Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mert ramazan demir oynadığı diziler

  1 ziyaretçi

  mert ramazan demir oynadığı diziler bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mert Ramazan Demir kimdir? | FOX

  Mert Ramazan Demir kimdir? | FOX

  Mert Ramazan Demir, 1998 İstanbul doğumludur. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir, “Öğretmen” dizisinde rol almaktadır.

  Yazı kaynağı : www.fox.com.tr

  Ramazan Mert DEMİR

  Ramazan Mert DEMİR

  Öncelikli olarak kopyalanan içeriğin bir başkası tarafından internet sitemizden çeşitli yöntemlerle kopyalanması durumunda, içeriğin de eser olarak adlandırılması halinde Fikri Haklar Mahkemesi’ne başvurarak maddi ve manevi tazminat talepli dava açılacaktır. İçeriğin delil olarak tespiti ve yok olmaması için mahkemeden tespit talep edilecek ve izinsiz kopyalama yapan siteye Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek 4 gereğince erişime engellenme talebinde bulunulacaktır.

  Yine Türk Ticaret Kanunu madde 46 gereğince haksız rekabet hükümleri gereğince haksız rekabet hükümlerine dayanarak tazminat davası açılacaktır.

  Bunun dışında Türk Ceza Kanunu’nun ilgili maddeleri uyarınca bu web sitesinden yukarıda belirtilen şekildeki yönteme uymayarak içerik kopyalayan kişilerle ilgili olarak ilgili savcılıklara suç duyurusunda bulunulacak ve gerekli ceza alınması için çalışmalar başlatılacaktır.

  Yazı kaynağı : dizisin.com

  Yalı Çapkını'nın Ferit’i Mert Ramazan Demir kimdir? Boyu kaç sevgilisi var mı? Instagram adresi nedir?

  Yalı Çapkını'nın Ferit’i Mert Ramazan Demir kimdir? Boyu kaç sevgilisi var mı? Instagram adresi nedir?

  Star TV ekranlarının yeni sezondaki projelerinden biri olan Yalı Çapkını dizisi, bu akşam ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği dizi, birbirinden başarılı oyuncuları kadrosunda ağırlıyor. Dizinin başrol karakteri olan Ferit’in hikayesi ile birlikte karaktere hayat verenMert Ramazan Demir‘in hayatı ve kariyeri, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu noktada ”Yalı Çapkını Ferit kimdir? Mert Ramazan Demir kimdir, kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?” sorularına yanıt aranıyor. İşte, Yalı Çapkını’nın Ferit’i Mert Ramazan Demir’in biyografisi ve rol aldığı dizi-filmler…

  MERT RAMAZAN DEMİR KİMDİR?

  1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Mert Ramazan Demir, Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı.

  Uzun yıllar kameraman olarak birçok yapımda görev alan Mert Ramazan Demir, 2008 yılından itibaren çok sayıda film ve dizide rol aldı.

  Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı.

  2020 yılında yayınlanan “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer alan Ramazan Demir; Fazilet Hanım ve Kızları, Öğretmen, Kuruluş Osman dizilerinde izleyici karşısına çıktı.

  ROL ALDIĞI FİLM VE DİZİLER

  Yalı Çapkını (Ferit, TV Dizisi 2022)

  Kuruluş Osman (Mehmet, TV Dizisi 2021)

  Ufo (Sinema Filmi 2021)

  Ölüm Zamanı (TV Dizisi 2021)

  Öğretmen (Ateş, TV Dizisi 2020)

  I Am You (İkram, Sinema Filmi 2019)

  Üç Harfliler: Adak (Metin, Sinema Filmi 2019)

  İstanbul Spy / İstanbul Casusu (Casus, Video Film 2019)

  Fazilet Hanım ve Kızları (TV Dizisi 2017)

  Aşkopat (Sinema Filmi 2015)

  Arka Sokaklar (Ateş, TV Dizisi 2008)

  MERT RAMAZAN DEMİR INSTAGRAM ADRESİ

  İşte yakışıklı oyuncunun Instagram adresi: mertramazandemir

  Yazı kaynağı : habermotto.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap