Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mersin büyükşehir belediyesi personel alımı

  1 ziyaretçi

  mersin büyükşehir belediyesi personel alımı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 72 Büro Memuru ve Personel Alımı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 72 Büro Memuru ve Personel Alımı

  İŞKUR üzerinden Belediye iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Belediye personel alım ilanı ile bünyesine yeni en az lise mezunu ve daimi 2 Eylül 2021 tarihi ile 15 Eylül 2021 tarihleri arasında 72 personel belediye bünyesine alınacak.

  Mersin Büyükşehir Belediyesi bünyesine alınacak olan 52 personel alımı Büyükşehir bünyesindeki Denizkızı A.Ş. bünyesinde daimi olarak yapılacak.

  Lise Mezunu 30 Garson alımı

  Mersin Belediyesi 30 personel alımında adaylar garson olarak en az lise mezunu olan, meslek deneyimi olan, sorumluluk düzeyi yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna göre çalışabilecek, iletişimi yüksek personeller seçilerek alınacak.

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 2 Büro Memuru

  Mersin Belediyesi 2 personel alımında adaylar Büro Memuru olarak en az lise mezunu olan, büro işlerinde deneyimi olan, sorumluluk düzeyi yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna göre çalışabilecek, iletişimi yüksek personeller seçilerek alınacak.

  Lise Mezunu 20 Aşçı yardımcısı alımı

  Mersin Belediyesi 20 personel alımında adaylar Aşçı yardımcısı olarak en az lise mezunu olan, meslek deneyimi olan, sorumluluk düzeyi yüksek, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna göre çalışabilecek, iletişimi yüksek personeller seçilerek alınacak.

  Lise Mezun 20 Daimi Aşçı Alınıyor

  Mersin Belediyesi tarafından yapılan açıklama ile 20 kişi Aşçı daimi çalıştırılmak üzere alınacak. Aşçı adaylarının en az lise mezunu olması, meslekte deneyimi olması şartları bulunmaktadır.

  Mersin Belediyesi 72 personel alımı ilanları aşağıdadır.

  mersin-memur-alimi.jpg

  mersin-buyuksehir1.jpg

  mersin-buyuksehir2.jpg

  mersin-buyuksehir3.jpg

  Yazı kaynağı : kamupersonelialim.com

  Mersin Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 72 işçi alımı için ilan verdi Mersin Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz 72 işçi alımı için ilan verdi

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş. İŞKUR üzerinden işçi alım ilanı yayımladı. Kurum bünyesine garson, büro memuru, aşçı, aşçı yardımcısı alınacak.

  30 garson

  2 büro memuru

  20 aşçı

  20 aşçı yardımcısı

  İşe alınacak kişilerin çalışma saatleri 08:00-19:00 olarak belirtildi.

  İşçi alım ilanına başvuracak adaylarda aşağıdaki nitelikler aranıyor:

  En az lise mezunu olmak,

  Deneyimli olmak,

  Sorumluluk bilinci olmak,

  Ekip çalışmasına uyum sağlayabilmek,

  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek,

  İletişim gücü yüksek, üretken, yenilikçi olmak.

  Başvurular [email protected] üzerinden yapılacak.

  Başvurular 15 Eylül tarihine kadar yapılabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.kamupersoneli.net

  Mersin Büyükşehir ve MESKİ Daimi Personel Alımı Yapacak

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 15 Eylül 2021’e kadar 72 personel alımı yapacak!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 15 Eylül 2021’e kadar 72 personel alımı yapacak!

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında garson, aşı, aşçı yardımcısı ve büro memuru alımı için yeni bir personel alım ilanı yayımladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediyesi Denizkızı Turizm A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, aşağıda belirtilen kadrolara belirtilen sayılardan toplam 72 personel alımı yapacak. (NOT: Bu ilanın son başvuru tarihi geçmiş ise, tüm güncel iş ilanlarını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ)

  Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuruları 2-15 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılacak olup, belirtilen kadrolara başvuru yapmak isteyen adayların, Çankaya Mah. İstiklal Cad. N0:65 51 KAT: 4 AKDENİZ MERSİN adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

  KADRO DAĞILIMI

  30 garson alımı,

  2 büro memuru alımı,

  20 aşçı alımı,

  20 aşçı yardımcısı alımı olmak üzere toplam 72 personel alınacaktır. BU kadrolar için istenilen belgeler, istenilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar, İŞKUR üzerinden yayınlanan resmi ilan içeriğinde belirtilmiştir. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan resmi personel alım ilanını görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

  Yazı kaynağı : kamuisilanlari.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap