Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mehmet ali erbil murat avcı

  1 ziyaretçi

  mehmet ali erbil murat avcı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mehmet Ali Erbil'den ağza alınmayacak sözler!

  Çirkin anlar yaşandı! Mehmet Ali Erbil yayında bir kişinin anasına küfür edip...

  TikTok Mehmet Ali Erbil'i fena bozdu! Murat Avcı'ya hem küfretti, hem de el hareketi çekti

  Yazı kaynağı : habermotto.com

  Mehmet Ali Erbil'den bir skandal daha! TikTok canlı yayınında küfürler savurup, el hareketi çekti!

  Mehmet Ali Erbil'den bir skandal daha! TikTok canlı yayınında küfürler savurup, el hareketi çekti!

  Kaçış sendromu rahatsızlığını atlatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil skandallarına bir yenisini daha ekledi. Geçirdiği rahatsızlıktan sonra TikTok fenomeni şarkıcı Ece Ronay'ı taciz ettiği iddiasıyla davalık olan Erbil, son zamanların en popüler uygulaması olan TikTok'ta açtığı canlı yayınlarla gündeme gelmeye devam ediyor. TikTok canlı yayınında dil çıkartıp, 'TikTokçu geldi hanım' sözleri olay olurken bu kez de canlı yayında konuk ettiği bir kişiye ağza alınmayacak küfürler etti.

  Yaşadığı sağlık sorunlarını geride bırakan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, yaptığı açıklamalarla ve TikTok canlı yayınlarıyla magazin gündemine damga vurmaya devam ediyor. Son zamanların en çok kullanılan uygulaması olan TikTok'a el atan Mali canlı yayınlarındaki sıradışı hal ve hareketleriyle dikkat çekmeye devam ederken bir skandala daha imza attı. Canlı yayınına konuk olarak aldığı bir kişiye küfürler savurdu. 

  Mehmet Ali Erbil TikTok canlı yayınında küfür etti

  Sağlık sorunları nedeniyle televizyon ekranlarından uzun bir süre uzak kalan Mehmet Ali Erbil soluğu TikTok'ta almıştı. Daha önce açtığı canlı yayında dil çıkartarak, pahalı hediyeler isteyerek ve "TikTok'çu geldi hanım" diyerek bağıran Erbil, bu kez canlı yayınına konuk aldığı Murat Avcı adındaki bir kişiye küfürler etti. Yayında aniden tansiyon yükselince küfür eden ünlü şovmene yayına konuk olan Avcı, "Küfür etme lan ana bacı küfür etme, seni gelir Yeniköy'den alırım" diye karşılık verdi. Avcı'nın bu sözlerinden sonra Mehmet Ali Erbil, el harekete çekerek, adamı canlı yayından attı ve "Beni Yeniköy'den alacakmış. Beni Yeniköy'den alacak adam anasının karnından doğdu mu?" diyerek karşılık verdi.

  "Hesabını vereceksin"

  Oldukça sert küfürlere maruz kalan Murat Avcı adındaki kişi ise sosyal medyasında yaptığı açıklamada"Sırf engelli kardeşimize destek verdiğim için onu savunduğum için benim canlı yayınıma katılıp ana bacı küfür eden Mehmet Ali ettiğin küfürlerin hesabını vereceksin" dedi.

  İşte Mehmet Ali Erbil'in küfürler savurduğu anlar;

  Dil çıkartıp, pahalı hediyeler istemişti

  Daha önce TikTok canlı yanına giriş yaparken dil çıkartarak, "TikTok'çu geldi hanım" diye bağırması olay olan Mehmet Ali Erbil'in pahalı hediyeler isterken "Bu Onur hala araba yollamadı. Bu kadar cimri mi?" gibi sözleri geçtiğimiz günlerde gündeme olmuştu. Ünlü şovmenin birçok takipçisi ise Mali'nin bu hallerine anlam veremezken "Saçma sapan hareketler, hiç size yakışıyor mu?" "Hiç komik değil", "Delirdin artık", "Hiç yaşınıza yakışıyor mu?", "Yaşa başa bak hareketlere bak" diyerek tepki göstermişti.

  "Günlük 70-100 bin TL kazanç"

  Son zamanların en popüler uygulamasına el atarak açtığı canlı yayınlarla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in yayınlardan kazandığı para dudak uçuklatmıştı. Ünlü şovmen'in TikTok'tan güzel bir kazanç sağlığı için böyle yaptığı yorumları dikkat çekerken, rbil’in açtığı canlı yayınlarda günlük 70-100 bin TL kazanç sağladığı iddia edilmişti.

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  TikTok yayınında Murat Avcı'ya küfür edip el hareketi yapmıştı! Mehmet Ali Erbil kendisini bu sözlerle savundu

  TikTok yayınında Murat Avcı'ya küfür edip el hareketi yapmıştı! Mehmet Ali Erbil kendisini bu sözlerle savundu

  Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, kısa süre önce TikTok hesabı açarak canlı yayınlar yapmaya başlamış ve takipçilerinden hediye istemesiyle gündem olmuştu. Sık sık takipçilerinden hediye talebinde bulunan Mehmet Ali Erbil, bu sefer de yayınına konuk olarak aldığı TikTok fenomeni Murat Avcı ile kavga etti. İkili arasındaki gerilim kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı.


  MURAT AVCI, MEHMET ALİ ERBİL'İ TEHDİT ETTİ

  Son dönemde TikTok hesabı açıp canlı yayınlar yapan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, canlı yayın sırasında Murat Avcı'yla kavga edip, el hareketi yapıp üstüne bir de annesine küfürler savurdu. Bunun üzerine sinirlenen Murat Avcı ise "Küfür etme lan ana bacı küfür etme, seni gelir Yeniköy'den alırım" diyerek Mehmet Ali Erbil'i tehdit etti.

  MEHMET ALİ ERBİL EL HAREKETİ YAPTI, HERKES ŞOKE OLDU

  Mehmet Ali Erbil, "Beni Yeniköy'den alacakmış. Beni Yeniköy'den alacak adam anasının karnından doğdu mu? Terbiyesiz adam. Bu ismi yazdım ben. Sen kimsin lan" diyerek el hareketi yaptı.

  Küfüre maruz kalan Murat Avcı ismindeki vatandaş ise olayın ardından sosyal medya hesabından "Sırf engelli kardeşimize destek verdiğim için onu savunduğum için benim canlı yayınıma katılıp ana bacı küfür eden Mehmet Ali ettiğin küfürlerin hesabını vereceksin!" şeklinde bir paylaşımda bulundu.

   murat avcı mehmet ali erbil

  Yaptığı çirkin hareketle sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çeken Mehmet Ali Erbil, Beyaz TV'de ekrana gelen 'Söylemezsem Olmaz' programına bağlanarak olayın arka planını anlattı. Yaşadığı bu olay yüzünden TikTok'ta canlı yayın açmaktan vazgeçmeyeceğinin altını çizen Mehmet Ali Erbil, kendisini dünya starı Beyonce ile kıyasladı ve ''Beyonce bile Amerika'da bunu yapıyor.'' dedi. Murat Avcı'nın kendisine ettiği hakaretler sonrasında aralarında kavga çıktığını belirten Erbil gelen tepkiler karşısında kendisini savundu.  Erbil, konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı:


  ''Bu öyle bir mecra, tehlikeli mecra. Ben de girmiş bulundum. Kızlarıma küfür etti canlı yayında. 'Bir gel bakalım' diyor. Böyle fütursuz bunlar. Seviye altlarda. TikTok o kadar tehlikeli bir mecra ki. Dünyanın her yerinde var bunlar. Çocuklarımı işin içine sokuyor terbiyesiz. Onlar da var ama yayınlamamışlar. Ben daha gireli 3 hafta oldu bu mecraya. Bütün hediyeleri 5 dakikada hasta bir çocuğun annesine yolladık. Bu adamla konuşurken, bu adam benimle dalga geçiyor. Ben yayına almadım diye beni linç ettiler. Kavganın başlangıcı bunların hakaretiyle oldu. Ben küfür edeceğim tabii ki artık. Burada neler var, nelerini açıp gösteriyorlar. Beyonce bile Amerika'da bunu yapıyor. Benim onu yayına alıp aceleliğimden kaynaklandı. Ben TikTok'a devam edeceğim. Ben sadece muhabbet ediyorum, canlı canlı sohbet ediyorum. Havlayan köpek ısırmaz. Dava açar mıyım bilmiyorum, avukatıma bağlı.''

  Yazı kaynağı : www.superhaber.tv

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap