Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  memur maaşları kurban bayram öncesi yatar mı 2022

  1 ziyaretçi

  memur maaşları kurban bayram öncesi yatar mı 2022 bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MEMUR MAAŞLARI KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE YATACAK MI 2022? TEMMUZ MEMUR MAAŞI BAYRAM ÖNCESİ VERİLECEK Mİ? - Son Haberler - Milliyet

  MEMUR MAAŞLARI KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE YATACAK MI 2022? TEMMUZ MEMUR MAAŞI BAYRAM ÖNCESİ VERİLECEK Mİ? - Son Haberler - Milliyet

  Bu sene Kurban Bayramı'nın ilk günü 9 Temmuz 2022 tarihinde idrak edilecek. Memur maaşları ise her ayın 15'nde yatırılıyor. Bayram az bir zaman kala temmuz ayında memur maaşlarının bayramdan önce verilip verilmeyeceği ise merak konusu. Peki 2022 temmuz memur maaşları bayram öncesi yatar mı?

  MEMUR MAAŞLARI BAYRAM ÖNCESİ YATAR MI?

  Memurlar temmuz maaşlarını zamlı alacaklar. Memur maaşı zammı enflasyon rakamlarına gçre belirleniyor. Haziran ayı enflasyon rakamları ise 4 Temmuz tarihinde belli olacak. Memur maşları ise her ayın 15'nde veriliyor.

  Kurban Bayramı ise 9-12 Temmuz olmasından dolayı maaşların erken yatıp yatmayacağı gündeme geldi. Ancak henüz memur maaşlarının bayramdan önce yatacağı ile ilgili açıklama gelmedi. Önümüzdeki günlerde açıklama gelirse haberde yer alacak.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Memur maaşları bayramdan önce yatar mı? memur maaşları ne zaman yatar 2022

  Memur maaşları bayramdan önce yatar mı? memur maaşları ne zaman yatar 2022

  Temmuz’da zamlı maaşlarını almak için bekleyen memurlar Kurban Bayramı günü yaklaştıkça memur maaşlarıyla ilgili haberleri daha yoğun bir şekilde araştırıyor. Zamlı maaşlarını almaya hazırlanan memurlar, maaşların Kurban Bayramı öncesinde yatıp yatmayacağını araştırıyor.  

  Memur maaşları bayramdan önce yatar mı, ne zaman yatacak?

  Memur maaşları normal şartlarda ayın 15'inde hesaplara yatar. Ramazan Bayramı’nda memur maaşları erken yatırılmıştı. Kurban Bayramı’nda da maaşların erken yatırılması bekleniyor.

  4 Temmuz Pazartesi günü haziran ayına ilişkin enflasyon oranı açıklanacak. 2022'nin ilk altı aylık enflasyon verisi belli olacak. 

  Kurban Bayramı'ndan önce yatırılıp yatırılmayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Zam, Erken �deme Ve �kramiye Geliyor

  Memur maaşları erken mi yatacak? Maaşlar bayramdan önce yatacak mı 2022?

  Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı? 2022 Kurban Bayramı'ndan önce memur maaşları yatar mı?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap