Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  masterchef kim dokunulmazlık aldı

  1 ziyaretçi

  masterchef kim dokunulmazlık aldı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Masterchef dokunulmazlığı kim aldı? 25 Kasım potaya kim gitti? Haftanın eleme adayları Araz, Hasan ve Eren oldu! Potaya kim girdi?

  Masterchef dokunulmazlığı kim aldı? 25 Kasım potaya kim gitti? Haftanın eleme adayları Araz, Hasan ve Eren oldu! Potaya kim girdi?

  Masterchef bireysel dokunulmazlığı kim kazandı? Eleme potasına kim gitti? soruları Masterchef Türkiye izleyicileri tarafından yanıt aranan konular arasında yer aldı. Bu akşam yapılan haftanın son takım oyunu ile günün kazanan takımı belli oldu.Mavi takımın, takım oyununu kazanmasının ardından kırmızı takım bireysel dokunulmazlık için yarıştı.

  Masterchef'te bu akşam süzme mercimek çorbası, patlıcan musakka, pirinç pilavı ve saray sarması yapıldı. Oylamayı ise bugün jüriler değil, yarışmacıların aileleri yaptı. Eğlenceli dakikalara sahne olan Masterchef'te bugün bir eleme adayı daha belli olacak.

  Masterchef Türkiye 2021'de 14. haftanın son dokunulmazlık oyununun tadımını yarışmacı yakınları yaptı. Tadım yapanların kendi akrabasının takımının yerine karşı takıma oy vermesi komik anlara sahne oldu. Eren'in eşi Ecem'in tüm puanları karşı takıma verdiği dakikalarda eğlenceli anlar yaşandı.

  Masterchef'te 17 - 14'lük üç bir puanlık fark var. Kazanan mavi takım oldu.

  Masterchef'te bugün mavi takımın kazanmasının ardından Kırmızı takım bir kez daha yarıştı. Daha önce kırmızı takımdan Pelin ve Görkem eleme adayı olmuştu. Bugün ise aynı takımdan Araz, Hasan ve Eren dokunulmazlık için yarışıyor. Bugün bir kişi dokunulmazlığı alacak ve 2 kişi direkt olarak potaya gidecek.

  Gecenin dokunulmazlığını alan yarışmacı Eren oldu.

  MasterChef Türkiye'de 14. haftanın ilk eleme adayları Görkem ve Pelin olmuştu. Haftanın ikinci takım oyununda kaybeden taraf olan kırmızı takım 2 eleme adayı çıkardı.

  HAFTANIN 3. ELEME ADAYI SAFANUR OLDU!

  Bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, haftanın üçüncü adayı olarak Safanur'u belirledi.

  4 . ELEME ADAYI MERT

  Yapılan takım oylamada adı en çok yazılan Mert, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

  Bugün ise 5. ve 6. eleme adayı belli oluyor. Beşinci eleme adayı Araz oldu. Son eleme adayı ise Hasan oldu.

  Haberler.com - Gündem

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  MasterChef'te eleme potasına kimler gitti? 24 Kasım MasterChef dokunulmazlığı kim, hangi takım kazandı?

  MasterChef eleme adayı kimler oldu? 23 Kasım MasterChef'te dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte yaşananlar

  MasterChef eleme adayları kimler? 25 Kasım MasterChef 2021’de 3. dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

  MasterChef eleme adayları kimler? 25 Kasım MasterChef 2021’de 3. dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

  Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de bu akşam son dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Mavi takım ve Kırmızı takım, birer kez dokunulmazlık oyunu kazanmıştı. Bu akşam yapılacak son takım oyunu ile haftanın galibi belli oldu. MasterChef’in 25 Kasım Perşembe bölümünde dokunulmazlık oyununda tadımı, yarışmacıların ailesinden bir kişi yaptı. Kazanan takımı, özel misafirlerin seçimi belirledi. Devamında kaybeden takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyunu haftanın 5. ve 6. eleme adayı belli oldu. Peki, bu akşam MasterChef’te 3. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? MasterChef 2021 eleme adayları kimler oldu?

  MASTERCHEF’TE 3. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

  MasterChef’te bu akşam Mavi takım ve Kırmızı takım, son kez karşılaştı. Şefler, takımlardan bu sefer sadece üç çeşit yemek istedi. Fakat istenilen yemekleri esnaf lokantası usulü bol kepçe yapmalarını istedi. Süzme mercimek çorbası, patlıcan musakka ve pirinç pilavı, sultan sarması yapmaları için 40 dakika süreleri var.

  Son dokunulmazlık oyununda yarışmacıların ailelerinden bir isim stüdyoya geldi. Ve takımların yaptığı yemeklerin tadımını yaptı. Yemekleri kimin yaptığını bilmeden, yarışmacıları görmeden yaptıkları tadım sonrasında beğendikleri tabakları seçti. Verilen oylar sonrasında dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Bu akşam, 17-15 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu.

  BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

  Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bir kez daha bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. Kırmızı takımda kalan üç isim Araz, Hasan ve Eren, karşı karşıya geldi. Oyunda yarışmacılar, en kusursuz tabağı çıkarmaya çalıştı. Üç iddialı ismin hazırladığı yemekler sonrasında şefler karar vermekte zorlandı. Gecenin en iyi yemeğini yapan Eren, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

  MASTERCHEF 2021 ELEME ADAYLARI KİMLER?

  MasterChef’te bu hafta ilk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlık oyununu Eren kazandı. Birinci eleme adayı olarak Görkem’i potaya gönderdi. Sonrasındaki oylamada Pelin, ikinci eleme adayı çıktı.

  İkinci dokunulmazlık oyununu ise Kırmızı takım kazandı. Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu Burcu kazandı. Onun potaya gönderdiği Safanur, 3. eleme adayı oldu. Konseydeki oylamadan potaya giren Mert, dördüncü eleme adayı oldu.

  Bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyununu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım olunca bireysel dokunulmazlık oyunu ile son iki eleme adayı belli oldu. Üç kişinin oynadığı dokunulmazlık oyunu sonrasında oylamaya gerek kalmadı. Gecenin üçüncüsü olan Araz, potaya giren beşinci isim oldu. Hasan ise haftanın altıncı eleme adayı oldu.

  Yazı kaynağı : www.acunn.com

  25 Kasım MasterChef Dokunulmazlığı Kim Kazandı? İşte MasterChef Eleme Adayları...

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap