Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  marmaris aqua dream water park

  1 ziyaretçi

  marmaris aqua dream water park bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Marmaris Aqua Dream Water Park’ta Aquapark + Soft İçecek - Fırsat Me

  Marmaris Aqua Dream Waterpark

  Aqua Dream Water Park

  Muğla turizm merkezlerinden olan Marmaris’de 2006 yılında hizmete giren Aqua Dream Water Park modern su kayaklarıyla ve havuzlarıyla yerli ve yabancı misafirlerine eğlenceli ve dinlenebilecekleri vakitler sunuyor. Marmaris’in yüksek yamaçlarından serin sulara atlama ne dersiniz ! rafting slide parkurda botunuza yön vermeye, yada birbirinden çılgın tasarıma sahip su kaydıraklarında aquaparkın heyecanını yaşamaya hazırsanız Aqua Dream Water Park sizleri bekliyor.

  Wide Wild Rafting; Uzun süren seyahatten hoşlanıyorsanız, virajlardan hız kesmeden geçmek sizi heyecanlandırıyorsa, altınızdaki botla hızlı bir düşüşe hazırsanız, kulağa son derece cazip gelen bu eğlence için Wide Wild Rafting Kaydırağı, Aqua Water Park’ta sizleri bekliyor.

  Aqua Dream Water Park Nerede Nasıl Gidilir

  Marmaris merkezde yer alan Aqua Dream Water AquaPark ulaşım bakımında merkezi bir konumdadır. Toplu taşıma ile Cumhuriyet Bulvarı üzerinden gelebilir yada dilerseniz tesisis ücretsiz olarak sunduğu servislerden yararlanabilirsiniz.  Marmaris ve İçmeler ücretsiz transfer servisinden faydalanabilmek için tesisi aramanız veya [email protected] elektronik posta adresine mesaj göndermeniz gerekmektedir. +90 252 417 35 37 / +90 252 417 70 74 / +90 252 417 70 51

  Aqua Dream Water Park Çalışma Saatleri

  Aqupark haftanın her günü 10:00 ile 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Şirinyer Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Cad. NO:8 / A-B Armutalan Marmaris / Muğla adresinde yer alan Aqua Dream Water Park'nde, 3 havuz ve 9 kaydırak bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : aquaparka.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap