Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mall of istanbul nasıl gidilir metro

  1 ziyaretçi

  mall of istanbul nasıl gidilir metro bilgi90'dan bulabilirsiniz

  MOİ Alışveriş Merkezi Resmi Websitesi

  ULAŞIM

  Taksim

  Taksim metrosu ile Yenikapı’ya gidiniz. Yenikapı’dan Kirazlı - Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir - Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

  Mecidiyeköy

  Mecidiyeköy- Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir - Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

  Anadolu Yakası

  Marmaray ile Yenikapı’ya gidiniz. Yenikapı’dan Kirazlı - Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz Başakşehir - Metrokent Metrosuna aktarma yapınız. İkitelli sanayi durağında ininiz. Bahariye metrosuna aktarma yaparak Masko  Mall of İstanbul durağında ininiz

  Levent

  Levent  Metrosyla Meciyeköy durağında ininiz. Mecidiyeköy- Mahbutbey metrosu ile Mahmutbey’e geliniz. Mahmutbey durağından Başakşehir - Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli’de inininiz, Bahariye –metrosuna bininiz. Masko Mall Of İstanbul durağında ininiz.

  Yazı kaynağı : www.mallofistanbul.com.tr

  Mall Of İstanbul, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Mall Of İstanbul, Basaksehir nerede, Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile nasıl gidilir?

  Basaksehir şehrinde Mall Of İstanbul konumuna Toplu Taşıma

  Basaksehir, Türkiye'deki Mall Of İstanbul adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Mall Of İstanbul adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Mall Of İstanbul adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Mall Of İstanbul için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Dörtyol / Ikıtellı Garajı Yönü; Başak Konutları / Ikitelli-Başakşehir Yönü; Başak Konutları / Ikıtellı-Basaksehır Yönü; Başak Konutları / Ikitelli Garajı Yönü; Tümsan / Başakşehir-Eminönü Yönü; Tümsan / Basaksehır-Emınönü Yönü; Başak Konutları; Tümsan.

  Mall Of İstanbul adresine Otobüs, Metro veya Minibüs / Dolmuş ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 146M, 79E, 98, 98KM Metro: M3 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-46, MİNİBÜS: A-48

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Mall Of İstanbul için yol tarifi alın.

  Mall Of İstanbul adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Mall Of İstanbul için Otobüs, Metro ve Minibüs / Dolmuş fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Mall Of Istanbul Durağı, Basaksehir nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Mall Of Istanbul Durağı, Basaksehir nerede, Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile nasıl gidilir?

  Basaksehir şehrinde Mall Of Istanbul Durağı konumuna Toplu Taşıma

  Basaksehir, Türkiye'deki Mall Of Istanbul Durağı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Mall Of Istanbul Durağı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Mall Of Istanbul Durağı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Mall Of Istanbul Durağı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Demirciler Sitesi / Mall Of İstanbul; Masko 1 / Bahçesehır Yönü; Masko 1; Masko; Metaliş Sanayi Sitesi; Tem Çıkışı / Mecıdıyeköy Yönü; Organize Sanayi Sitesi; Bahariye Caddesi.

  Mall Of Istanbul Durağı adresine Otobüs, Minibüs / Dolmuş veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 146T, 76O, 98H Metro: M3, M9 Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-47

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Mall Of Istanbul Durağı için yol tarifi alın.

  Mall Of Istanbul Durağı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Basaksehir konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Mall Of Istanbul Durağı için Otobüs, Minibüs / Dolmuş ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap