Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  melis babadağ barbaroslar ayrıldı mı

  1 ziyaretçi

  melis babadağ barbaroslar ayrıldı mı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Barbaroslar dizisinde Melis Babadağ ve Gülcan Arslan'a ayrılık yolu açıldı!

  Barbaroslar dizisinde Melis Babadağ ve Gülcan Arslan'a ayrılık yolu açıldı!

  TelevizyonGazetesi.com / Detay – Barbaroslar dizisinde değişim rüzgarı devam ediyor. Hikayenin değişmeye başladığı diziye Meryem isimli yeni bir karakter katılacak. Hızır ile Meryem aşkına doğru gidecek olan hikayede bu yeni kadın karakterini kimin canlandıracağı henüz ortaya çıkmadı.

  TRT1’in perşembe akşamları birincilik beklediği dizi ne yazık ki, artık ikincilik için mücadele eden bir duruma geldi. Bu kadar büyük bütçe ile ortaya çıkan dizinin birincilikler alamaması önemli bir sorun oldu… Dizinin yönetmeni, görüntü yönetmeni ve senaristleri değiştirildi. Şimdi de kadroda bazı düzenlemeler yapılıyor.

  Dizide Zeynep karakterini canlandıran isim Melis Babadağ… Despina rolünde ise Gülcan Arslan’ı izliyoruz… Yeni senaristlerin bu iki karakterin hikayeden çıkartılması yönünde bir kararı olduğu ortaya çıktı.

  Melis Babadağ ve Gülcan Arslan’ın diziden ayrılması bekleniyor. Serdar Özönalan ve Hasan Erimez senaryoyu yeniden ayağa kaldırmak için Meryem karakterine odaklandı. Bu yeni karakter üzerinden Hızır’ın aşk hayatına yönelik adımlar atılacak.

  Despina ve Zeynep karakterleri hikayeden ayrılırken, yakında Meryem hikayenin ana öğelerinden birisi haline gelecek. Bu değişiklik ile dizide romantizm havası estirilmesi ve aşk temasının hikayede etkili olmasına çalışılacak.

  Özel içerikler youtube kanalımızda

  Abone olun

  Yazı kaynağı : televizyongazetesi.com

  Verdiği 1 haftalık aranın ardından Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda duygulandıran veda! 2'si de gidecek - MEDYA Haberleri

  Verdiği 1 haftalık aranın ardından Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda duygulandıran veda! 2'si de gidecek - MEDYA Haberleri

  Son günlerde yaptığı farklılıklarla gündemden düşmeyen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde hem yönetmenin hem de senaristinin değiştirilmesinin hemen arkasından şaşırtıcı bir karar daha alındı. Arzu ettikleri başarı ölçütünü yakalayabilmek için harekete geçen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yapımının senaryosunda da birtakım yeniliklere gidilecek.

  TRT1 ekranlarında seyircilerin beğenisine sunduğu hikayesinin daha fazla ilgi görmesini isteyen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda gerek olayların gidişatı değişecek gerekse yeni isimlerle beraber kadro giderek zenginleşecek. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra söz konusu projenin ekran yolculuğunda yürümeye başladığı ilk günden bu yana kadroda bulunan Melis Babadağ ile Gülcan Aslan'ın serüveninin sona ereceğinin bilgisine ulaşıldı. Hikayede meydana gelecek değişiklik sebebiyle Zeynep karakteriyle kameralar karşısına geçen Melis Babadağ ve Despina karakteriyle izleyici kitlesini ağırlayan Gülcan Aslan'ın ayrılacak olması hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

  Kurtlar Vadisi'nin ardından ekranlardan epeyce süre uzak kalmıştı! Teşkilat'la yılların özlemi dinecek

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Barbaroslar dizisi için yeni karar alındı! Her şey değişecek

  Barbaroslar dizisi için yeni karar alındı! Her şey değişecek

  Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe'nin başrolleri üstlendiği Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı son günlerde büyük değişikliklerle gündeme geliyor. Reyting rekabetinde istenen yere sahip olamayan diziyi canlandırmak için peş peşe kararlar alınıyor. Es Film imzalı dizide geçtiğimiz günlerde iki büyük değişim yaşanmıştı. Dizinin senarist ve yönetmenleri değişmişti. 

  Dizinin hikayesinin daha ilgi çekici hale gelmesi için iki kadın oyuncunun diziden ayrılması kararı alındı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Melis Babadağ ve Gülcan Arslan diziye veda edecek. Kadroya katılacak yeni oyuncular da yakın zamanda belli olacak.

  Hikayenin değişmesiyle birlikte yetimhane sahneleri de artık dizide yer almayacak. Ulaş Tuna Astepe'nin canlandırdığı Hızır Reis'e Meryem isimli bir partner geleceği öğrenildi. Aslen İtalyan bir ailenin kızı olan Meryem'i oynayacak isim için görüşmeler devam ediyor.

  Küçükken ailesi öldürülen Maria, sağ kalan abisiyle birlikte esir tüccarların eline düşer. O günden sonra da abisini bir daha bulamaz. Daha sonra kendi rızası ile müslüman olarak "Meryem" ismini alır. Meryem, Hızır'la tanışmasının ardından zorlu bir gönül yolculuğunun içine düşer.

  Yazı kaynağı : www.trhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap