Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  masterchef potaya kim gitti 21 eylül

  1 ziyaretçi

  masterchef potaya kim gitti 21 eylül bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 21 Eylül MasterChef eleme potasına kim gitti? İşte mavi ve kırmızı takımlar!

  MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 21 Eylül MasterChef eleme potasına kim gitti? İşte mavi ve kırmızı takımlar!

  MasterChef 2022 yarışmasının yeni haftasında dokunulmazlık sahibi ve eleme adayları belli oldu. MasterChef'te hangi yarışmacılar dokunulmazlık adayı ve eleme adayı oldu?

  21 EYLÜL MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?
  Masterchef'te haftanın ikinci takım oyununda kırmızı takım yarışmayı kazanan taraf oldu. Mavi takım arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Yarışmacılar püf noktalarını anlattığı Soğan yemeğinde yaratıcılık oyunu oynandı. Kıyasıya yarışan şef adayları arasında en iyi yemeği sunan isim Metin oldu.


  MEHMET ŞEF KAŞIK ATTI!

  Masterchef'te Mehmet şef yaratıcılık oyununda Metin için kaşık attı.

  21 EYLÜL MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Masterchef'te eleme adayları belli oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Metin potaya Çağatay'ı gönderdi. Mavi takımdaki yarışmacılar ise kullandıkları oylarla ikinci eleme adayını belirlediler. Yapılan oylamadan sonra Çağatay'ın yanına Burak Revanbahş bir diğer eleme adayı olarak katıldı.

  Yazı kaynağı : www.aspor.com.tr

  Son dakika: MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı, eleme adayı kim oldu? 21 Eylül 2021 MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

  MasterChef'te eleme adayları belli oluyor... 21 Eylül'de MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Eylül'de MasterChef eleme adayı kim oldu? - Magazin Haberleri

  MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Eylül'de MasterChef eleme adayı kim oldu? - Magazin Haberleri

  MasteChef yarışmasında her hafta mavi ve kırmızı takımlar dokunulmazlık için yarışıyor sonrasında ise kaybeden takımdan iki isim eleme potasına giriyor. MasterChef’in 21 Eylül akşamı yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyunu için takımlardan Osmanlı Saray Mutfağına özgü yemekler hazırladı. Bir takım dokunulmazlığı kazanırken, kaybeden takımdan iki isim eleme adayı oldu…

  MASTERCHEF'TE 21 EYLÜL'DE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  MasterChef’te 21 Eylül akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Somer, Danilo ve Mehmet şefler, yarışmacılardan Osmanlı Saray Mutfağına ait, pırasa köfte, soğanlama, ayva kaylesi, mualla, leblebi helvası ve ıspanak borani yapmalarını istedi. Heyecan ve rekabet içinde geçen ilk etabın sonunda haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan ise kırmızı takım oldu.

  DÜN AKŞAM MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Kırmızı takımın ilk etabı kazanmasının ardından dün akşam MasterChef’te, mavi takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlığı kazanmak için ocak başına geçti. Büyük rekabete sahne olan bireysel dokunulmaz yarışını ise Burcu kazandı ve format gereği dokunulmazlığı kazanan Burcu bir arkadaşını eleme adayı olarak gösterdi ve dün akşam MasterChef’ye ilk eleme adayı Mustafa oldu.

  Haftanın ikinci eleme adayını belirlemek için de mavi takım kendi içinde oylama yaptı. Eren ve Sergen’in isimleri yedişer defa yazılırken, eşitliği bozmak için mavi takımın kaptanı Azize bir oy daha kullandı. Azize’nin Sergen’in ismini vermesiyle dün akşam MasterChef’te ikinci eleme adayı Sergen oldu…

  Yazı kaynağı : www.posta.com.tr

  MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Eylül MasterChef 2021 eleme adayları

  MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı? 21 Eylül MasterChef 2021 eleme adayları

  Sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de beşinci hafta mücadelesi başladı ve haftanın ilk eleme adayları belirlendi. MasterChef’in 21 Eylül Salı akşamı ekrana gelen 73. Bölümünde Mavi takım ile kırmızı takım arasında ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Kaybeden takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyunu ve konseydeki oylaması ile iki eleme adayı belli oldu. İşte MasterChef son bölümde dokunulmazlık oyunu ve eleme adayları hakkındaki detaylar…

  DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  MasterChef’te bu akşam dokunulmazlık oyunu menüsü Osmanlı Saray mutfağından yedi adet yemekten oluşuyordu. Şefler, takımlara bu yemekleri hazırlaması için 60 dakika süre verdi. Süre bitiminde şefler tadım yaparak yemekleri değerlendirdi. Buna göre yedi yemekten gecenin en başarılı olanı ise Kırmızı takımın bıldırcın dolması idi. Dokunulmazlık oyununu 4-3 skorla kazanan Kırmızı takım oldu.

  MASTERCHEF’TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

  MasterChef 2021’de dokunulmazlık oyununu kaybeden Mavi takım oldu. Bu yüzden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için siyah önlüklerini giyip mutfağa girdi. Oyunda yapılması istenen yemek, Somer şefin imza tabağı Analı Kızlı oldu. Bu yemeğin aynısının yapılması için verilen süre bir saat oldu. Süre sonunda şefler, yapılan yemeklerin tadımını yaptı ve sonrasında kazanan ismi açıkladı. Bu akşamın en başarılı ismi olan Burcu, dokunulmazlığı kazandı.

  HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

  MasterChef’te haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyununu Mavi takım oynadı. Somer şefin tabağına en yakın tabağı hazırlayan Burcu oldu. Burcu’nun eleme potasına gönderdiği Mustafa ise haftanın ilk eleme adayı oldu.

  HAFTANIN İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

  MasterChef son bölümde son olarak Mavi takımın konseyi ekrana geldi. Dokunulmazlık kazanan Burcu ve eleme adayı Mustafa dışındaki yarışmacılar için oylama yapıldı. Oylama sonucunda Sergen ve Eren’in isimleri yedişer kez yazıldı. Bu durumda potaya girecek olan ismi takım kaptanı Azize belirledi. Azize’nin eleme potasına gitmesini istediği Sergen, haftanın 2. eleme adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.acunn.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap