Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  masumlar apartmanı 70 bölüm izle

  1 ziyaretçi

  masumlar apartmanı 70 bölüm izle bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Masumlar Apartmanı 70. Bölüm Fragmanı yayınlandı

  Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı: Geliyorum Perihan. Geliyorum sonunda videosunu izle | Takvim TV

  Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı yayınlandı-Masumlar Apartmanı yeni bölüm tanıtımı

  Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı yayınlandı-Masumlar Apartmanı yeni bölüm tanıtımı

  Türkiye'nin en güncel Haber sitesi!

  Gündeme dair tüm gelişmeleri Son Dakika Haberi olarak sizler için derliyoruz.

  Haber.com güncel ve doğru Haberler yapan bir basın yayın organıdır.

  Mail: [email protected]

  Yazı kaynağı : www.haber.com

  Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

  Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

  Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu Masumlar Apartmanı dizisinin 69. bölümü ardından araştırılmaya başladı. TRT'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 69. bölüm fragmanı izle! Masumlar Apartmanı son bölüm özeti! Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? TRT Masumlar Apartmanı 69. bölüm izle! Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

  Masumlar Apartmanı her hafta Salı günü TRT 1'de yayınlanıyor.

  Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bugün yayınlanacak olan 69. bölümün ardından 70. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

  MASUMLAR APARTMANI 69. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

  Apartman sakinlerinin çöp daireyi öğrenmesi ile Safiye ve Gülben'in yıllarca korktukları kabus gerçekleşmiştir. Safiye, kimsenin yüzüne bakacak halde değildir; kaçar gider. Perişan haldeki Safiye'yle konuşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşamayan Naci, son çare olarak doktordan yardım ister. Gülben, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utançtan kahrolmuştur. Fakat en beklemediği kişi, desteğiyle onu ayağa kaldırır. Han ise bir yandan ablaları için endişelenirken diğer yandan da gösterdiği çaba ve sergilediği değişim ile Ceylan'ı şaşırtmaya devam eder. Safiye, doktorla konuşmasının ardından radikal bir karar alır. Bu kararı uygularken çok daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. Safiye'nin değişiminden umutlanan Naci ise sınırları biraz daha zorlamaya karar verir

  Masumlar Apartmanı 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. "Aşk", İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı, yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben'in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk kazanacak mı?

  Birkan Sokullu : Han Derenoğlu

  Melisa Şenolsun : Rüya

  Ezgi Mola : Safiye Derenoğlu

  Merve Dizdar : Gülben Derenoğlu

  Atilla Şendil : Memduh Özdemir

  Esra Ruşan : Esra Şafak

  Uğur Uzunel : Esat Bilen

  Tansel Öngel : Naci Ataç

  Metin Coşkun : Hikmet Derenoğlu

  Gizem Katmer : Neriman Derenoğlu

  Emir Özden : Ege Özdemir

  Gözde Mutluer

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  TRT 1 Masumlar Apartmanı 70. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı dizisi 70. bölüm fragmanı izle!

  TRT 1 Masumlar Apartmanı 70. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı dizisi 70. bölüm fragmanı izle!

  Masumlar Apartmanı dizisi konusu nedir?

  Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir.

  İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir.

  Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir.

  “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

  Masumlar Apartmanı dizisi oyuncuları kimdir?

  Yazı kaynağı : www.mardinlife.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap