda aranan nitelikler ve tüm bilgilendirme konularının detaylarını kuruluşumuzda bulabilirsiniz. İş bulma şansınızı arttırmak ve ilgi duyduğunuz alanda bir iş sahibi olmak için yetkili olduğumuz sektörler hakkında bilgi alabilirsiniz.

  MYK Sınav Sonuçları

  Belgelendirme kuruluşumuzda inşaat, tesisat, doğalgaz, makine, plastik, metal, ulaştırma ve harita sektörlerine dayalı belgelendirme hizmeti sunmaktayız. Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı olarak Mesleki Yeterlilik Kurumu kanunlarına uygun olan sınavlara başvuruları almak ve belgeleri vermek için yetkili olan belgelendirme kuruluşuyuz. Çalışmak istediğiniz sektöre yönelik veya tercihiniz dahilinde olan iş dalında, kuruluşumuza başvuru yaparak mesleki yeterlilik belgesi alabilirsiniz. Sitemizde bulunan sınav takvimleri, sınav tarihleri, size özel hazırlanmış olan sınav planı ve sınav sonuçları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Tercih ettiğiniz dal için kuruluşumuza online başvuru yaparak, başvuru değerlendirme ve sonuçlarını platformumuzdan öğrenebilirsiniz. Devlet denetiminde yapılan bu sınav ve meslek edindirme faaliyetlerine kuruluşumuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Devletçe yetkilendirilmiş olan kuruluşumuzdan online sistemle sınav başvurusu yapabilir, gerekli evrakları öğrenebilir, sınav tarih ve sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

  Mesleki Yeterlilik Sınav Sonuçları

  Gelecekte başarılı bir iş sahibi olmak ve iş arayışında olan kişilerden sizi ayıran bir belgeye sahip olmak için, kuruluşumuzu tercih edebilirsiniz. Hangi iş dalı veya statü için belge talep ettiğinizi bildirmeniz halinde size özel hazırlanmış olan sınav programını kuruluşumuzdan temin edebilirsiniz. Sınav sonuçlarını ve tüm detay özelliklerini iletişim kanallarımızdan edinebilirsiniz.

  Yapmış olduğunuz iş alanında da kendinizi daha gelişmiş bir düzeye ulaştırmak, aranılan personel olmak veya çalıştığınız yerde daha yüksek bir konuma ulaşmak için belgelendirme sisteminden yararlanabilirsiniz. Belgelendirme sistemi sayesinde, diğer kişilere göre sektörde bir adım önde olduğunuzu kanıtlama fırsatı yaşayabilirsiniz.

  MYK tarafından yetkilendirilmiş firmamız tarafından düzenlenmekte olan ve sınav sonuçlarına göre mesleki yetkinliğinizi kanıtlayabileceğiniz bu belge, başarılı bir gelecek sağlamanız konusunda son derece önemlidir. Kuruluşumuzdan konunun tüm detay ve inceliklerini edinebilirsiniz.

  Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Soruları

  Çalıştığınız sektöre ait MYK onaylı belge almak için belgelendirme kuruluşu tarafından düzenlenen yazılı veya uygulamalı sınavlara girmeniz ve bu sınavlarda başarılı olmanız gerekmektedir. Sınav soruları gizlilik içerisinde hazırlanır. Şirketimizin misyonu açısından güvenilir ve tarafsız olmak birinci gayemizdir.

  Belgelendirme kuruluşumuzda, adaylarımız için işlemleri kolay hale getirici tüm detayları sunmaktayız. İlerlemek istediğiniz statüde ihtiyaç duyacağınız tüm destekler, internet sitemizden ve telefon numaralarımızdan sizler için sunulmaktadır. Farklı alanlarda bilgi sahibi olmak ve firmamız tarafından verilen mesleki yeterlik belgesini almak için kuruluşumuzdan hizmet alabilirsiniz.

  Yaptığınız iş dalında kendinizin tam anlamıyla yetkin olduğunuzu çalıştığınız kuruma bir belge ile kanıtlamak için belgelendirme kuruluşumuzun çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz belge ile iş bulma ya da alanınızda ilerleme şansınızı artırabilir, başarı hedefleriniz için daha sağlam adımlar atabilirsiniz. Doğalgaz, makine, harita, inşaat gibi sektörlerde işe giriş şansınızı artırmak için MYK onaylı mesleki yeterlilik belgesi alabilirsiniz. Kuruluşumuz aracılığıyla sınav sonrasında yayınlanacak olan mesleki yeterlilik belgesi sınav sonuçları hakkında hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Mesleki Yeterlilik Belgesi sınav sonuçları, MYK Belge Sorgulama, Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Soruları gibi birçok konuda bilgi verdik. Bizlere 0216 398 4020 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  MYK Sınav Sonuçları

  MYK Sınav Sonuçlarını öğrenmek için linke tıklayınız.

  Yazı kaynağı : www.artunbelgelendirme.com.tr

  Sınav Sonucu Sorgula

  ONAYTÜRK Mesleki Yeterlilik Kurumu – Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme

  Personel belgelendirme başvuruları, Belgelendirme Müdürlüğü tarafından, ilgili Personel Belgelendirme Başvuru Formu ile elden, faks veya e-mail yoluyla veya ONAYTÜRK web sitesi üzerinden on-line olarak alınır. Belgelendirme Müdürlüğü, Personel Belgelendirme Başvuru Formunun, başvuru sahibinin gerçek durumunu gösterecek şekilde, doğru ve eksiksiz şekilde doldurulup, imzalandıktan sonra, ONAYTÜRK’e iletilmesini sağlar.

  Başvuru sırasında;

  Başvuru sahibi, Personel Belgelendirme Başvuru Formunu doldururken, ayrıca belgelendirme şartlarına uymayı kabul ettiğini ve değerlendirme için gereken her türlü bilgiyi sağlayacağını beyan eden ve personel belgelendirme ile ilgili genel şartları kabul ettiğini taahhüt etmek üzere formu imzalar.

  Personel haklarıyla alakalı bilgilendirme aday bilgilendirme formu ile yapılır.

  Personel Mesleki Yeterlilik Belge Kullanım Sözleşmesini başvuru sırasında imzalar.

  Personel belgelendirme ücretleri; Piyasa koşulları ve yapılan maliyet analizi sonucunda Belgelendirme Ücretleri Listesinde belirtildiği şekilde uygulanır.

  Kuruluş tüm adaylara başvurma ve sınava alınma imkânı tanır.

  Onaytürk belirlemiş olduğu;

  Yazı kaynağı : www.onayturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap