Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mert ramazan demir aslen nereli

  1 ziyaretçi

  mert ramazan demir aslen nereli bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mert Ramazan Demir kimdir? | FOX

  Mert Ramazan Demir kimdir? | FOX

  Mert Ramazan Demir, 1998 İstanbul doğumludur. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir, “Öğretmen” dizisinde rol almaktadır.

  Yazı kaynağı : www.fox.com.tr

  Mert Ramazan Demir kimdir? Yalı Çapkını Ferit kaç yaşında ve aslen nereli?

  Mert Ramazan Demir kimdir? Yalı Çapkını Ferit kaç yaşında ve aslen nereli?

  Mert Ramazan Demir 25 Kasım 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk başrol deneyimi Çıplak adlı mini diziyle oldu. Afra Saraçoğlu ile Öğretmen dizisinde rol aldı ve çok sevildi. Şimdilerde ikili Yalı Çapkını dizisinde beraber başrolü paylaşacak. Peki Mert Ramazan Fırat kimdir? Yalı Çapkını dizisinin Ferit'i Mert Ramazan Demir kaç yaşında ve aslen nereli?

  MERT RAMAZAN DEMİR KİMDİR?

  Mert Ramazan Demir, 1998 İstanbul doğumludur. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Beyazperdede rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı. 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı “Çıplak” isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir, “Öğretmen” dizisinde rol aldı. Şimdilerde Star TV'nin yeni dizisi Yalı Çapkın'ında Ferit rolünde...

  YALI ÇAPKINI FERİT KARAKTERİ

  Halis Ağa’nın torunu, Orhan ve Gülgün’ün küçük oğlu. Ferit şeker hastasıdır. Hem hastalığı hem evin küçük oğlu olması sebebiyle daha çocukluktan itibaren fazlaca şımartılmış ve çoğu isteğine evet denilmiştir. Üniversiteyi yurt dışında okuması sebebiyle de ailenin kurallarını çok fazla içselleştirememiştir. Bu kurallarla çatışma halindedir. Yakışıklı, uçarı, deli dolu, eğlenceli ve çapkındır fakat henüz hiç aşık olmamıştır.

  Yazı kaynağı : www.f5haber.com

  Mert Ramazan Demir Kimdir?

  Mert Ramazan Demir Kimdir?

  Mert Ramazan Demir Kimdir? Nereli Kaç Yaşında Boyu Kaç?

  25 Kasım 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Mert Ramazan Demir, 1.78 metre boyunda, 73 kilo ve Yay burcudur.Çocukluğu İstanbul’un Bakırköy ilçesinde geçmiş olan yakışıklı isim, liseyi bitirmesinin ardından oyunculuk ajansına yazılmış ve bir süre kadar oyunculuk eğitimi almıştır.

  İlk olarak 2015 tarihinde “Aşkopat” isimli film ile beraber ekran önünde yer almaya başlayan ünlü oyuncu, bu filmin ardından ise 2019 tarihinde “Üç Harfliler:Adak” isimli filmde rol almıştır.

  İki tane üst üste oynadığı sinema projesinin ardından ilk defa bir dizi projesi ile ekran önüne gelen ünlü oyuncu Fox Tv’nin iddialı dizilerinden biri olan “Öğretmen” dizisinde yer almış ve bu dizide Ateş karakterine hayat vermiştir.

  Son olarak “Yalı Çapkını” dizisinde oynayan yakışıklı oyuncu, bu dizide Ferit karakterini canlandıran kişi olmuştur.

  Rol Aldığı Diziler ve Filmler

  2022 – Yalı Çapkını (Ferir)
  2020 – Öğretmen (Ateş)
  2019 – Üç Harfliler:Adak (sinema)
  2015 – Aşkopat (sinema)

  Kaynak : Biyografi.biz

  Yazı kaynağı : www.biyografi.biz

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap