Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  menajerimi ara oyuncuları

  1 ziyaretçi

  menajerimi ara oyuncuları bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Menajerimi Ara oyuncuları arasında kimler var? Menajerimi Ara oyuncu kadrosu ve konusu

  MENAJERİMİ ARA

  MENAJERİMİ ARA

  2020

  Dicle sinemacı olma hayaliyle İstanbul’a geldiğinde kendini bir menajerlik ajansında bulur. Burada sadece starlara, ego savaşlarına, hırslara, şöhrete, paraya, umutlara ve hayal kırıklıklarına yer vardır. Dicle spot ışıklarının altındaki bu inanılmaz parlaklıktaki dünyada yolunu kaybetmeden var olmak için savaşırken… Kopuk aile bağları da yeniden kanamaya başlar. Daha o doğmadan önce kendilerini terk eden babası, artık sektörün en büyük köpekbalıklarından biridir ve aynı ajansta çalışmaktadır. Ve sinemanın büyülü ışıkları Dicle’nin ilk aşkını da aydınlatmaya başlar.

  Sinema sadece koltuğumuzda seyrettiklerimizden ibaret değildir. Film başlamadan önce olanları, oyuncuların, yönetmenlerin, senaristlerin, set işçilerinin ve yapımcılarının büyülü dünyasını merak edenler; Menajerimi Ara!

  Yazı kaynağı : www.ayyapim.com

  Menajerimi Ara

  Menajerimi Ara dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Menajerimi Ara oyuncu kadrosu

  Menajerimi Ara dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Menajerimi Ara oyuncu kadrosu

  Menajerimi Ara dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Menajerimi Ara oyuncu kadrosu

  STAR TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara oyuncu kadrosu merak ediliyor. Menajerimi Ara dizisinin konusu şöyle: Dört menajer her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Sanatı ve işi ustaca birleştiriyorlar, ancak özel ve profesyonel yaşamları bazen çatışmaya giriyor. Menajerimi Ara dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Menajerimi Ara oyuncuları kimdir? İşte Menajerimi Ara hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

  Menajerimi Ara, Ay Yapım imzalı, yönetmeliğini Deniz Çelebi Dikilitaş'ın yaptığı, senaryosu Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş tarafından kaleme alınan Türk yapımı drama ve komedi türündeki televizyon dizisidir. Peki ama Menajerimi Ara dizisinin oyuncuları kim?

  Menajerimi Ara  Oyuncu Kadrosu

  Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Menajerimi Ara oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

  Menajerimi Ara Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

  Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Serhat Teoman (Serkan), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış), Semi Sırtıkkızıl (Emrah), Gamze Karaduman (Gülin), Nazlı Senem Ünal (Jülide), Bedir Bedir (Bekir), Pınar Ünsal (Leyla), Aslı Mavitan (Mayda), Yaprak Medine (Beren), Buse Sinem İren (Meral), Duygu Şen (Ece), İdeal Beran Kotan (Aydın) gibi isimler yer alıyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

  Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

  Menajerimi Ara oyuncuları kimler? Menajerimi Ara dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

  Dünya genelinde "Call My Agent" adıyla yayınlanan dizinin Türkiye uyarlaması olan Menajerimi Ara'nın ilk bölümü geçtiğimiz gün ekranlara geldi. Oyuncu kadrosunda Barış Falay, Ayşenil Şamlıoğlu, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Fatih Artman gibi isimlerin rol aldığı Menajerimi Ara dizisinin konusu da ilgi çekiyor. Peki Menajerimi Ara oyuncuları kimler, konusu nedir?

  Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan Menajerimi Ara dizisinin ilk bölümü Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Birçok ülkede milyonlarca takipçisi bulunan Call My Agent’ın ilk uyarlaması olan Menajerimi Ara’da dikkat çeken oyuncular yer alıyor. Özellikle Barış Falay, Ayşenil Şamlıoğlu, Canan Ergüder, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Fatih Artman gibi oyuncuların dizide yer alması nedeniyle ilgi çekiyor. İşte Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosundaki isimler ve dizinin konusu…

  MENAJERİMİ ARA OYUNCULARI

  Oyuncu – Karakter

  Barış Falay (Kıraç)

  Canan Ergüder (Feris)

  Fatih Artman (Çınar)

  Ayşenil Şamlıoğlu (Peride)

  Ahsen Eroğlu (Dicle)

  Deniz Can Aktaş (Barış)

  Semi Sırtıkkızıl (Emrah)

  Gamze Karaduman (Gülin)

  Nazlı Senem Ünal (Jülide)

  Bedir Bedir (Bekir)

  Pınar Ünsal (Leyla)

  Aslı Mavitan (Mayda)

  Yaprak Medine (Beren)

  Buse Sinem İren (Meral)

  Duygu Şen (Ece)

  İdeal Beran Kotan (Aydın)

  HER HAFTA FARKLI BİR OYUNCU KONUK OLACAK

  Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi önemli isimlerin başrolünde yer aldığı ‘Menajerimi Ara’ dizisi, her bölüm konuk olacak ünlü isimlerle izleyenleri bambaşka bir dünyaya götürecek. Ünlü isimler, kendi kimlikleriyle diziye konuk olacak. Diziye konuk olacak ünlüler arasında Tuba Büyüküstün, Çağatay Ulusoy, Ercan Kesal, Alican Yücesoy, Derya Baykal, Melisa Şenolsun, Edis ve Nebahat Çehre ile Nükhet Duru yer alıyor.

  MENAJERİMİ ARA KONUSU NEDİR?

  Yayınlanan yeni tanıtımda İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor.

  Ali Bilgin’in yönetmenliğinde bir süre önce çekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

  1. BÖLÜM ÖZETİ

  Hayallerinin peşinde Antalya'dan İstanbul'a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpekbalıklarıyla dolu olduğunu kavrar. Bütün umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans'ın beş ortağından biri olan Kıraç, varlığını herkesten sakladığı kızı Dicle'yi karşısında gördüğünde şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle'nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris'in ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak?

  Bu sırada Ego Ajans yeni maceralarla çalkalanmaktadır. Çınar'ın oyuncusu Tuba Büyüküstün, yurtdışından çok önemli bir yönetmenden film teklifi almıştır ve daha şimdiden bütün sektör bunu konuşmaya başlamıştır bile… Ama ne yazık ki Çınar'ın hiç hesaba katmadığı bir sorun çıkar ortaya… Çınar bu sorunu çözmeye çalışırken Feris de yeni asistanını tanımaya ve ona güvenip güvenemeyeceğini tartmaya çalışır. Bu esnada Dicle, bilmeden Feris'in yeni starı Barış'la tanışır ve beklenmedik bir maceraya atılmak zorunda kalır, acaba buna Feris ne diyecek?

  2. BÖLÜM ÖZETİ

  Star'da yakında seyircisi ile buluşacak olan ‘Menajerimi Ara'nın ikinci tanıtımı yayınlandı. Çok yakında Star TV ekranında yayınlanacak dizinin yeni tanıtımında seyirci menajerlerin dünyasına adım atan Dicle'nin (Ahsen Eroğlu) hikayesine tanık oluyor.

  Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi güçlü oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle heyecanla beklenen ‘Menajerimi Ara' dizisinin geri sayımı devam ediyor.

  Yayınlanan yeni tanıtımda İstanbul'a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle'nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları veriliyor.

  Ali Bilgin'in yönetmenliğinde bir süre önce çekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara' dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.

  Çok yakında Star TV ekranında seyirciyle buluşacak dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap