Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mehmet ali erbil murat avcı kavgası

  1 ziyaretçi

  mehmet ali erbil murat avcı kavgası bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mehmet Ali Erbil'in Murat Avcı isimli TikTok kullanıcısıyla olan kavgası ifşa oldu

  Mehmet Ali Erbil'in Murat Avcı isimli TikTok kullanıcısıyla olan kavgası ifşa oldu

  Mehmet Ali Erbil küfür yağdırdı

  Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, popüler sosyal medya platformu TikTok’ta canlı yayın açtı. Yayınına, internet fenomeni Murat Avcı’yı alan Erbil, bir süre sohbet etti. Daha sonra ikili canlı yayında tartışmaya başladı. Erbil, Murat Avcıya küfür ederken el hareketi yaptı. Murat Avcı ise, “Küfür etme. Ana bacı küfür etme. Seni gelir Yeniköy’den alırım” dedi. 

  Tartışma sonrası canlı yayından Avcı’yı çıkaran Erbil, “Beni Yeniköy’den alacakmış. Beni Yeniköy’den alacak adam anasının karnından doğdu mu? Murat Avcı. Bu ismi yazdım ben” diye konuştu.

  Olaydan sonra canlı yayın açan Avcı şöyle konuştu:

  “Sana küfür etmemiş bir adama ana bacı küfür ediyorsun ya, padişah olsan Sarıyer’de gezdirmem seni. Adamın arkasından çıkıp “Cee” yapsam kalpten gidecek, kalkmış burada ana bacı bize küfür ediyor. Terbiyesiz, ahlaksız”

  Daha sonra Murat Avcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Sırf engelli kardeşimize destek verdiğim için onu savunduğum için benim canlı yayınıma katılıp ana bacı küfür eden Mehmet Ali ettiğin küfürlerin hesabını vereceksin!" ifadelerini kullandı.

  Mehmet Ali Erbil, olayla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

  Odatv.com

  Yazı kaynağı : www.odatv4.com

  Mehmet Ali Erbil'in TikTok'ta küfür edip el hareketi çektiği görüntüler ortaya çıktı!

  Mehmet Ali Erbil'in TikTok'ta küfür edip el hareketi çektiği görüntüler ortaya çıktı!

  Mehmet Ali Erbil TikTok canlı yayınında Murat Avcı’ya küfür yağdırdı

  Geçtiğimiz günlerde katıldığı programda komedyen Hasan Can Kaya’ya yönelik yaptığı eleştirilerle gündem olan Mehmet Ali Erbil, bu kez de TikTok’ta Murat Avcı isimli kişi ile kavgasıyla gündeme geldi. Hasan Can Kaya’yı eleştirdiği için tepki gören ve sosyal medyanın gündemine oturan Erbil’in TikTok’ta kavga ederken küfürler savurduğu anlar çok konuşuldu. Erbil, kavga esnasında Avcı’ya küfür ediyor ve el hareketi çekiyor. Avcı ise Erbil’e ‘Padişah olsan seni Sarıyer’de gezdirmem’ diyerek çıkışıyor.

  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle ekranlardan bir süredir uzak. Bu süreçte sosyal medyayı aktif olarak kullanmaya başlayan Erbil, kendisine bir TokTik hesabı açtı ve burada canlı yayınlar yapmaya başladı. Yaptığı açıklamalar ve canlı yayınlarıyla sık sık gündeme gelen ünlü şovmenin TikTok canlı yayında Murat Avcı isimli kişiyle kavga ettiği sırada yaptığı hareketler görenleri şaşkına çevirdi. Skandal görüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu.

  KÜFÜRLER SAVURDU

  Mehmet Ali Erbil, TikTok’ta canlı yayın açtığı sırada Murat Avcı isimli kişiyle kavga etti. Erbil’in kavgaya ait skandal görüntüleri ortaya çıktı ve söz konusu görüntüler gündeme bomba gibi düştü. Son dönemde magazin manşetlerinde sık sık yer bulan Erbil, Murat Avcı isimli kişiyle kavgası esnasında küfürler savurdu ve el hareketi çekti. Murat Avcı, ‘Ana bacı küfür etme’ diyerek ünlü şovmeni uyardı.

  EL HAREKETİ YAPTI

  Açtığı TikTok hesabından canlı yayın yapan ve burada takipçileriyle sohbet eden Mehmet Ali Erbil, yayına fenomen Murat Avcı’yı aldı ve sohbet etmeye başladı. Ancak ikilinin sohbeti kısa sürede tartışmaya döndü. Erbil, canlı yayında tartıştığı fenomene küfür etmeye başladı. Murat Avcı, ‘Ana bacı küfür etme, seni gelir Yeşilköy’den alırım’ derken Erbil ise bu sözler karşısında daha da sinirlendi ve bu kez el hareketi yaptı.

  ‘PADİŞAH OLSAN SENİ SARIYER’DE GEZDİRMEM’

  Kavganın ardından Murat Avcı’yı canlı yayından atan Erbil’in öfkesi dinmedi ve canlı yayında Avcı’ya tepki göstermeye devam etti. Kendisini Yeniköy’den alacağını söyleyen fenomene sert çıkan ünlü şovmen, ‘Beni Yeniköy’den alacakmış. Beni Yeniköy’den alacak adam anasının karnından doğdu mu?’ dedi. Murat Avcı ise açtığı canlı yayında Erbil’e ateş püskürdü. Kendisine küfür edildiğini öne süren Avcı, Adamın arkasından bir anda çıksam kalpten gidecek anamıza bacımıza küfür ediyor. Terbiyesiz herif. Padişah olsan seni Sarıyer’de gezdirmem.’ dedi.

  Yazı kaynağı : www.adanaseshaber.com

  TikTok Mehmet Ali Erbil'i fena bozdu! Murat Avcı'ya hem küfretti, hem de el hareketi çekti

  Yazı kaynağı : habermotto.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap