Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  manitaya günaydın mesajı

  1 ziyaretçi

  manitaya günaydın mesajı bilgi90'dan bulabilirsiniz

  Kadın ve erkek için, kısa ve uzun sevgiliye günaydın mesajları! Sevgiliye etkileyici günaydın mesajları 2022

  Güne Mutlu Başlasın: Sevgiliye Günaydın Mesajı Nasıl Olur?

  Güne Mutlu Başlasın: Sevgiliye Günaydın Mesajı Nasıl Olur?

  Güne pozitif ve moralli başlamak son derece önemli. Gözlerimizi güne ilk açtığımızda sevdiklerimizin varlığını hissetmek sabah yaşayabileceğimiz mutlulukların en güzeli. Peki bu hissi sevgiline yaşatmaya ne dersin? Onu etkileyeceğin romantik günaydın mesajları bu yazımızda!

  sevgiliye günaydın mesajları

  Sevgiliye Günaydın Sözleri Nasıl Olmalı?

  Boş bir mesaj bile atsan, eminiz ki sevgilin senden gelen bir mesaj olacağı için bundan müthiş bir keyif duyacaktır. Yine de hislerini günün ilk saatlerinde ona hatırlatacak bir mesaj yazmak istersen şu özellikleri taşımasına dikkat etmelisin:

  Samimi: İçten, yalın ve samimi bir kısa mesaj, yan yana dizilmiş kelimeler sevgilinin yüzünde tatlı bir gülümseme yaratabilir.

  Çok uzun/kısa olmayan: İster süslü, uzun cümlelerle ister kısa günaydın mesajlarıyla sevgiline sabah mesajını yolla, 100-300 karakteri geçmemende fayda var.

  Yaratıcı: Özel anlarınızdan size yadigar kalan, sadece ikinizin anlayabileceği sözleri de sevgiliye günaydın mesajı yazarken kullanabilirsin.

  Cinsiyet odaklı yaklaşmana gerek yok: Romantik günaydın mesajları sadece kadınlara atılmaz. Erkekler de güne sevdiklerinden alacakları bir günaydın mesajı ile uyanmak ister. Kadınlara ‘günaydın’ derken söylenecek o kadar cümle varken, erkekler için bu sözler hiçbir zaman kısıtlı değildir.

  Kadın ve Erkek Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajı

  sevgiliye günaydın mesajları

  Ünlü şairlerin günaydın şiirlerini de sevgiline günün ilk saatlerinde gönderebilirsin:

  ►Önce gözlerin girer odamdan içeri
  Sonra ellerin, saçların dudakların
  Bir bir hatırlarım
  Her sabah senin olan ne varsa
  Yüzüm aydınlanır
  Şarkılar söylemek gelir içimden
  Yakında bir kuş öter
  Uzaklarda bir tren sesi
  Sonra kornalar, çocuk ağlamaları
  Vapur düdükleri
  Sesler bir uğultu halinde yükselir büyük şehirlerden
  Ve alışılmış bir yaşamaktır çöker omuzlarıma
  Sarar benliğimi birden
  Büyük, devamlı dalgalar halinde duygularım
  Her sabah seninle başlar

  Ümit Yaşar Oğuzcan

  ►Bir gün sabah vakti kapıyı çalsam,
  Uykudan uyandırsam seni:
  Ki, daha sisler kalkmamıştır Haliç'ten.
  Vapur düdükleri ötmededir.
  Etraf alacakaranlık,
  Köprü açıktır henüz.
  Bir gün sabah sabah kapıyı çalsam...
  Yolculuğum uzun sürmüş oldukça.
  Gece demir köprülerden geçmiştir tren.
  Dağ başında beş on haneli köyle

  Turgut Uyar

  ►Sabah, bir yeni dünya gibi geliyorsun;
  Öylesine süslü, öylesine sadesin ki..
  Sen o kadar güzelsin ki sabah,
  O kadar güzelsin ki…

  Özdemir Asaf

  sevgiliye günaydın mesajları

  Sevgilinle keyifli vakit geçirmeni sağlayacak önerilerimiz de şurada: Sevgiliyle Yapılacak Aktiviteler

  Sevgiliye Günaydın Mesajı Kısa Sözler

  Eğer sevgiliye en güzel günaydın mesajı kısa olandır diyorsan 100-200 karakterlik metinler yeterli olacaktır. Sıraladığımız günaydın mesajları sevgiliye kısa sözlerle keyifli hissettirmek isteyenlerin işine yarayabilir:

  sevgiliye günaydın mesajı kısa

  Uzaktaki Sevgiliye Günaydın Mesajı

  uzaktaki sevgiliye günaydın mesajı

  Mesafeler arası ilişki yürütmeye dair ipuçları da şu yazımızda Uzak Mesafe İlişkisi Yürütmenin 7 Altın Kuralı

  Uzaktaki sevgiline, göndereceğin mesajda ünlü şairlerden de alıntı yapabilirsin:

  ►Ilık bir su gibidir içimde yalnızlığım,
  Yalnızlığım, ruhumda uzak bir ses gibidir.
  Her sabah ufuklardan mavi şarkılar gelir,
  Ve her sabah ürperir içimde yalnızlığım

  Fazıl Hüsnü Dağlarca

  ►Bir pazartesi sabahı seni düşündüm
  Ağaçlara ve gökyüzüne bakarak
  İstanbul gözlerin gibi pırıl pırıldı
  Denizin dibinden geçen balıkları gördüm.
  Sen düşündüm de ağlamak geldi içimden
  Sonra beni elimden ayağımdan
  Sonra beni bu kadar senden eden İstanbul’a
  Dönüp merhaba dedim.

  İlhan Berk

  ►Bu sabah hava berrak
  Bu sabah her şey billurdan gibi.
  Gök masmavi bu sabah
  Güzel şeyler düşünelim diye
  Yemyeşil oluvermiş ağaçlar

  Cahit Sıtkı Tarancı

  uzaktaki sevgiliye günaydın mesajı

  Sevgiline aşkını tek kelimede anlatacak hitap şekillerine de şuradan inceleyebilirsin: Ona Kendisini Özel Hissettir: Sevgiliye Hitap Şekilleri

  Sevgiliye Yazılacak En Güzel Günaydın Mesajı

  Sıraladığımız bu öneriler ne kadar güzel olsa da sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı, ilişkiniz açısından özel olan sözleri içerendir. Sevgiliye güzel günaydın mesajı aramak yerine, mükemmel bağı yansıtan sözler üzerine de düşünebilirsin.

  Sevgiliye atılacak şarkılar arayanlar da bu yazıyı kaydetsin: Romantizmin Dorukları: Sevgiliyle Dinlenecek Şarkılar

  Eğer sevgiline nasıl bir günaydın mesajı yazman gerektiği konusunda kararsızsan bu önerilerimizden sana en sıcak gelenleri aklının bir köşesinde tut. Zaten hislerin sana yol gösterecektir. Listeye eklemek istediğin sözler varsa yorum olarak yazmayı da unutma!

  Yazı kaynağı : dugun.com

  Günaydın Mesajları & En Güzel Günaydın Mesajları

  Günaydın Mesajları

  Mevcutta olan ilişkinizi geliştirmenin en güzel yollarından biri mesajlaşmaktır. Duygu dolu mesajlar gönderdiğinizde paylaşacağınız mesajlar, ilişkinizi güçlendirerek yakınlık kurmanıza yardımcı olur.  Ve kim gözlerini açtığı zaman sevildiğini hissedecek bir mesajla uyanmak istemez ki? Değer verdiğiniz o insana günaydın mesajı göndermek ve bu mesaj sayesinde onun yüzünü güldürmek, yapabileceğiniz en tatlı hareketlerden biridir. Bu davranışınız sadece onu özel hissettirmek ile kalmayacak, aynı zamanda harika bir gün geçirmesini sağlayacaktır. Ayrıca göndereceğiniz mesajı daha da anlamlı hale getirebilmek için ona özel olarak hazırladığınız çiçek sepeti içerisine mesaj kartınızı ekleyerek gönderebilirsiniz. Bu jestiniz sayesinde ne kadar kıymetli ve özel olduğunu hissedecektir. Uyandığı zaman sizin mesajınızı ve hediyenizi gördüğünde, onu gerçekten sevip düşündüğünüzü anlayacaktır. Ayrıca bu hareketiniz, onunla ne kadar yakından ilgilendiğinizi gösterecektir. Mesaj göndermeye karar verip ne tür mesajlar göndereceğinizden emin değilseniz, sizin için hazırlağımız günaydın mesajlarına göz atabilirsiniz. Mesajlar listesinden duygularınızı en iyi ifade edeni seçip, sevdiğiniz insanın gününü güzelleştirebilirsiniz. İşte duygularınızı ifade edecek günaydın mesajları:

  Aşk Dolu Günaydın Mesajları

  Güne pozitif bir enerjiyle başlamak çok önemlidir. Örneğin, sabah uyandıktan sonra dünyanın ne kadar güzel olduğunu anladığımız an çok kıymetlidir. Sevdikleriniz sizden tatlı bir günaydın mesajı alırsa, gününün ne kadar güzel geçeceğini hayal edin. Sadece enerjilerini artırmakla kalmayacak, aynı zamanda sabahları ilk olarak onları düşündüğünüzü, güne başlamadan hemen önce aklınızda olduğunu fark etmelerini sağlayacaktır. Bu yazıyı okuduktan sonra sevdiklerinize aşk dolu günaydın mesajları göndermeyi düşünüyorsanız, fakat ne yazacağınızı hala bilmiyorsanız ya da ne yazacağınızı bilmediğiniz için bu düşünceden vazgeçmeyi planlıyorsanız, sakın endişelenmeyin. Romantik ve düşünceli davranmak sandığınız kadar zor iş değildir.

  Sabah gün aydınlarken, sizden giden aşk dolu günaydın mesajı sevdiğiniz insanın günü güzelleştirir. Kuşkusuz, günaydın mesajları, onun kalp atışlarını hızlandırarak, yüzünde mutlu bir gülümseme getirecektir. Bunu hayal ederek, partnerinize kesinlikle romantik bir günaydın mesajı gönderebilir, gününü tatlı ve güzel hale getirebilirsiniz. İşte sevdikleriniz için sevginizi ve hayranlığınızı sağlayacak bazı aşk dolu günaydın mesajları. Değer verdiğiniz o insan için günaydın mesajlarımıza bir göz atarak, onun için mükemmel olanı seçebilirsiniz. Bu mesajlar sayesinde sevginizi farklı yollarla göstererek, size hayran olmasını sağlayabilirsiniz. Bizler, size yardımcı olmak için buradayız. Burada, sevgiliniz ve sevdikleriniz için samimi dileklerinizi taşıyacak harika bir mesaj koleksiyonumuz var.

  En Güzel Günaydın Mesajları

  Hiçbir şey bir insanı sabahları sevdiği kişiden gelen tatlı bir mesaj kadar gülümsetemez. Onu düşündüğünüzü, onun hayatınızın ışığı olduğunu ve ona hayatınızda ne kadar önemli olduğunu gösteren bir kısa mesaj göndererek bunu hissettirebilirsiniz. Kalbe dokunan harika bir sabah mesajı istiyorsanız, başlamanıza yardımcı olacak bazı günaydın mesajları örnekleri burada!

  Onun için mutlu günaydın mesajları, gerçekten değer verdiğiniz kişiye yapabileceğiniz özel ve anlamlı bir şeydir. Aslında gerçek şu ki, kalbiniz ve bedeniniz bir günaydın mesajına sizinle beraberken verdiği aynı yoğunlukta tepki verir. Birçok kişinin sabahın erken saatlerinde mutlu mesajlar göndermediğini ve hatta genellikle gece geç saatlerde gönderenlerin bile olduğunu belirtmek üzücü. Uykularınız hayatın sorumluluklarını geri plana atmış olabilir ve yatmadan önce sevdiğiniz insanı fark etmemiş olabilirsiniz. Bu nedenle, özellikle mesajları yazan kişi sizseniz, ona her zaman günaydın mesajı göndermeniz ilişkinizi kuvvetlendirecektir. Bunun nedeni, o kişinin aklınızdakiler hakkında bir fikre sahip olmasını istemenizdir ve bu, ikiniz arasındaki bağın canlı ve güçlü kalmasına yardımcı olacaktır. O halde sizin için hazırladığımız en güzel günaydın mesajlarını inceleyelim.

  Sevgiliye Gönderilecek Günaydın Mesajları

  Günümüz şartları, mesajlaşmayla iletişimi basit ve kolay hale getiriyor. Bir günaydın mesajı, bir kişiye onu çok önemsediğinizi göstermenin en iyi ve doğru yoludur. Partnerinize kısa mesaj göndermek gibi küçük şeyler, ilişkiniz üzerinde büyük bir etki yaratacaktır. Sabah mesajınızı onun için okurken, ona bir günaydın diyerek vakit ayrılabilmeniz için söyleyebileceğiniz şeyleri düşünebilirsiniz. Ardından, çok seveceği saksı çiçekleri ya da papatya buketi göndererek gününü daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Sevgiliniz için iyi yazılmış bir günaydın mesajı, onda tarifsiz bir his bırakacaktır. Yazdığınız mesajlar, onu ne kadar önemsediğinizi, ne kadar sevdiğinizi ve onun hakkında ne düşündüğünüzü görmesine yardımcı olur; çünkü günaydın mesajları, güne ve romantik ilişkinize başlamanın harika bir yoludur. Ayrıca, sevgilinizin duygularınızı hissetmesine yardımcı olurlar.

  Mesaj göndermeye karar verdiyseniz, ancak fikir bulmakta zorlanıyorsanız, size yardımcı olacak en iyi günaydın mesajlarının listesini bir araya getirdik. Umarız bu mesajlar, nasıl hissettiğinizi ifade etmenize ve sevdiğiniz kişinin size en kısa zamanda daha da sevgi dolu sözlerle karşılık vermesine yardımcı olur.

  Dosta Gönderilecek Günaydın Mesajları

  Sabahları, dostlarınıza mesaj göndermek için en doğru zamandır. Günün başında onları düşündüğünüzü nazik ama çok ince bir hatırlatma yöntemidir. Ne zaman uyandıkları ya da sizden ne kadar uzakta oldukları önemli değil; basit ama tatlı bir günaydın mesajı,  ruh hallerini gerçekten iyileştirebilir ve kalplerinde pozitif enerji oluşturabilir. Güne başladıkları ilk an, yüzlerine kocaman bir gülümseme getirmek, sadece birkaç düşünceli kelime meselesidir.

  Sabahlar, günün en güzel zamanıdır; çünkü uyandığınız ve kendi hayatınıza hazırlandığınız ilk anlardır. Ayrıca arkadaşlarınıza günaydın mesajları göndermek için de en iyi zaman sabah saatleridir. Dostunuza günaydın mesajı gönderdiğinizde, kalbinizde özel bir yere sahip olduğunu hissedecektir. Sizden ne kadar uzakta oldukları ya da ne kadar uzun süre konuşmadığınız önemli değildir. Basit bir günaydın mesajı, arkadaşlığınızı canlandırabilir ve kalbinde olumlu bir tepki oluşturabilir. Sadece birkaç düşünceli kelimeyle güne olumlu bir şekilde başlamasını sağlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız dostunuzun kalbine doğru ilk adımı atmanıza yardımcı olacak bazı tatlı ve düşünceli sözlerimiz var. Dostunuza gönderebileceğiniz en iyi günaydın mesajı koleksiyonunu sizler için hazırladık. Burada bulacağınız düşünceli ve tatlı sözler, sizin için mucizeler yaratabilir.

  Arkadaşa Gönderilecek Günaydın Mesajları

  Bazen sabahları hava kötü olduğu için, işte sıkıntılarımız olduğu için ya da yine yatağın ters tarafından uyandığımız için bir yere gitmek istemeyiz. Ama biri bize tatlı bir sabah mesajı gönderirse, bunların hiçbir önemi kalmayabilir. Gününüzü güzelleştirecek günaydın mesajları, arkadaşınızın yeni günü bir gülümseme, olumlu düşünce ve ilhamla karşılamasına teşvik edecektir. Burada, her sabahı öncekinden daha parlak ve mutlu kılacak arkadaşlar için günaydın mesajlarının yanı sıra, güzel günaydın dileklerinden oluşan kocaman bir koleksiyon sunuyoruz. Arkadaşlarınıza güzel mesajlar göndermek, birbirinizle olan güzel bağınızı ifade etmenin harika bir yoludur. Arkadaşlarınıza, yüzlerinde bir gülümsemeyle yeni gününün anlamlı geçirmesine yardımcı olabilecek ve umutla uyanması için samimi günaydın mesajları gönderebilirsiniz.

  Herkesin sabahları hızlı bir karşılamaya ihtiyacı vardır. Arkadaşlarınızın onları düşündüğünüzü bilmelerini sağlamak için mesajla veya sosyal medya aracılığıyla içten günaydın mesajları ve şefkatli düşünceler gönderebilirsiniz. Güne güzel başlamak için tatlı, güzel ve kısa günaydın mesajları göndermek istiyorsanız, arkadaşınızın sabahını harika bir hale getirmek için doğru yere geldiniz. Arkadaşınız için bu günaydın mesajları, tatlı günaydın dilekleri olabilir. İşte, arkadaşlarınız için özelleştirebileceğiniz ve onlara harika bir gün geçirmelerini dileyebileceğiniz, bazı günaydın mesajları.

  Eşe Gönderilecek Günaydın Mesajları

  Her gün hayatınızın aşkının yanında uyanabilmek büyük bir ayrıcalıktır. Eşiniz için günaydın mesajları, sıcak çaylarla birlikte onu her zaman değerli hissettirecektir. Eşiniz, sizin değerli hayat arkadaşınızdır ve günaydın mesajlarınız onun için ne kadar güçlü hissettiğinizi ona hissettirecektir. Ona, hayat arkadaşınız olduğu için ne kadar şanslı hissettiğinizi söyleyerek başlayabilirsiniz. Aileniz adına yaptığı her şey için ona teşekkür etmelisiniz. Eşinize romantik günaydın mesajları göndererek, tüm davranışlarını takdir edebilirsiniz. Onun için tatlı ve sevimli günaydın mesajları göndermek, ona sevginizin sıcaklığını hissettirmeye yetecektir. 

  Birlikte uyandığınız her sabah size yeni başlangıçlar getirir. Güneşin parlaması, kuşların melodisi ve sevdiğiniz kişinin yanında uyanması kadar kıymetli bir şey yoktur. Bu fırsatı değerlendirip, mesajlar listemizden eşiniz için en anlamlısını seçebilirsiniz. Onun gününü özel kılmak ve yüzünde bir gülümseme yaratmak için romantik günaydın mesajlarını gönderebilirsiniz. Sevginizi dile getirme konusunda romantik bir insan olmadığınızı düşünüyorsanız, bu mesajlar aşkınızı, minnettarlığınızı ve beraberliğinizin kıymetini ifade etmenize ve ona sevildiğini hissettirmesine yardımcı olacaktır. Sizin için hangisinin en uyumlu olduğunu görmek istiyorsanız okumaya devam ederek, her sabah eşinizi aşk mesajlarıyla şaşırtmaya devam edebilirsiniz.

  Anneye Gönderilecek Günaydın Mesajları

  İnsanlar hayatları boyunca fedakarlık yapmaya değecek kimsenin olmadığını düşünürler ama hayatlarında var olan ve hayatı boyunca evlatları için birçok fedakarlığı göze alıp seven tek kişi sadece annelerdir. Doğuran, büyüten ve bakma sorumluluğuna giren o mükemmel insan, annelerdir. Ne yazık ki zaman geçtikçe bizim için yaptıklarını unutuyoruz. Oysa ki anneler, evlatlarını başarılı görmek ve sevilmekten başka bir şey beklemezler. Hayat mücadelesine öyle bir kaptırıyoruz ki kendimizi onlara iki sohbet etmeyi bile bazen çok görüyoruz. Sosyal ve iş hayatımızla o kadar meşgulüz ki bazen ailemizi unutabiliyoruz ama onları gülümsetmek ve sevildiğini hissettirmek için yapabileceğimiz birçok şey var. En iyilerinden biri, ona olan sevgimizi ve onun hayatımızdaki varlığına ne kadar değer verdiğimizi hatırlatmak için tatlı bir günaydın mesajı göndermektir. Onun gününü harika yapacak ve tüm hafta boyunca mesajın değerini bileceğini biliyoruz.

  Annenizi her zaman gülümsetmek için küçük ama anlamlı şeyler yapabilirsiniz ve bu konuda size yardımcı olabilecek en anlamlı günaydın mesajlarını burada listeledik, bu mesajlar sayesinde annenizin gününe renk katabilirsiniz. Bu güzel günaydın mesajları, annenizin duygularınızı anlamanızı sağlayabilir ve biliyoruz buradaki herkes annesini çok seviyor!

  Babaya Gönderilecek Günaydın Mesajları

  Babalar, sizinle yakından ilgilenen, ancak sizden hiçbir şey talep etmeyen bir kişidir. Bu yüzden, sadece babanıza olan hayranlığınızı iletmek ve babanızı gerçekten sevdiğinize dair duygularınızı söylemek için  bu harika sabah mesajlarını kullanıp, onunla paylaşabilirsiniz. Harika ve duygu dolu günaydın mesajları, babanıza olan sevginizi iletmek için ideal bir yöntemdir. Bu yüzden, baba için günaydın mesajlarının bu harika çeşitliliği arasından seçim yapıp, onunla paylaşabilirsiniz.

  Babalar kayadır, bütün ailenin üzerine oturduğu sütunlardır. Çoğu zaman evde olmasalar da, evde olduklarında, düzenin, faydasını gördüğünüz kişilerdir. Her zaman duygularını açık bir şekilde belli edemeyen mükemmel bir insandır. O size açık açık duygularını anlatamasa da siz ona, onu ne kadar çok sevdiğinizi anlatmanın bazı yollarını bulmalısınız. Ayrıca, babanızla tutarlı bir şekilde bağlantı kurmalı,  yaptığı her şeye değer verdiğinizi ve sahip olduğu her şeyi sizin için başardığını fark etmesine izin vermelisiniz. Anlamlı bir günaydın mesajı, o anda onu düşündüğünüzü göstererek değer verdiğinizi anlatmanın ince bir yolu olabilir. İşte babanız için anlamlı bazı günaydın mesajları.

  Flörte Gönderilecek Günaydın Mesajları

  Sevdiğinize en tatlı şekilde “Günaydın aşkım” diyebilirsiniz. Günaydın aşk mesajları ve sözler, sevdiklerinizin güne mutlu bir şekilde başlamasının harika bir yoludur. 

  Flörtünüze sevimli aşk mesajları göndererek, güne romantik başlangıçlar yapabilirsiniz. Mesajınızda cilveli veya sevgi dolu bir ima ile günlerini aydınlatabilirsiniz. Bir günaydın aşk mesajı, karşınızdakini daha özel hissettirebilir. Ne de olsa sizin duygularınızla uyanmış olurlar. Ona göndereceğiniz bir günaydın mesajı, uyandığı zaman aklına gelen ilk şeyin o olduğunu düşündüğünüzü gösterir. Günaydın metin mesajları, onun da ilk düşündüğü şeyin siz olmasını sağlar.

  Flörtünüze göndereceğiniz mesajları, onları size daha çok aşık edebilir ve onları ne kadar sevdiğinizi hatırlatmanın çok güzel bir yolu olabilir. Bir metin mesajı basit gibi görünebilir, ancak birinin sabahını güzelleştirdiği için çok etkilidir. Kısa ama tatlı bir aşk mesajı ile onları ne kadar önemsediğinizi onlara bildirebilirsiniz. Erkek arkadaşınız, kız arkadaşınız, kocanız veya karınız için olsun, ilişkiniz için doğru romantik duygu her zaman vardır. İşte sabaha başlamanıza yardımcı olacak ilham için bazı yürekten gelen fikirler. Bu günaydın mesajları, tüm mesajlaşma ihtiyaçlarınız için her zaman doğru işarete ulaşırken, size çok fazla esneklik sağlayacaktır. Mesajlarınızın duygu yoğunluğunu daha da arttırmak istiyorsanız kendi kelimelerinizde ilham alarak, cümlelelere ekleme yapabilirsiniz. Böylece karşı tarafa onu ne kadar önemseyip değer verdiğinizi göstermiş olursunuz. O halde ilham alacağınız flörte gönderilecek mesaj listesini hep birlikte inceleyelim.

  Yazı kaynağı : www.tazecicek.com

  Sevgiliye Günaydın Mesajları

  Sevgiliye Günaydın Mesajları

  Günaydın mesajları sevgiliye yazılınca bir başka güzel! Sabahın erken saatlerinde sevdiklerinizi selamlamak, ona sevecen ve sevimli günaydın mesajları göndererek kalbini eritmenin en tatlı, güzel ve en iyi yollarından biridir. Sizin için sıraladığımız mesajlar için sayfayı kaydırmaya devam edin!

  Onun için güzel günaydın paragrafları göndermek, duygularınızı sevimli günaydın paragraf notlarıyla ifade etmenin harika bir yoludur. Onunla çıkmaya yeni başlamış olsanız da veya onunla istikrarlı bir ilişki içinde olsanız da sevgiliye günaydın mesajları yüzleri güldürmeyi başarır. Sıkıcı ve yoğun bir günü sevimli sabah paragraflarıyla renklendirmek her zaman harika bir fikir olmuştur.

  Aslında, kendinizi ekstra özel hissettiren günaydın mesajları sevgiliye gönderildiğinde ekstra bir özen görmelidir çünkü mesajlaşma kolay bir iletişimdir. Bunu özel kılmak önemlidir. Aynı zamanda en güzel günaydın mesajları sevgiliye

  söylenemeyen duyguların söylenmesinin en kolay yoludur. Özellikle biraz utangaç biriyseniz! Aşk günaydın mesajları yardımıyla, sık sık yüz yüze etkileşim gerilimi olmadan, gece veya gündüz düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Burada, onlardan ilham alıp sevdiklerinizin sabahlarını harika hale getirebileceğiniz günaydın mesajlarından oluşan bir listemiz var:

  Sevgiliye Yazılacak En Güzel Günaydın Mesajı

  Romantik Günaydın Mesajları

  Aşka Günaydın Mesajları

  Elbette, romantik günaydın aşk mesajları kalp atışlarınızı hızlandırır ve yüzünüze alaycı bir gülümseme getirir. Aşk duygusu, güne şevk ve tutkuyla başlamanızı sağlayacak taze ve yeni bir şafak gibidir.

  Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

  Günaydın Sevgilim Mesajları

  Sevgiliye Etkileyici Günaydın Mesajları 

  Günaydın Aşkım Mesajları

  Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajları

  Sevgiliye Komik Günaydın Mesajları

  Sizin için sıraladığımız günaydın mesajları kendi mesajınız için ilham olduysa arkadaşlara günaydın mesajları, kocaya günaydın mesajları ve eşe günaydın mesajları sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz. Güne harika bir başlangıç yapmak için keşfetmeye hemen başlayın!

  Yazı kaynağı : www.cicek.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap