Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mauro icardi arjantin milli takımı

  1 ziyaretçi

  mauro icardi arjantin milli takımı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Mauro Icardi, Arjantin Milli Takımı'nda neden oynamıyor?

  Mauro Icardi, Arjantin Milli Takımı'nda neden oynamıyor?

  Mauro Icardi'yi milli takımda Lionel Messi mi istemiyor?

  Mauro Icardi, Maxi Lopez evliyken Wanda Nara ile ilişki yaşamış ve ardından bu konu dünya futbol gündeminin merkezine oturmuştu. Yaşananların ardından Wanda Nara ile Maxi Lopez ayrılmış ve Icardi ile Wanda Nara hayatlarını birleştirmişti.

  İspanya ve Arjantin basını, Lionel Messi'nin Maxi Lopez ile yakın arkadaş olduğunu vurgularken yaşananlar nedeniyle Messi'nin Icardi'ye tavırlı olduğu birçok kaynakta yer aldı. Yalnızca Messi'nin değil, Arjantin forması giyen birçok futbolcunun Icardi ile iyi anlaşamadığı ve bu nedenle oyuncunun milli takımda oynamadığı konuşuluyor.

  2016 yılında Fox Sport'ta çıkan bir haberde de Icardi'nin Arjantin kadrosunda olmasına Messi'nin karşı çıktığı ve bu nedenle Mauro'nun kadroya davet edilmediği iddia edilmişti. Geçen yıl El Nacional'in bir haberinde ise Messi'nin Icardi'den hoşlanmadığı ve oyuncunun PSG'den gönderilmesini istediği yer almıştı.

  Messi'den Icardi'ye: "Bu pisliğin burada ne işi var?"

  Arjantinli gazeteci Rodrigo Francisco Lussich, Jorge Sampaoli döneminde milli takıma davet edilen Mauro Icardi'nin kötü muamele gördüğünü iddia etmişti. Lussich'in iddiasına göre Messi, Icardi'yi kastederek takım arkadaşlarına, "Bu pisliğin burada ne işi var?" demiş.

  "Herkes Icardi'den nefret ediyor. Sampaoli döneminde kadroya alındı. Mascherano, Messi ve Agüero aynı masada oturuyorlardı. Mauro Icardi de o masaya oturma cesareti gösterdi"

  "Messi ve arkadaşları, masada Icardi ile tek kelime konuşmadılar. Daha sonra birbirleriyle yazışmaya başladılar. Messi, 'Bu pisliğin burada ne işi var?' dedi. Ayrıca Mascherano, Icardi olduğu sürece milli takımda oynamayacağını söylemiş"

  Messi ise verdiği bir röportajda Icardi ile arasında bir problem olmadığını söylerken "Icardi ile birlikte iki maça çıkmıştım. Sonradan neler oldu bilmiyorum. Kimseye kötü davranmadım. Zaten çok konuşan bir insan değilim. Sahaya çıkar ve oyunumu oynarım." ifadelerini kullandı.

  Yazı kaynağı : www.ntvspor.net

  Mauro Icardi - Milli takım | Transfermarkt

  Mauro Icardi - Milli takım | Transfermarkt

  Mauro Icardi

  JavaScript no está disponible.

  Detectamos que JavaScript está desactivado en este navegador. Activa JavaScript o cambia a un navegador compatible para seguir usando twitter.com. Puedes ver una lista de navegadores compatibles en nuestro Centro de Ayuda.

  Centro de ayuda

  Condiciones de Servicio Política de Privacidad Política de cookies Imprint Información de anuncios © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Icardi geçmişi yüzünden Arjantin Milli Takımından kovuldu

  Icardi geçmişi yüzünden Arjantin Milli Takımından kovuldu

  İnter’de gösterdiği performansla Real Madrid ve Manchester United gibi dünya devlerini peşine takan Mauro Icardi, 2018 Dünya Kupası’nda boy göstererek daha iyi bir kontrat yapmanın peşindeydi.

  Ancak İcardi’nin hayalleri suya düştü. Arjantin Milli Takım Teknik Direktörü Jorge Sampaoli, 25 yaşındaki futbolcuyu Dünya Kupası kadrosuna dahil etmedi. İtalyan basını ise bu durumun nedenini çarpıcı bir iddia ile açıkladı. Arjantinli oyuncuların, daha önce milli takımdan arkadaşı olan Maxi Lopez’in eşi Wanda Nara’yla olan ilişkisinden dolayı yıldız futbolcuyu kadroda istemediği öne sürüldü. Sampaoli’nin de takımın huzuru açısından bu teklifi kabul ettiği ve İcardi’yi milli takıma davet etmediği belirtildi.

  Hedefteki isim Martinez

  Tecrübeli futbolcuyu kadroya almayan Arjantin Milli Takım Teknik Direktörü Jorge Sampaoli ise boşluğu doldurmak için arayışa geçti. Arjantin temsilcisi Racing Club’un formasını giyen Lautaro Martinez’i listesine alan 57 yaşındaki teknik adam, 20 yaşındaki futbolcuyu Libartadores Kupası’ndaki Cruzeiro maçında izlettirdi. Genç futbolcu, yaptığı hat-trick ile Arjantin teknik heyetini etkilerken, milli takım kapısını araladı. Martinez, sezon sonuna kadar oynayacağı maçlarda da etkili performans sergilerse, Arjantin forması ile 1 numaralı kupada boy gösterecek.

  Büyük yankı uyandırmıştı

  Yasak aşk yaşayan İcardi ile Wanda Nara çiftinin, bu fotoğrafları tüm dünyada büyük bir yankı uyandırmış ve çift ağır tepkilere maruz kalmıştı. İkili daha sonra tüm bu tepkilere rağmen dünyaevine girmişti.

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap