Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mebbis sınav giriş belgesi çıkarma

  1 ziyaretçi

  mebbis sınav giriş belgesi çıkarma bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MEB Uzman Öğretmenlik Sınav Giriş Belgesi Alma Nasıl Yapılır? Sınav Giriş Yeri Sorgula

  MEB Uzman Öğretmenlik Sınav Giriş Belgesi Alma Nasıl Yapılır? Sınav Giriş Yeri Sorgula

  14 Kasım 2022 tarihinde yani bugün MEB uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik sınav giriş yerleri belli olacak. Öğretmenler MEBBİS uzman öğretmenlik sınav giriş belgesi nasıl alınır merak ediyorlar. MEBBİS sınav giriş yer sorgulama…

  Öncelikle yayınlandığı anda sitemizden öğrenebileceksiniz. MEB duyuruları takip etmek için: https://www.meb.gov.tr/

  Mebbis sınav giriş belgesi almak için kişisel şifrenizle veya e-devlet üzerinden sisteme giriş yapın.

  Sınav modülüne girin.

  ÖKBS Sınav giriş yeri seçeneğinden ulaşın. Çıktı alabilirsiniz.

  Yukarıdaki yöntem dışında e-devlet üzerinden de sınav giriş yerinizi sorgulayabilirsiniz.

  e-devlet giriş yapın

  MEB sınav yeri sorgulama şeklinde arayın.

  Modüle tıklayın.

  Tarih seçin ve MEB sınav giriş yerleriniz listelenecektir.

  Yazı kaynağı : mebhocam.com

  MEB Sınav Yeri Sorgulama

  E-Okul Mebbis

  MEB Aday Öğretmenleri (Sözleşmeli/ Kadrolu) Adaylık Kaldırma Sınavı (AKS) Sınav Giriş Kartı

  Adaylar sınav giriş kartlarını; https://mebbis.meb.gov.tr/ adresine kişisel MEBBİS kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak Başvuru işlemleri --> Genel Bilgiler sayfasından "Rapor Al" butonuna tıklayarak alabilirler.

  MEB Aday Öğretmenleri AKS Sınav Giriş Kartı Almak için Tıklayınız

  Yazı kaynağı : mebbis.oidb.net

  MEBBİS öğretmen girişi sayfası - MEBBİS'ten sınav yeri öğrenme

  MEBBİS öğretmen girişi sayfası - MEBBİS'ten sınav yeri öğrenme

  Sınav görevi alabilmek için 2017 MEBBİS giriş işlemi yapmak isteyen öğretmenler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın verdiği hizmete nasıl erişilebileceğini araştırmaya başladı. MEBBİS giriş işlemi ile sınav görevi işlemini gerçekleştirecek olan öğretmenler, hafta sonu yapılacak sınavda görev alabilecek. İşte, MEBBİS giriş işlemi ve konuyla ilgili detaylı bilgiler

  Özellikle 2016 öğretmen atamaları sonuçlarını bekleyen öğretmenler şu günlerde Mebbis sistemini kullanıyor. Öğretmenler Mebbis girişi yaparak Mebbis ekranından atama sonuçlarını öğrenebilecekler.

  MEBBİS ÖĞRETMEN GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

  MEBBİS GİRİŞİ NASIL YAPILIR?

  MEBBİS'e giriş yapmak için mebbis.meb.gov.tr adresine girilmesi gerekiyor. Bu sayfa üzerinden sizin için belirlenmiş olan kullanıcı adı, şifre ve güvenlik kodunu yazarak kolaylıkla MEBBİS anasayfasına erişilebiliyor. Eğer siz de MEBBİS'e giriş yapmak istiyorsanız, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

  MEBBİS GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

  MEBBİS HİZMETLERİ ONLİNE SUNULUYOR

  Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS), MEB'in sunduğu tüm elektronik hizmetlerin tamamına verilen isimdir. E-Okul, E-Akademi, Halk Eğitim, Açık Öğretim Kurumları, e-Yurt, e-Taşınır, e-Sınav ve Personel işlemleri gibi daha birçok hizmet internet üzerinden MEBBİS aracılığıyla kullanılabiliyor.

  Yardımcı modüller sayesinde öğretmen, yönetici, müdür veya uzman kişilerin kendilerini ilgilendiren işlemleri yapabildikleri MEBBİS uygulaması içerisinde; MEB Yardım Masası, TEFBİS, Merkezi Sistem Sınavları Ücret Tahakkuk Programı, Doküman Yönetim Sistemi, e-Sınav İşlemleri Modülü, e-Akademi, Okul Yönetim Sistemleri gibi modüller yer alıyor.

  MEBBİS İÇERİSİNDE YER ALAN MODÜLLER

  Devlet Kurumlari Modülü, e-Yatırım İşlemleri, Meis Modülü, Meis Sorgu Modülü, e-Alacak Modülü, e-Burs Modülü, Evrak Modülü, Tefbis, Kitap Seçim Modülü, Döner Sermaye Modülü, EgiTek Sınav Modülü, Sosyal Tesis Modülü, e-Mezun, İlköğretim Kurum Standartları Modülü, Özel MTSK Modülü, Özel Öğretim Kurumları Modülü, Özürlü Birey Modülü, RAM Modulu, TKB Modülü, Performans Yönetim Sistemi, MEB İnternete Erişim Modülü, Öğretmenevi Faaliyet Modülü, Faaliyet Modülü, Yönetici Modülü, Okul Gelişim Programı Modülü, Mal,Hizmet ve Yapım Harcamaları.

  HANGİ HİZMETLER SUNULUYOR?

  e-Okul -e-Akademi, Halk Eğitim, Açık Öğretim Kurumları, e-Yurt, e-Taşınır işlemlerini MEBBİS üzerinden kullanıcılar hemen hemen her türlü işlemi gerçekleştirebilmektedir.

  İçeriğinde bulunan modüller sayesinde MEBBİS'de istenilen modülle ilgili işlemler kolayca gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemler için ise yapmanız gereken tek şey sisteme giriş yapmak olacaktır.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap