Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  masterchef kim yukarı çıktı 5 ağustos

  1 ziyaretçi

  masterchef kim yukarı çıktı 5 ağustos bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Son dakika: MasterChef ana kadroya kim girdi? 5 Ağustos 2021 MasterChef 5. yarışmacı kim oldu?

  MasterChef’te kadroya kim girdi, dün gece kim kazandı? İşte 5 Ağustos MasterChef 5. yarışmacısı!

  MasterChef'te kim kazandı 5 Ağustos? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacıları...

  5 Ağustos MasterChef yaşananlar: MasterChef kim elendi, kim finale kaldı?

  5 Ağustos MasterChef yaşananlar: MasterChef kim elendi, kim finale kaldı?

  5 Ağustos MasterChef yaşananlar: MasterChef kim elendi, kim finale kaldı?

  MasterChef Türkiye 2020'nin bu akşam yayınlanan 16. yeni bölümünde yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Yarışmacılar bir üst tura yükselebilmek için mücadele ederken, zaman zaman gergin anlar da ortaya çıktı. Peki MasterChef'in ana kadrosuna dahil olan son yarışmacı kim oldu? MasterChef'te kim üst tura çıktı, kim elendi? İşte yarışmadan son gelişmeler...

  Yayınlandığı günler ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’nin yeni bölümünde 16 kişilik ana kadroya seçilecek bir isim daha belli oldu. 14 yarışmacı final turunda şeflerin belirlediği yemeği hazırlayarak birinci olmak için ter dökmeye devam ediyor. Dün yapılan turda Serhat’ın yanına Duygu seçilmiş ve 16 kişilik ana kadronun ilk iki ismi olmuştu. Bu akşam ise MasterChef’te 16 yarışmacı arasına bir kişi daha dahil oldu. İşte MasterChef Türkiye final turunda kazanan isim…

  MASTERCHEF TÜRKİYE’DE FİNAL TURUNA KİM KALDI?

  MasterChef’in yeni bölümü final turuyla devam etti. MasterChef’in ana kadrosunu belirlemek için yapılan yarışmalarda, 14 isim şeflerin belirlediği yemeği en iyi şekilde hazırlayarak birinci olmaya çalışıyor. Bu akşam da ana kadroya katılacak 3’üncü yarışmacı belli oldu. Dün yapılan seçmede Duygu birinci olarak Serhat’ın yanına çıkmıştı. MasterChef’te son olarak Özgül Coşar birinci oldu ve 16 kişilik ana kadroya katılmaya hak kazandı. ,

  MEHMET ŞEF, FURKAN’I STÜDYODAN KOVDU

  MasterChef Türkiye son bölümünde kendilerine verilen 40 dakika sürede Orman Meyveli Tart yapan yarışmacılar, ellerinden gelenin en iyisiyle ortaya bir ürün koymaya mücadelesi verdi. Tadım sırasında yarışmacılardan Furkan’ın önüne giden şefler, karşılarında pişmemiş bir ürünle karşılaştı. Mehmet Şef, bu ürünün neden böyle olduğunu sorunca Furkan, mazereti ekipmanlara bağladı. Bu sırada gerilen Mehmet Şef, yarışmacıyı stüdyodan kovdu.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  MasterChef’te ana kadroya kim girdi? 5 Ağustos MasterChef 2021 ana kadroya giren Tunahan mı Sergen mi?

  MasterChef’te ana kadroya kim girdi? 5 Ağustos MasterChef 2021 ana kadroya giren Tunahan mı Sergen mi?

  Her sezonu büyük bir ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de 2021 yarışmacıları yavaş yavaş belli oluyor. Sevilen yarışmada en son ana kadroya giren isim İbrahim Cingözler oldu. Böylece ilk grupta geriye on kişi kaldı. Bu yarışmacılar arasında, son iki önlük için kıyasıya bir rekabet yaşandı. 5 Ağustos Perşembe MasterChef 30. bölümde, ana kadroya giren ismi belirlemek için yarışmacılara iki oyun oynandı. İlk turda Gecenin sonunda en iyi tabağı çıkaran isim, MasterChef 2021’in ana kadrosunun beşinci yarışmacısı oldu. Peki, MasterChef’te bu akşam kim kazandı, ana kadroya kim girdi? MasterChef 2021 yeni bölümde yaşanacak, tüm gelişmeler haberimizde.

  MASTERCHEF’TE ANA KADROYA KİM GİRDİ?

  MasterChef Türkiye’de bu akşam ilk turda yarışmacılardan istenen yemek; Tayland usulü kırmızı köri soslu ördek yanında basmati pilav oldu. Bu yemeği yapmaları için verilen süre ise 40 dakika oldu. Bu süre sonunda şefler tadım yaparak final turuna geçen isimleri açıkladı. Bu akşam, ikinci tura kalan isimler; Ateş, Mete, Umutcan, Sergen ve Tunahan oldu.

  İkinci tura geçen yarışmacılara, yaratıcılık oyununda ana ürün olarak barbunya verildi. Bir dakikalık düşünme, üç dakikalık market alışverişi sonrasında yemeği yapmaları için verilen süre ise 40 dakika oldu. Süre sonunda şeflerin tadımı ve ardından değerlendirmesi sonucunda sıralama belli oldu. Şeflerin oybirliği ile aldığı karara göre geceyi beşinci olarak bitiren isim Ateş oldu. Mete dördüncü olurken Umutcan üçüncü olarak tamamladı. Son ikiye kalan Sergen ile Tunahan arasında MasterChef 2021 ana kadrosuna girecek ismi şefler açıkladı. Bu akşamın kazananı, MasterChef 2021 ana kadrosuna giren isim Tunahan Ak oldu.

  MASTERCHEF 2021 ANA KADROSUNA GİREN İSİMLER

  MasterChef Türkiye’de final turu 1 Ağustos Pazar günü başlamıştı. Bu sezon ilk defa uygulanan formata göre Danilo Zanna şef, önceki turdan Sergen Özen’in elenmesine rağmen bu tura geçirdi. İlk dört günde önlüğü kazanıp MasterChef 2021 ana kadrosuna giren isimler; Fatma Polat, Milhan Erdem, Dilara Başaran ve İbrahim Cingözler oldu.

  İLK GRUPTA YER ALAN YARIŞMACILAR

  Sevgi Karataş, Nursima Toğaç, Ayşenur Kurtar, Mete Ozan Kibar, Sergen Özen, Tunahan Ak, İbrahim Cingözler, Fikret Tuğ, Fatma Polat, Dilara Başaran, Umut Can Çetinöz, Berk Vural Urun, Mert Ateş Durukan, Baturalp Aytulun, Milhan Erdem.

  Yazı kaynağı : www.acunn.com

  Masterchef ana kadroya seçilen 5. yarışmacı kim oldu? 5 Ağustos Masterchef kim kazandı? Masterchef'te seçilen beşinci yarışmacı kimdir?

  Masterchef ana kadroya seçilen 5. yarışmacı kim oldu? 5 Ağustos Masterchef kim kazandı? Masterchef'te seçilen beşinci yarışmacı kimdir?

  Masterchef ana kadroya seçilen beşinci yarışmacı belli oluyor! Birazdan kazanan isim açıklanacak...

  5 AĞUSTOS MASTERCHEF ANA KADROYA KİM SEÇİLDİ?

  5 Ağustos 2021 Masterchef final turunda yarışan 5 yarışmacı şu şekilde:

  - Ateş

  - Sergen

  - Tunahan

  - Mete

  - Umutcan

  Bu yarışmacılardan birisi ana kadroya seçilecek. Tabağı en iyi olan kişi ana kadroya girecek olan 5. yarışmacı olacaktır.

  Henüz kazanan isim açıklanmadı. Konumuzu güncelleyeceğiz. Bizi takip edebilirsiniz...

  Son 2'ye kalan yarışmacılar:

  GÜNCELLEME

  Son ikiye kalan isim Sergen ve Tunahan oldu. İki isimden birisi ana kadroya katılan 5. yarışmacı olmaya hak kazanacaktır.

  Jüriler son kalan iki tabağı da oldukça beğendiklerini belirtti. Birinci yarışmacıyı çok zor belirlediklerini son iki tabağı da çok beğendiklerini ifade ettiler. Reklamdan sonra kazanan isim açıklanacak.

  KAZANAN İSİM : TUNAHAN

  Tunahan ana kadroya seçilen 5. yarışmacı oldu!

  Masterchef ana kadroya seçilen 5. yarışmacı kim oldu? 5 Ağustos Masterchef kim kazandı? Masterchef'te seçilen beşinci yarışmacı kimdir?

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap