Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  memur emeklileri ağustos maaşını ne zaman alacak

  1 ziyaretçi

  memur emeklileri ağustos maaşını ne zaman alacak bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Bayram ikramiyeleri ne zaman, ayın kaçında yatacak? SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emekli maaşı ve bayram ikramiyesi ödeme tarihleri açıklandı

  Emekli Maaşları Ne Zaman Yatacak

  Emekliye temmuzda çifte müjde! Önce zamlı maaşlar, ardından 1100 TL ikramiye

  Emekliye temmuzda çifte müjde! Önce zamlı maaşlar, ardından 1100 TL ikramiye

  BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Pay Piyasası, Borçlanma Araçları Piyasası, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası verileri BIST kaynaklı en az 15 dakika gecikmeli verilerdir.

  SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:

  "Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

  Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

  Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

  Yazı kaynağı : finans.mynet.com

  SGK bayram ikramiyesi ne zaman verilecek? Bayram ikramiyesi ne kadar oldu? Emekli bayram ikramiyesi ne zaman verilecek?

  Bayram ikramiyelerinin ne zaman ödeneceği belli oldu.... Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman yatacak?

  Bayram ikramiyelerinin ne zaman ödeneceği belli oldu.... Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman yatacak?

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, yaklaşık 12 milyon emeklinin Kurban Bayramı ikramiyelerinin 13-16 Temmuz tarihleri arasında ödeneceğini söyledi.

  Kurban Bayramı ikramiyesi ne zaman ödenecek?

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin: Bayram ikramiyeleri SSK emeklilerimize 13-14 Temmuz’da, Emekli Sandığı kapsamında olanlara 15 Temmuz’da, Bağ-Kur emeklilerimize de 16 Temmuz’da ödenecek.

  Emekli maaşları ne zaman yatacak?

  Bilgin, emekli ve hak sahiplerinin Kurban Bayramı ikramiyeleri ile birlikte zamlı olarak emekli aylıklarının SSK emeklileri için 13-14 Temmuz tarihleri arasında, Bağ-Kur emeklileri için de 16 Temmuz’da hesaplara yatırılacağını açıkladı.

  Bilgin, Emekli Sandığı kapsamında olan vatandaşların ise temmuz ayı farkının, Ağustos aylıklarının ve Kurban Bayramı ikramiyelerinin 15 Temmuz’da birlikte ödeneceği bilgisini verdi.

  Bakan Bilgin, “Ülke ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunan, üreten ve alın teri döken her bir emeklinin bayram ikramiyesinin hayırlı olmasını diliyorum. Emeklilerimizin ve ailelerinin bayramlarını şimdiden tebrik ediyorum” dedi.

  Yazı kaynağı : www.trthaber.com

  Emekli Maaşları Ne Zaman Ödenecek

  Temmuz'da çifte bayram! Memur ve emekli zamlı maaşlar ne zaman yatacak?

  Temmuz'da çifte bayram! Memur ve emekli zamlı maaşlar ne zaman yatacak?

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), haziran ayına ait enflasyon oranını açıkladı. Enflasyon rakamlarının akabinde gözler emekli ve memur maaşlarına yansıyacak olan zamlara çevrildi.

  Memur ve emekli maaşları hangi tarihte yatıyor? Sorusu gündemde merak edilen konular arasında yer aldı. Enflasyon farkının da üzerine konulacağı maaş ödemeleri emekli ve memurlar tarafından ilgiyle takip ediliyor.

  2021 Temmuz zammı sonrasında yeni emekli maaşları belli oldu. Buna göre, emekliler yüzde 8.45 oranında zam almış oldu.

  Peki memur ve emekli temmuz ayı maaşları ne zaman yatacak? Maaşlar bayramdan önce yatar mı? İşte detaylar...

  SGK ve Bağ Kur emeklisiyle memur ve memur emeklisinin zamlı maaşları temmuz ayında yatacak. Yani temmuz ayında alınan maaşlar zamlı olacak

  TÜİK'in açıkladığı Haziran ayı enflasyon verileri ile birlikte memur maaşlarına ve emekli aylıklarına yapılacak zam oranı da belli oldu. Buna göre memur maaşlarına ve SGK ve Bağ Kur emekli aylıklarına yüzde 8.45 oranında zam yapılacak.

  Emekli maaşı ödemeleri her ayın 17'sinde başlıyor. Bu ay maaşlarını zamlı alacak emekliler, ödemelerin ne zaman yapılacağını araştırıyor. Kurban Bayramı bu sene 20 Temmuz - 23 Ağustos 2021 tarihlerinde idrak edilecek. Zamlı emekli maaşlarının bayramdan önce hesaplara yatırılması bekleniyor.

  Kanuna göre memurların maaş alacağı gün her ayın 15'i olarak belirlenmiştir. Bu düzen, 657 sayılı kanuna tabii olarak görev yapan hekimler, öğretmenler, belediye ya da diğer memurlar için de aynıdır.

  Ayın 15'inin hafta sonuna gelmesi durumunda ise maaşlar Cuma günleri hesaba yatırılmaktadır. Memur maaşları ayın 14'ünü 15'ine bağlayan gece saat 12'yi geçtikten sonra hesaplara yatırılmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.ensonhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap