Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  meram belediyesi ramazan hediyesi

  1 ziyaretçi

  meram belediyesi ramazan hediyesi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Meram Belediyesi Ramazan hediyesi başvurusu 2023 I TIKLA BAŞVUR

  Meram Belediyesi Ramazan hediyesi başvurusu 2023 I TIKLA BAŞVUR

  Meram Belediyesi 2023 Ramazan ayında çocuklara hediye verecek mi? sorusu cevabını buldu. Meram Belediyesi’nin, geleneksel Ramazan etkinliği bu yıl ‘MEGA ile Ramazan’ adı altında başladı.

  Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da dijital ortamda kendilerine verilen görevleri yerine getiren çocukları, çekilecek kura ile birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

  Çocuklar, ramazan boyunca her gün dijital ortamda yardımlaşma, komşuluk ilişkileri, ibadetler ve manevi değerler gibi konularda kendilerinden istenen eğitici, öğretici ve keyifli görevleri yerine getirecek. Etkinliğe, ilçe genelinde öğrenim gören ilkokul öğrencileri katılım sağlayabilecek.

  “RAMAZAN VE ORUÇ ÇOCUKLARLA ÇOK DAHA GÜZEL, ÇOK DAHA ANLAMLI”

  Mübarek Ramazan ayına bir kez daha kavuşacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Ramazan’ın çocuklarla birlikte çok daha güzel ve çok daha anlamlı olduğuna vurgu yaptı. Bu mübarek günleri çocukların daha çok sevmeleri, daha güzel hatırlamaları adına her Ramazan gerçekleştirdikleri etkinliğe bu yıl da devam edeceklerini kaydeden Başkan Kavuş, “Oruç, namaz, iftar, sahur ve bayram çocuklarla çok daha anlamlı. Ramazan’a en çok çocuklar, çocuklara da en çok Ramazan yakışıyor. Oruç ayı çocuklarımızın şahsiyet eğitiminde ve kişisel gelişiminde önemli bir yer tutuyor. İşte onları bu ayın güzelliklerine alıştırmak için sürprizler hazırladık” diye konuştu.

  “ÇOCUKLARIMIZA SÜRPRİZLERLE DOLU BİR ETKİNLİK HAZIRLADIK”

  Çocukların öncelikle internet adresini ziyaret ederek etkinliğe kaydolmaları gerektiğini belirten Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Çocuklara verilen görevleri her gün düzenli olarak sırası ile yerine getirmeleri ve bu adresi Ramazan boyunca ziyaret ederek, görevleri zaman bitmeden gününde onaylamaları gerekiyor. Ramazan sonunda görevlerini başarıyla tamamlayanlar arasında yapacağımız çekilişle çocuklarımız hediye kazanma fırsatı yakalayacaklar. Tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum. Bu vesile ile çocuklarımızın ve tüm hemşehrilerimin, rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan Ramazan’ını tebrik ediyorum.”

  meram-belediyesi-ramazan-hediyesi-basvurusu-2023-i-tikla-basvur.jpg

  MERAM BELEDİYESİ RAMAZAN HEDİYESİ BAŞVURUSU 2023

  Meram Belediyesi’nin Ramazan hediyesi başvurusu, MEGA ile Ramazan internet sitesi üzerinden yapılacak. 18 Mart Cumartesi günü başlayacak kayıtlar 22 Mart Çarşamba gününe kadar devam edecek.

  MERAM RAMAZAN HEDİYESİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

  MERAM BELEDİYESİNİN ÇOCUKLARA RAMAZAN HEDİYELERİ

  Görevlerini yerine getiren çocukları bekleyen hediyeler şunlar:

  Ramazan ayı boyunca görevlerin tamamını eksiksiz yerine getirenlerden;

  5 kişiye Scooter, 25 kişiye Bilgisayar, en fazla 2 eksikle tamamlayanlardan; 10 kişiye bisiklet, 50 kişiye Tablet, etkinliği en fazla 4 eksikle tamamlamış olanlardan; 200 kişiye Bluetooth Kulaklık, 150 kişiye Akıllı Saat, 200 kişiye Ses Bombası.

  meram-belediyesi-ramazan-hediyesi-basvurusu-2023-i-tikla-basvur-001.jpg

  MERAM BELEDİYESİ RAMAZAN HEDİYESİ 2023 ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

  Meram Belediyesi’nin çocuklara Ramazan hediyesi, Ramazan ayının sonunda yapılacak çekilişle isimleri belirlenecek çocuklara verilecek.

  Haber Dairesi (Konya Haber)

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Konya'da Ramazan heyecanı! Meram’da çocuklar hediyeler ile sevindirilecek! TIKLA KAYDOL

  Konya'da Ramazan heyecanı! Meram’da çocuklar hediyeler ile sevindirilecek! TIKLA KAYDOL

  Konya'nın Meram ilçesinde çocuklar, ilçe belediyesin geleneksel etkinliği ile Ramazan'ı bu yıl da çok daha coşkulu, sevinçli ve özüne yakışır bir şekilde yaşayacak. Dijital ortamda gerçekleşecek "MEGA ile Ramazan" etkinliğine katılan çocuklar yine birbirinden güzel Ramazan hediyeleri kazanacak.

  Meram Belediyesinin, geleneksel Ramazan etkinliği bu yıl "MEGA ile Ramazan" adı altında start aldı. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da dijital ortamda kendilerine verilen görevleri yerine getiren çocukları, çekilecek kura ile birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Etkinliğe katılacak çocukların www.megaileramazan.com adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. 18 Mart Cumartesi günü başlayacak kayıtlar 22 Mart Çarşamba gününe kadar devam edecek. Çocuklar, ramazan boyunca her gün dijital ortamda yardımlaşma, komşuluk ilişkileri, ibadetler ve manevi değerler gibi konularda kendilerinden istenen eğitici, öğretici ve keyifli görevleri yerine getirecek. Etkinliğe, ilçe genelinde öğrenim gören ilkokul öğrencileri katılım sağlayabilecek.

  aw850004-01.jpg

  "RAMAZAN VE ORUÇ ÇOCUKLARLA ÇOK DAHA GÜZEL, ÇOK DAHA ANLAMLI"

  Mübarek Ramazan ayına bir kez daha kavuşacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Ramazan'ın çocuklarla birlikte çok daha güzel ve çok daha anlamlı olduğuna vurgu yaptı. Bu mübarek günleri çocukların daha çok sevmeleri, daha güzel hatırlamaları adına her Ramazan gerçekleştirdikleri etkinliğe bu yıl da devam edeceklerini kaydeden Başkan Kavuş, "Oruç, namaz, iftar, sahur ve bayram çocuklarla çok daha anlamlı. Ramazan'a en çok çocuklar, çocuklara da en çok Ramazan yakışıyor. Oruç ayı çocuklarımızın şahsiyet eğitiminde ve kişisel gelişiminde önemli bir yer tutuyor. İşte onları bu ayın güzelliklerine alıştırmak için sürprizler hazırladık" diye konuştu.

  "ÇOCUKLARIMIZA SÜRPRİZLERLE DOLU BİR ETKİNLİK HAZIRLADIK"

  Çocukların öncelikle www.megaileramazan.com adresini ziyaret ederek etkinliğe kaydolmaları gerektiğini belirten Başkan Kavuş, "Çocuklara verilen görevleri her gün düzenli olarak sırası ile yerine getirmeleri ve bu adresi Ramazan boyunca ziyaret ederek, görevleri zaman bitmeden gününde onaylamaları gerekiyor. Ramazan sonunda görevlerini başarıyla tamamlayanlar arasında yapacağımız çekilişle çocuklarımız hediye kazanma fırsatı yakalayacaklar. Tüm çocuklarımıza başarılar diliyorum. Bu vesile ile çocuklarımızın ve tüm hemşehrilerimin, rahmet, bereket, mağfiret iklimi olan Ramazan'ını tebrik ediyorum" dedi.

  Ramazan ayı boyunca görevlerin tamamını eksiksiz yerine getirenlerden; 5 kişiye scooter, 25 kişiye bilgisayar. En fazla 2 eksikle tamamlayanlardan; 10 kişiye bisiklet, 50 kişiye tablet. Etkinliği en fazla 4 eksikle tamamlamış olanlardan, 200 kişiye Bluetooth kulaklık, 150 kişiye akıllı saat, 200 kişiye ses bombası. Ramazan ayının sonunda yapılacak çekilişle verilecek.

  MEGA İLE RAMAZAN ETKİNLİĞİ BAŞVURU VE KAYIT LİNKİ! İÇİN TIKLA KAYDOL

  İŞTE MERAM BELEDİYESİNİN GÖREVİ TAMAMLAYAN ÇOCUKLARA RAMAZAN HEDİYELERİ

  Ramazan ayı boyunca görevlerin tamamını eksiksiz yerine getirenlerden;

  • 5 kişiye Scooter,

  • 25 kişiye Bilgisayar,

  En fazla 2 eksikle tamamlayanlardan;

  • 10 kişiye Bisiklet,

  • 50 kişiye Tablet,

  Etkinliği en fazla 4 eksikle tamamlamış olanlardan;

  • 200 kişiye Bluetooth Kulaklık,

  • 150 kişiye Akıllı Saat,

  • 200 kişiye Ses Bombası,

  Ramazan ayının sonunda yapılacak çekilişle verilecek.

  Yazı kaynağı : www.memleket.com.tr

  Meram Belediyesi Ramazan Hediyesi Kayıt Formu 2023

  Meram Belediyesi Ramazan Hediyesi Kayıt Formu 2023

  Yorum Ekle Son Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2023

  Konya Meram Belediyesi Ramazan hediyesi başvuru nasıl yapılır? MEGA ile Ramazan Bereketi nedir, başvuru nasıl yapılır, hediyeler ve görevler 2023, megaileramazan com kayıt ol detayları egeetkinlik.com da bulabilirsiniz.

  Konya Meram Belediyesi geleneksel Ramazan etkinliği bu yıl da coşkulu, sevinçli ve özüne yakışır bir şekilde gerçekleşecek.

  Meramlı çocuklar dijital ortamda gerçekleşecek etkinliğe katılarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak. MEGA ile Ramazan adı altında startı verilen Ramazan etkinliğe başvuru 18 – 22 Mart 2023 tarihleri arasında yapılacak. Çocuklar verilen görevleri yerine getirerek Ramazan sonunda çekilişe katılacak ve birbirinden güzel hediyelerin sahibi olacak.

  Meram Belediyesi Ramazan Hediyesi Katılım Şartları

  İlkokul öğrencilerine dijital ortamda komşuluk ilişkileri, yardımlaşma, ibadetler ve manevi değerler gibi konularda görevler verilecek. Meram Belediyesi tarafından verilecek Ramazan Hediyesinden almak isteyen çocuklar görevleri yerine getirmesi gerekiyor. Ramazan başlangıcından son gününe kadar görevler yapılmalıdır. Ramazan hediyesi etkinliğine başvuru yapacak kişilerin Meram ilçesine bağlı ilkokullarda okuması gerekiyor.

  Görevleri yerine getirenlere verilecek hediyeler;

  Ramazan ayı boyunca görevlerin tamamını eksiksiz yerine getirenlerden;

  •         5 kişiye Scooter,

  •         25 kişiye Bilgisayar,

  En fazla 2 eksikle tamamlayanlardan;

  •         10 kişiye Bisiklet,

  •         50 kişiye Tablet,

  Etkinliği en fazla 4 eksikle tamamlamış olanlardan;

  •         200 kişiye Bluetooth Kulaklık,

  •         150 kişiye Akıllı Saat,

  •         200 kişiye Ses Bombası,

  Meram Belediyesi Ramazan Hediyesi Başvuru Kayıt Formu

  Konya Meram Belediyesi tarafından başlatılan Ramazan etkinliğine katılarak hediyeler kazanmak isteyen öğrenci velileri kayıt yaptıracak. Kayıt başvurusu https://megaileramazan.com/ adresine tıklayarak yapabilirsiniz.

  Başvurulardan haberdar olmak için Whatsapp, Telegram ve Sosyal Medya Hesaplarımıza katılın.

  Etiketler: MEGA ile Ramazan, megaileramazan.com, Meram Belediyesi

  Yazı kaynağı : egeetkinlik.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap