Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mazota ne kadar indirim geldi

  1 ziyaretçi

  mazota ne kadar indirim geldi bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Benzin ve Motorine indirim mi geldi? 6-7 Ağustos Benzin ve Mazot indirimi ne kadar, kaç TL? Benzin, Mazot, Motorin ve LPG indirim geldi mi?

  Dizele dev indirim! Mazota indirim mi geldi? 4 Ağustos mazota ne kadar indirim geldi? Bu gece mazota indirim gelecek mi?

  Dizele dev indirim! Mazota indirim mi geldi? 4 Ağustos mazota ne kadar indirim geldi? Bu gece mazota indirim gelecek mi?

  Dizele dev indirim! Mazota indirim mi geldi? 4 Ağustos mazota ne kadar indirim geldi? Bu gece mazota indirim gelecek mi? Rusya'nın Ukrayna'ya saldırması ile uluslararası arenada petrol fiyatları adeta uçuşa geçti. Durum böyle olunca pek çok ülkede akaryakıt fiyatlarına peş peşe zamlar yapıldı. Ülkemizde de benzin, mazot (motorin) ve LPG'ye gelen zamlar araç sahiplerinin belini büktü. Son zamanlarda brent petrol fiyatlarında yaşanan gerileme ise akaryakıtta indirim beklentisi oluşturdu. Araç sahipleri 4 Ağustos'ta benzine ve motorine indirim yapılıp yapılmayacağını merak ediyor.

  Rusya'nın Ukrayna saldırması ile dünyada büyük bir enerji krizi patlak verdi. Brent petrol fiyatlarında yaşanan artış dünya ülkelerinin ekonomilerini de derinden etkiledi. Ülkelerde enflasyon rekorları kırılırken en başta enerji ürünlerinin fiyatlarında büyük artış oldu. Ülkemizde de ne yazık ki durum böyle. Jeopolitik riesklerin azaldığı ve petrol üretiminin arttığı ve talebin azaldıoğı son günlerde brent petrol fiyatlarında büyük gerileme yaşandı. Bu düşüş benzin ve motorinde indirim beklentisi oluşturdu.

  Mazota indirim mi geldi?

  Sektör kaynaklarından alınan bilgilere göre mazota bir indirim daha geliyor. Mazota yapılan indirmin 75 kuruş olması bekleniyor. Mazot indiriminin 4 Temmuz Perşembeyi 5 Temmuz Cuma'ya bağlayan gece uygulanacağı açıklandı.

  4 Ağustos mazota ne kadar indirim geldi?

  Brent petrol fiyatlarında yaşanan düşüş nedeniyle akaryakıt ürünlerinde indiirm bekleniyordu. Beklenen indirim duyurusu geldi. Cumhuriyet'te yer alan iddiaya göre; benzine 1.05 TL, motorine 75 kuruş indirim gelmesi bekleniyor. İndirimlerin bu gece yarısı pompaya yansıyacağı tahmin ediliyor.

  Peş peşe indirimler gelmişti

  Geçtiğimiz günerde benzin ve mazota peş peşe indirim gelmişti. 26 Temmuz Salı günü mazota 92 kuruş indirim yapılmıştı. Ardından 27 Temmuz Çarşamba günü itibarı ile de benzinde 50 kuruş indirim yapılmıştı. Ağustos ayına girdiğimiz şu günlerde araç sahiplerinde indirim beklentisi oluştu.

  Brent petrol ne kadar?

  Brent petroldeki düşüş devam ediyor. Brent petrol fiyatları son 6 ayın en düşük seviyelerine geriledi. Brent ham petrolün varil fiyatı 96 doların altına indi. Brent petrolün varil fiyatı, dünya genelinde açıklanan olumsuz ekonomik veriler ve resesyon beklentileriyle dalgalı bir seyir izliyor.

  4 Ağustos mazot fiyatı

  İstanbul / Avrupa 24,47 Lira

  İstanbul / Anadolu 24,49 Lira

  Ankara 24,58 Lira

  İzmir 24,60 Lira

  4 Ağustos benzin fiyatı

  Ankara 22,36 Lira

  İstanbul / Avrupa 22,24 Lira

  İstanbul / Anadolu 22,25 Lira

  İzmir 22,36 Lira

  Yazı kaynağı : www.timeturk.com

  Motorinde indirim var mı? Benzin fiyatı düşecek mi? Benzine indirim var mı? LPG ve mazotta indirim var mı? - Ekonomi Haberleri

  Motorinde indirim var mı? Benzin fiyatı düşecek mi? Benzine indirim var mı? LPG ve mazotta indirim var mı? - Ekonomi Haberleri

  Brent petrol fiyatları ve dolar kurundaki hareketlilik akaryakıt fiyatlarında indirim ve zam olarak yansımaya devam ediyor. Dövizdeki değişikliklerden etkilenen benzin ve motorin fiyatları vatandaşın da gündeminde. Son olarak motorine yeni bir indirim haberi geldi. Peki, Akaryakıtta indirim olacak mı? Benzinde ve motorinde indirim var mı? Mazota indirim ne zaman? Benzin ve motorin 2022 güncel fiyatları

  BENZİN VE MOTORİNDE İNDİRİM VAR MI?

  23 Temmuz 2022 tarihinde; bir indirim haberi geldi. Buna göre, 26 Temmuz Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere motorinde 92 kuruş indirim bekleniyor.

  İndirim ile birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul'da 24,51 liraya düşecek.

  BENZİNDE İNDİRİM VAR MI?

  Benzin grubunda ise bir indirim beklenmiyor. Benzin litresi şu anda İstanbul'da ortalama 22,72 liradan satılıyor.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  SON DAKİKA || Motorin ve Benzine kaç lira indirim geldi? Benzin-Motorin güncel fiyatlar (27 Temmuz)

  SON DAKİKA || Motorin ve Benzine kaç lira indirim geldi? Benzin-Motorin güncel fiyatlar (27 Temmuz)

  MOTORİNE 92 KURUŞ İNDİRİM!

  Motorine gelen 92 kuruşluk indirimin ardından mazotun litre fiyatı İstanbul’da ortalama 24,47 liraya, Ankara’da 24,58 liraya, İzmir’de ise 24,60 liraya geriledi.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap