Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mert ramazan demir kimin oğlu

  1 ziyaretçi

  mert ramazan demir kimin oğlu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mert Ramazan Demir

  Mert Ramazan Demir

  Oyuncu Mert Ramazan Demir, Eylül 2022'de Yalı Çapkını dizisiyle izleyici ile buluşuyor. Genç oyuncu dizide Ferit karakterini canlandıracak. Hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda Gaziantepli Korhan Ailesi’nin başından geçenler anlatılacak. Dizide Afra Saraçoğlu ile birlikte başrollerde Çetin Tekindor ve Mert Ramazan Demir de yer alıyor. Bu makalede Mert Ramazan Demir kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi dizilerde oynadı? merak edilen soruların yanıtlarını ve haberleri bulabilirsiniz.

  Mert Ramazan Demir kimdir?

  Mert Ramazan Demir, 1998 İstanbul doğumludur. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir, FOX'ta yayınlanan “Öğretmen” dizisinde oynadı ve bu diziyle dikkatleri üzerine çekti. Netflix’te yayınlanan Ufo filminde boy gösterdi. Şimdilerde ise Yalı Çapkını dizisinde Ferit rolü ile izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 

  Mert Ramazan Demir’in boyu 178 cm’dir. Kilosu ise 73 kg’dır. Burcu ise Yay.

  MERT RAMAZAN DEMİR NASIL OYUNCU OLDU?

  Mert Ramazan Demir bir röportajında çocukluğuyla ilgili şu bilgiyi veriyor:

  "5 erkek kardeşin en küçüğü olarak İstabul Şile’nin bir köyünde büyüdüm. Annem ev hanımı babam da esnaf ve ticaretle uğraşıyordu. Lise sona kadar Şile’de yaşadım" (Bkz)

  Peki, nasıl oyuncu oldu? Demir aynı röportajda 17 yaşındayken o dönem Denizli'de üniversitede okuyan ağabeyinin yanında yaşadığını, bir tiyatro oyununda oynadığını söylüyor: Tabii ki Hamlet… Demir, ilk deneme çekimini tam olarak hatırlamıyor, "Her gittiğim deneme çekimi benim için büyük heyecandı" diyor ve menajeri Tümay Özokur'un kendisine desteğine vurgu yapıyor. Demir, önce iki filmde rol alıyor ardından Öğretmen dizisinde.

  Yalı Çapkını Ferit kimdir?

  Genç oyuncunun Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı karakter ise şöyle:

  Halis Ağa’nın torunu, Orhan ve Gülgün’ün küçük oğlu. Ferit şeker hastasıdır. Hem hastalığı hem evin küçük oğlu olması sebebiyle daha çocukluktan itibaren fazlaca şımartılmış ve çoğu isteğine evet denilmiştir. Üniversiteyi yurt dışında okuması sebebiyle de ailenin kurallarını çok fazla içselleştirememiştir. Bu kurallarla çatışma halindedir. Yakışıklı, uçarı, deli dolu, eğlenceli ve çapkındır fakat henüz hiç aşık olmamıştır.

  Mert Ramazan Demir’in yer aldığı projeler

  Instagram'da Mert Ramazan Demir

  Mert Ramazan Demir'in Instagram hesabında 111 bin takipçisi bulunuyor. 

  Yazı kaynağı : www.elele.com.tr

  Mert Ramazan Demir kimdir? Mert Ramazan Demir kaç yaşında, nereli? Mert Ramazan Demir hangi dizide oynuyor?

  Mert Ramazan Demir kimdir? Mert Ramazan Demir kaç yaşında, nereli? Mert Ramazan Demir hangi dizide oynuyor?

  Star Tv ekranlarının sevilen dizisi olan Yalı Çapkını'nda rol alan oyuncu Mert Ramazan Demir'in hayatı hakkında merak edilenler var. Yakışıklı oyuncu büyük bir hayran kitlesine hakim. Peki, Mert Ramazan Demir kimdir? Mert Ramazan Demir kaç yaşında, nereli? Mert Ramazan Demir hangi dizide oynuyor?

  MERT RAMAZAN DEMİR KİMDİR?

  1998 yılında İstanbul Bakırköy'de doğan 24 yaşındaki Mert Ramazan Demir, aslen Kocaelilidir. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio'da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole'ün yaptığı "I Am You"da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020'de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol'un yaptığı "Çıplak" isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir, "Yalı Çapkını" dizisinde rol almaktadır.

  Mert Ramazan Demir kimdir? Mert Ramazan Demir kaç yaşında, nereli? Mert Ramazan Demir hangi dizide oynuyor?

  Mert Ramazan Demir kimdir? Mert Ramazan Demir kaç yaşında, nereli? Mert Ramazan Demir hangi dizide oynuyor?

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yalı Çapkını'nın Ferit'i 'Mert Ramazan Demir' kimdir, kaç yaşında? Yakışıklı oyuncunun eski hali sosyal medyada gündem oldu

  Yalı Çapkını'nın Ferit'i 'Mert Ramazan Demir' kimdir, kaç yaşında? Yakışıklı oyuncunun eski hali sosyal medyada gündem oldu

  Mert Ramazan Demir, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Demir, asıl çıkışını ise Star Tv ekranlarında yayınlanan "Yalı Çapkını" ile yakaladı.

  Bir dönem uzun saçlarıyla ekranlarda boy gösteren Mert Ramazan Demir'in sosyal medyada yayılan görüntüleri de çok konuşuldu.

  FERİT KARAKTERİ HAKKINDA

  Halis Ağa’nın torunu, Orhan ve Gülgün’ün küçük oğlu. Ferit şeker hastasıdır. Hem hastalığı hem evin küçük oğlu olması sebebiyle daha çocukluktan itibaren fazlaca şımartılmış ve çoğu isteğine evetdenilmiştir. Üniversiteyi yurt dışında okuması sebebiyle de ailenin kurallarını çok fazla içselleştirememiştir. Bu kurallarla çatışma halindedir. Yakışıklı, uçarı, deli dolu, eğlenceli ve çapkındır fakat henüz hiç aşık olmamıştır.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap