Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  media markt kredi kartı taksit

  1 ziyaretçi

  media markt kredi kartı taksit bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Taksitli ve Kredili Ödeme Seçenekleri

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı Beyaz Eşya alışverişlerinde en fazla 9 ay, Elektronik Eşya alımlarında 4 ay, Bilgisayar ürünlerinde en fazla 12 ay ve Tablet alımlarında 6 ay olarak uygulanır. 5000 TL altı Televizyon alış verişlerinde 9 ay, 5000 TL üzeri Televizyon alışverişlerinde ise en fazla 4 ay taksit uygulanır. Bu uygulama, ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

  Satın aldığınız ürünün sınıfına göre uygulanabilecek taksit sayıları değişkenlik gösterebilmektedir. Ürün Detay sayfasında fiyat bilgisinin altında yer alan taksit miktarı yapılabilecek maksimum taksit miktarını göstermektedir.

  *Ziraat Bankası kartlarına artı taksit 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

  Kredili Ödeme Seçenekleri

  Yazı kaynağı : www.mediamarkt.com.tr

  Taksitle Televizyon ve Telefon Satışı | MediaMarkt

  Kampanya Koşulları:

  Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar seçili cep telefonu ve TV alımlarında, hayat sigortalı satışlarda ve kredibilitesi uygun gerçek müşteriler için geçerlidir. Harici hiçbir üründe kullanılamaz.

   Kredi maksimum 12 ay vadede geçerlidir. Ürün fiyatı 3.500 TL’nin altında olan cep telefonlarında vade 12 aydır, ürün fiyatı 3.500 TL üzeri telefonlarda ise vade 6 aydır.

   Kredi alt limiti 500 TL - üst limiti 15.000 TL’dir. Sadece ürün bedeli (artı sigorta bedeli) kadar kredi kullandırılacaktır.

   Birden fazla ürün alımı yapılamaz.

   GPlus, aksesuar vb. ürünler kesinlikle kredi bedeline eklenemez.

   Kredi kullandırımında proforma faturanın ibrazı zorunludur. Proforma fatura Media Markt satış personeli tarafından oluşturulacak ve müşteri DenizBank standına yönlendirilecektir.

   Kampanya kapsamında satın alınan / alınacak üründen MediaMarkt müşteri memnuniyeti süreçleri kapsamında 14 gün içerisinde cayılması, ürünün iade edilmesi ya da değişim talep edilmesi durumlarında kullanılan kredinin de kapatılması gerekmektedir.

   Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya bitiş tarihi 30.04.2019’dur. Detaylı bilgiye Media Markt mağazalarındaki DenizBank Kredi Köşelerinden ve 08502220800’den ulaşabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.mediamarkt.com.tr

  MediaMarkt'da 12 Taksit!

  Media Markt Taksit Şikayetleri - Şikayetvar

  Mediamarkt’da 12 Taksit

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap