Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mehmet tevfik göksu aslen nereli

  1 ziyaretçi

  mehmet tevfik göksu aslen nereli bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mehmet Tevfik Göksu Kimdir? - Mehmet Tevfik Göksu Hayatı ve Biyografisi

  Mehmet Tevfik Göksu Kimdir ?

  Mehmet Tevfik Göksu, 1966 yılında Adıyaman-Gölbaşı'nda doğdu. Yıldız Teknik Universitesi Harita Mühendisliği Bölümü'nde 1990 yılında mezun oldu. 1991-1994 yılları arasında İstanbul Universitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı.

  2009 Mahalli İdareler Seçimlerinde Esenler Belediye Başkanı seçildi. 30 Mart 2014'te Mahalli İdareler Seçiminde yeniden Esenler Belediye Başkan Adayı gösterilen Göksu, ikinci kez seçildi. İngilizce ve Arapça bilen Göksu, evli ve 4 çocuk babasıdır.

  Mehmet Tevfik Göksu, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti İstanbul Esenler Belediye Başkan Adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Tevfik Göksu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli? Tevfik Göksu'nun Eğitim Durumu Nedir?

  Mehmet Tevfik Göksu kimdir? Mehmet Tevfik Göksu nereli? Mehmet Tevfik Göksu hayatı - Yeni Akit

  Mehmet Tevfik Göksu kimdir? Mehmet Tevfik Göksu nereli? Mehmet Tevfik Göksu hayatı - Yeni Akit

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0158 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Mehmet Tevfik Göksu kimdir? Tevfik Göksu nereli?

  Mehmet Tevfik Göksu kimdir? Tevfik Göksu nereli?

  Mehmet Tevfik Göksu kimdir? Tevfik Göksu nereli?

  Mehmet Tevfik Göksu, 1966 yılında doğdu. 2009 yılından bu yana AK Parti'den Esenler Belediye Başkanlığı görevini yürüten Tevfik Göksu, son seçimde yüzde 65,7 oranında oy aldı. Peki Tevfik Göksu kimdir, nereli?

  Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, vatandaşların merak konusu oldu. İşte Mehmet Tevfik Göksu’nun hayatı ve kimdir sorusunun yanıtı…

  MEHMET TEVFİK GÖKSU KİMDİR?

  Mehmet Tevfik Göksu, 1966 Gölbaşı Adıyaman’da dünyaya geldi. ilköğrenimini Gölbaşı’nda, ortaöğrenimini 1980-1985 yılları arasında İstanbul Gaziosmanpaşa İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden 1990 yılında mezun oldu. 1991-1994 yılları arasında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

  Akademik çalışmalarını sosyoloji alanında yoğunlaştıran Mehmet Tevfik Göksu, Sakarya Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde başladığı doktora çalışmalarını Siyaset Sosyolojisi üzerine devam ettirdi.Göksu, Refah ve Fazilet Partilerinde İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Siyasi çalışmalarının yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarıyla yakın temasını sürekli devam ettiren Göksu, Milli Gençlik Vakfı İstanbul İl Kuruculuğu ve Marmara Bölge Başkanlığı yaptı.

  Farklı sivil toplum kuruluşlarıyla irtibatını sürdüren Göksu’nun Araştırmacılar Derneği, Teknik Elemanlar Derneği, ASKON ve Adıyamanlılar Vakfı üyelikleri halen devam etmektedir.2009 Mahalli İdareler Seçimleri’nde partisi tarafından Esenler Belediye Başkan Adayı gösterildi ve seçimi yüzde 48 gibi yüksek bir oy oranı ile kazandı.

  30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimleri için partisi AK Parti’den yeniden Esenler Belediye Başkan Adayı gösterilen Göksu, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimi’nde de oylarını yaklaşık yüzde 32 arttırarak; seçmenin yüzde 62.7’sinin oyunu aldı. Göksu, aynı zamanda bir önceki seçime göre oylarını da en çok artıran İlçe Belediye Başkanı oldu.

  31 Mart 2019 Mahali İdareler Seçimleri’nde yine partisi tarafından Esenler Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Tevfik Göksu, seçimi yüzde 65,4 oy oranı ile kazandı. Esenler Belediye Başkanlığı yanı sıra İBB Meclisi’nde AK Parti Grup Başkan Vekili olarak da görev alıyor.

  İngilizce ve Arapça bilen Mehmet Tevfik Göksu evli ve dört çocuk babasıdır.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap