Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  masumlar apartmanı farah zeynep abdullah diziden ayrılıyor mu

  1 ziyaretçi

  masumlar apartmanı farah zeynep abdullah diziden ayrılıyor mu bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Masumlar Apartmanı İnci ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan ayrılacak mı, neden?

  Masumlar Apartmanı İnci ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı’ndan ayrılacak mı, neden?

  Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılıyor mu? Farah Zeynep Abdullah neden diziden ayrılıyor? Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı dizisinde dizinin başrol oyuncularından Farah Zeynep Abdullah, ağrı dramatik sahnelere dayanamadığı için sezon finali öncesinde projeden ayrılacağı Birsen Altuntaş tarafından kaleme alındı. Altundaş’ın haberine göre, güzel oyuncunun ağır dramatik sahnelerin çekildiği dizide çok yorulduğu ve ayrılmak istediğini belirttiği öğrenildi. Yeni bir gelişme olmazsa Farah Zeynep Abdullah sezon finali öncesi projeye veda edecek. İddianın ardından Farah Zeynep Abdullah'tan ise henüz bir açıklama gelmedi.

  FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

  Farah Zeynep Abdullah, 17 Ağustos 1989 yılında İstanbul Gayrettepe'de doğdu. Irak Türkmenlerinden olan bir baba ile Türk ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul'da doğdu. Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde okudu. Ancak daha sonra babasının işi gereği kaydını İngiltere'ye aldırarak, lise öğrenimini bu ülkede tamamladı. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2. sezonundan sonra diziden ayrılarak, oyunculuk kariyeri için kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönüp, eğitimini tamamladı ve 2013'te diplomasını aldı. Ayrıca, kadın-erkek eşitliği ile ilgili bir kampanya olan HeForShe reklamında oynadı. Amnesty Türkiye'nin de gönüllü destekçisidir.

  Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif aldı. İngiltere'deki okuluna dönmesine üç gün kala, deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve "Aylin" rolüne seçildiğini öğrendi. Bu dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin'i canlandırdı. Daha sonra Yılmaz Erdoğan'ın filmi Kelebeğin Rüyası'nda oynadı. Bu filmde baş rolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat ile paylaştı. 2014 senesinde Star TV'de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide başrol oynadı. Ardından 14 Şubat 2014'te Kerem Deren'in yönetmenliğini üstlendiği "Bi Küçük Eylül Meselesi" filminde Engin Akyürek ile baş rolü paylaştı. Çağan Irmak'ın yönettiği 2014 yılının en başarılı filmlerinden olan Unutursam Fısılda filminde Hümeyra'nın da oynadığı Hatice (Ayperi) karakterinin gençliğini canlandırdı. Ayrıca oyuncu Barbie Prenses ve Rockstar animasyon filmindeki "Prenses Azra"yı seslendirdi.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  Masumlar Apartmanı İnci kimdir, öldü mü? Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Masumlar Apartmanı İnci kimdir, öldü mü? Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı? - Son Dakika Magazin Haberleri

  Masumlar Apartmanı'nın İnci'si Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılacağı iddia edildi. Konuyla ilgili gazeteci Birsen Altuntaş açıklamalarda bulundu. Peki ama Masumlar Apartmanı İnci öldü mü?

  Masumlar Apartmanı İnci öldü mü?

  Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterinin diziden ayrıldığını belirten Birsen Altuntaş, '' Sezona damgasını vuran #OGMPictures imzalı #MasumlarApartmanı haftaya unutulmaz bir bölümle sezon arası veriyor. Sezon finaline #FarahZeynepAbdullah'ın hayat verdiği İnci'nin ölümü damga vuruyor. İnci'nin ölümü eşi Han'ı (Birkan Sokullu) darmadağın ediyor. Han yol arkadaşını sarsıcı bir şekilde kaybetmenin şokuyla çıldırıyor. Diziden kendi isteğiyle ayrılan Farah Zeynep Abdullah'ın nasıl öleceği ise merak konusu...'' açıklamasını yaptı.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Masumlar Apartmanı İnci diziden neden ayrılıyor? Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldı?

  Masumlar Apartmanı İnci diziden neden ayrılıyor? Farah Zeynep Abdullah diziden neden ayrıldı?

  Masumlar Apartmanı dizisinde İnci rolünü canlandıran Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılacağı iddia edildi. Psikolojik olarak ağır bir dram içeren dizi gerçek hayattan uyarlandı. Peki Masumlar Apartmanı İnci (Farah Zeynep Abdullah) diziden neden ayrılıyor? İşte detaylar...

  MASUMLAR APARTMANI İNCİ DİZİDEN NEDEN AYRILIYOR?

  Farah Zeynep Abdullah'ın ağır dramatik sahnelerin çekildiği dizide çok yorulduğu ve ayrılmak istediğini belirttiği öğrenildi. Farah Zeynep Abdullah'ın sezon finali öncesi diziye veda edeceği iddia ediliyor.

  FARAH ZEYNEP ABDULLAH KİMDİR?

  Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989; Gayrettepe, Beşiktaş, İstanbul) Türk oyuncu.

  Irak Türkmenlerinden olan bir baba ile Türk ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul'da doğdu. Ailesinin kökenlerini "Babam Irak asıllı Türk, babaannem Üsküplü. Annemse Boşnak ve Erzincanlı," olarak açıklamıştır.

  Lisenin bir kısmını İstanbul Saint Michel Fransız Lisesi'nde okudu. Daha sonra babasının işi gereği kaydını İngiltere'ye aldırarak lise öğrenimini bu ülkede tamamladı. Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizinin 2. sezonundan sonra diziden ayrılarak, oyunculuk kariyeri için kaydını dondurduğu Kent Üniversitesi (İngiltere) Fransızca-Drama bölümüne dönüp, eğitimini tamamladı ve 2013'te diplomasını aldı. Ayrıca, kadın-erkek eşitliği ile ilgili bir kampanya olan HeForShe reklamında oynadı. Amnesty Türkiye'nin de gönüllü destekçisidir.

  Farah Zeynep, üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için teklif aldı. İngiltere'deki okuluna dönmesine üç gün kala, deneme çekimlerinde başarılı bulunduğunu ve "Aylin" rolüne seçildiğini öğrendi.

  Bu dizide dört çocuklu bir ailenin ikinci çocuğu olan Aylin'i canlandırdı. Daha sonra Yılmaz Erdoğan'ın filmi Kelebeğin Rüyası'nda oynadı. Bu filmde baş rolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat ile paylaştı.

  2014 senesinde Star TV'de yayınlanan Kurt Seyit ve Şura adlı dizide başrol oynadı. Ardından 14 Şubat 2014'te Kerem Deren'in yönetmenliğini üstlendiği Bi Küçük Eylül Meselesi filminde Engin Akyürek ile başrolü paylaştı.

  Çağan Irmak'ın yönettiği 2014 yılının en başarılı filmlerinden olan Unutursam Fısılda filminde Hümeyra'nın da oynadığı Hatice (Ayperi) karakterinin gençliğini canlandırdı. Ayrıca oyuncu Barbie Prenses ve Rockstar animasyon filmindeki "Prenses Azra"yı seslendirdi.

  Yazı kaynağı : www.haberturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap