Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  memleket partisi kayseri il başkanlığı

  1 ziyaretçi

  memleket partisi kayseri il başkanlığı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Deniz Coşkun oldu

  Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Deniz Coşkun oldu

  KAYSERİ (1HA) – Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Deniz Coşkun, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den il ve ilçelerde örgüt kurma yetki belgesini aldı.

  Memleket Partisi Kayseri’nin il ve ilçelerinde örgüt kurabilecek. Memleket Partisi Kayseri İl Başkanı Deniz Coşkun, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den il ve ilçelerde örgüt kurma yetki belgesini aldı.

  Deniz Coşkun konu ile ilgili, “Memleket Partimizin il ve ilçe örgütlerini kurma görevi tevdii edildi. Bu yönde hazırlıklarımıza başladık. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’nin tavsiyelerini de aldık. En kısa sürede il genelinde örgütlenme çalışmalarımızı tamamlamış olacağız” ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : kayserim.net

  Memleket Partisi'nin Kayseri il Başkanı kim oldu?

  Memleket Partisi’nde neler oluyor… “Partiden ayrılsam da İnce’nin yanındayım”

  Memleket Partisi’nde neler oluyor… “Partiden ayrılsam da İnce’nin yanındayım”

  Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, partisinin il başkanlığı görevini bıraktığını açıkladı. 

  Memleket Partisi yöneticisi Serhat Can Eş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Arkadaşlar bugün genel merkeze gittim, güvenlik içeri almadı. İl başkanı olmamın bir anlamı olmadığını anladım. Tabi ki Genel Başkan benim için önemlidir. Uzatmanın da anlamı yok. Memleket Partisi inşallah iktidar olur. İstifa ediyorum ama gönlüm her şey Muharrem İnce” ifadelerini kullandı.

  İşte o mesaj: 

  “AYRILSAM DA MUHARREM İNCE’NİN YANINDAYIM”

  Odatv’nin ulaştığı Memleket Partisi Erzurum İl Başkanı Serhat Can Eş, henüz partisinden istifs etmediğini sadece görevi bıraktığını belirtti. Serhat Can Eş, “Bunlar parti içinde aile içinde olacak şeyler. Memleket Partisi büyüyecek. Ben partiden ayrılsam da yine Muharrem İnce’nin yanındayım” diye konuştu. 

  KAYSERİ’DEN İSTİFA İMZALARI

   Ayrıca, Memleket Partisi Kayseri İl Başkanlığı’ndan da istifa açıklamaları geldi.

  Memleket Partisi, kuruluşunun 1. yıl dönümü olan 17 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna çıkmıştı. Memleket Partisi’nin önceki günkü Anıtkabir ziyaretinin ardından Kayseri İl Başkanlığı’ndan istifa açıklaması yapıldı. Açıklamada şöyle denildi: 

  “Memleket Partisi Parti Meclisi Üyesi Şeref Albeniz’in Anıtkabir ziyareti esnasında İl Başkanımız Sayın Kubilay Söyler’e yapmış olduğu saygısızlığı İl, İlçe yönetimleri ve Başkanlıkları olarak şahsımıza yapılmış bir saygısızlık olduğunu kabul edip istifamızı sunarız.”

  İşte o istifa metni: 

  Caner Taşpınar

  Odatv.com

  Yazı kaynağı : www.odatv4.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap