Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  masterchef 6 agustos kim kazandı

  1 ziyaretçi

  masterchef 6 agustos kim kazandı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  6 Ağustos Masterchef’te kim kazandı? MasterChef 2021 yedek kadroya kimler seçildi?

  6 Ağustos Masterchef’te kim kazandı? MasterChef 2021 yedek kadroya kimler seçildi?

  6 Ağustos Masterchef’te kim kazandı? MasterChef 2021 yedek kadroya kimler seçildi?

  MasterChef Türkiye'nin 6 Ağustos tarihli 31. bölümünde eleme heyecanı devam etti. Kazanan yarışmacılar son bölümde belli oldu. 6 Ağustos tarihli 31. bölümünde yedek kadroya seçilen isimler kesinleşti. Peki, MasterChef'te yedek kadroya kimler seçildi?

  Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan MasterChef Türkiye'de bu kez yarışmacılar yedek kadroya seçilebilmek için hünerlerini gösterdi. MasterChef 2021'in Danilo, Somer ve Mehmet Şef'in karşısında zamanla yarışan beş isim mutfakta zorlu anlar yaşadı. Gecenin sonunda yedek kadroya alınanlar sevinç yaşarken, başarısız olan yarışmacılar hayallerine veda etti.

  MASTERCHEF 2021 YEDEK KADROYA KİMLER SEÇİLDİ?

  MasterChef 2021'de cuma gecesi yarışmacılar yedek kadroya katılıp elenmemek için mücadele verdi. Yemeklerin tadımını yapan Danilo, Somer ve Mehmer Şef yedek kadroya ilk turdan geçen isimleri açıkladı. Yuvalama çorbası yemeğinin yapıldığı ilk turu geçen isimler Nursima, Berk, Ateş oldu. Final turunda ise Fikret, Baturalp, Umutcan elenerek hayallerine veda etti. İlk turda Nursima, Berk, Ateş, son turda ise Sergen ve Mete gecenin başarılı yemeğini yaparak yedek kadroya katıldı.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  MasterChef'te kim kazandı? 6 Ağustos MasterChef Türkiye birincisi ve son bölüm özeti

  MasterChef'te kim kazandı? 6 Ağustos MasterChef Türkiye birincisi ve son bölüm özeti

  MasterChef Türkiye 2020'de final eleme turu devam ediyor. İlk 16 yarışmacının arasına girmek için kıyasıya mücadele veren yarışmacılardan bir isim, en başarılı tabağı yaparak MasterChef ana kadrosuna seçildi. Danilo, Mehmet ve Somer Şef'in değerlendirmeleriyle Steak, Paris Mash ve deniz tarağı yemeğinde en çok başarılı olan isim hayallerine bir adım daha yaklaştı.

  MASTERCHEF'TE KİM KAZANDI?

  MasterChef final turunda,Ayyüce, Esra, Emir, Furkan ve Sedat ana kadroya katılabilmek için kıyasıya mücadele verdi. Yarışmacılar ilk etapta şeflerin isteği doğrultusunda, steak ve paris mash yemeğini en başarılı şekilde yapmak için mutfakta zamanla yarıştı.

  Şeflerin yaptığı tadım sonunda 5 yarışmacı final turuna çıktı. Final turuna yükselen yarışmacılar, bu kez deniz tarağı yemeği yapmak için mücadele verdi.

  Deniz tarağı yemeğini süresini iyi kullanarak en iyi şekilde hazırlayan yarışmacı Emir Elidemir oldu. Emir Elidemir böylece MasterChef Türkiye ana kadrosuna katılan 4. yarışmacı oldu.

  MASTERCHEF YARIŞMACI KADROSUNA KİMLER GİRDİ?

  Final turunun devam ettiği MasterChef'te Serhat ilk 16'ya giren ilk isim, Duygu ise ikinci isim olmuştu. MasterChef ana kadroya dahil olan üçüncü isim ise Özgül olmuştu.

  Perşembe akşamı gerçekleşen final turuyla MasterChef ana kadroya giren 4. isim de böylece Emir oldu.

  MASTERCHEF EMİR ELİDEMİR KİMDİR?

  26 yaşında olan Emir Elidemir 1994 yılında İzmir’de doğdu. Bornova Anadolu Lisesi'nde lise eğitimini tamamlayan MasterChef Emir, Özyeğin Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünde üniversiteyi bitirdi.

  Emir Elidemir, Florida'da, Amsterdam'da bölümü üzerine stajlar yaptı.

  MASTERCHEF YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

  MasterChef'in ekranlara gelen son bölümü sonrasında, 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte, MasterChef Türkiye'nin yeni bölüm fragmanından görüntüler; 

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  MasterChef kim kazandı, ana kadroya kim girdi? TV8 ile 8 Ağustos 2021 MasterChef’te 6. önlüğü kim aldı? Kritik final turunda o isim - Son Dakika Magazin Haberleri

  Masterchef ana kadroya seçilen yarışmacılar kimler oldu? 6 Ağustos Masterchef kim kazandı? Masterchef'te seçilen yedek yarışmacılar kimler?

  Masterchef ana kadroya seçilen yarışmacılar kimler oldu? 6 Ağustos Masterchef kim kazandı? Masterchef'te seçilen yedek yarışmacılar kimler?

  Masterchef ana kadroya seçilen beş yarışmacı açıklandı. Ayrıca yedek seçilen 3 yarışmadı ve 2 yarışmacı da belli oldu! Peki, masterchef yedek seçilen yarışmacılar kimlerdir?

  Ana kadroya seçilen yarışmacılar şöyle:

  6 Ağustos 2021 Masterchef final turunda yarışan 6 yarışmacı şu şekilde:

  Bu yarışmacılardan ikisi yedek kadroya seçilecek. Tabağı en iyi olan iki kişi yedek kadroya seçilecektir.

  Henüz kazanan isimler açıklanmadı. Konumuzu güncelleyeceğiz. Bizi takip edebilirsiniz...

  En iyi tabak Sergen'in tabağı seçildi. Bu gecenin kazananı Sergen oldu! Buna göre Sergen yedek kadroya seçilmiş oldu.

  Gecenin 2. en iyi tabağı ise Mete'ninki seçildi. Buna göre Mete yedek kadroya girmeye hak kazandı.

  Final turundan yedek kadroya seçilen isimler:

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap